fbpx

Townshend International School

Де:

ЧЕХІЯ, М. ГЛИБОКА-НАД-ВЛТАВОЮ, ПІВДЕННА БОГЕМІЯ

Для кого:

ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА 12-18 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Townshend International School – незалежна школа змішаного типу, яка понад 20 років успішно готує учнів до вступу в найкращі виші Європи.

З 2009 року школа є членом COBIS – Ради британських незалежних шкіл, працює за Кембриджським навчальним планом, що дозволяє студентам отримувати диплом міжнародного зразка. Школа також працює як офіційний центр CIE (University of Cambridge International Examinations), а курс старшокласників A-level отримав окрему атестацію Кембриджського університету. Все навчання проводиться англійською мовою, тому учні мають можливість вступати у найкращі заклади світу: Велика Британія, США, Канада та інші країни. Випускники школи продовжують навчання в:

California Institute of Technology (CalTech)

Oxford University

Harvard University

University of Edinburgh

University of Warwick та інших

Опис:

Школа має закриту територію, що охороняється. Кампус школи розташований на пагорбі в долині Глибока з мальовничим краєвидом на Австрійські гори. Також поруч зі школою розташований стародавній замок, збудований ще в XIII столітті: колись він служив офіційною заміською резиденцією короля Богемії, а сьогодні вважається однією з головних та найбільш відвідуваних визначних пам’яток регіону та країни загалом.

Дорога до Праги займає приблизно 2 години, неподалік пролягає державний кордон між Німеччиною та Австрією.

Загальна площа території сягає 5000 кв. – тут для учнів облаштовано все необхідне для навчання, проживання, відпочинку та корисного, захоплюючого дозвілля:

– світлі аудиторії та класи для занять (розраховані максимум на 15 осіб)

– адміністративні приміщення та кабінети

– науково-практичні лабораторії для дослідів та досліджень (хімія, фізика, біологія та інші науки)

– творчі студії та майстерні

– театральна студія

– сучасні комп’ютерні класи з новими ПК та оргтехнікою

– власна бібліотека

– кухня та простора загальна їдальня

– спеціальна тиха кімната для медитацій чи молитов

– затишні вітальні для відпочинку та спілкування

– численні спортивні майданчики для командних ігор та індивідуальних видів спорту

– тенісні корти

– дві комфортабельні житлові резиденції (хлопчики та дівчатка живуть окремо)

– танцювальні студії

– доріжки для бігу та легкої атлетики

– просторий актовий зал для загальних зборів та театральних вистав

– стадіон

Опис програм:

Школа пропонує британську програму навчання.

Старша школа (Level III – IV) Програма для випускників-старшокласників будується на принципах британської, англомовної освіти – протягом 2-х років студенти активно готуються до вступу. Курс відповідає стандартам A-level: із 12 доступних предметів вибирається 4-5, які і здаються на фінальних іспитах (рівень A-level або Cambridge AS).

GCSE (Level I-II): Загальна кількість предметів досягає 15-17, з яких кожен учень обирає 7-8, які складатиме на іспитах (зазвичай використовується Cambridge IGCSE, проводиться в кінці 11 класу). На цьому освітньому етапі студенти активно розвивають аналітичне та критичне мислення, навчаються шукати нестандартні шляхи вирішення, правильно оцінювати різні ситуації та проблеми, застосовувати теоретичні знання на практиці.

Школа стежить за всебічним розвитком дітей, надаючи їм можливості займатися різними видами спорту, музикою, мистецтвом, танцями тощо.

Проживання

На території школи є дві резиденції (кожна приблизно на 30 осіб). Діти проживають у кімнатах із зручностями на 2-3 особи. Хлопчики та дівчатка проживають окремо.

 

Вартість навчання – 32290 – 33500 євро на рік.

Додаткові витрати:

– Мед страховка

– Послуги агенції

– Авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи