fbpx

FAQ

Чому освітнє агентство А-пріорі?

Досвід роботи - більше 10 років, співробітництво з сотнями університетів і коледжів, середніх шкіл і мовних шкіл по всьому світу, тисячі задоволених клієнтів, великий спектр послуг, і саме головне - довіра наших постійних клієнтів, які рекомендують нас своїм родичам, друзям, знайомим. Ми регулярно відвідуємо ті навчальні заклади, які пропонуємо нашим студентам, щорічно приймаємо участь в головних міжнародних освітніх заходах (виставки та тренінги), щоб бути в курсі всіх важливих подій у сфері освіти за кордоном.

З якого віку рекомендовано відправляти дитину вчитись за кордон?

Рекомендований вік дітей для середніх шкіл – з 12 років, для канікулярних програм у складі групи – з 10 років, для підготовки до отримання вищої освіти – з 14/16 років.

В яких країнах студенти можуть отримати освіту, навчаючись англійською мовою?

Навчання англійською мовою пропонуєтьсяч практично у всіх країнах, навіть в тих, де англійська не є офіційною державною мовою. Більшість наших студентів отримали та отримують вищу освіту в Канаді, США, Великій Британії, Нідерландах, Ірландії, Австралії, Іспанії, Швейцарії, Франції, Чехії, Латвії.

Чи можливо отримати гранти та 100%-ві стипендії, якщо звернутись до вашого агентства?

Ми не займаємось грантами і стипедійними програмами за кордоном. АЛЕ, більшість наших уніерситетів, шкіл і коледжів пропонують знижки на навчання талановитим студентам і регулярно проводять конкуси на отримання знижок до 50%. Необхідно відслідковувати новини наших партнерських закладів на нашому сайті.

За який час необхідно починати готуватись і починати процес зарахуання до навчального закладу?

Починати готуватись до вступу у навчальний заклад необхідно завчасно, бажано за рік чи півтора. Звісно, все залежить від обраної країни та програми. Цей час вам знадобиться для вибору навчального закладу, підготовки всіх необхідних документів, сертифікатів володіння іноземною мовою. Процес зарахування також залежить від країни і універсітету, в більшості він починається за 8 місяців до початку навчання.

Чи можна навчатись по туристичній візі?

Знову ж таки, все залежить від країни. Якщо це Європа - навчання на курсах можливе по біометричному паспорту тривалістю до 3 місяців. В Британії не можна проходити навчання за туристичною візою навіть на мовних курсах. Що стосується США і Канади, там можливе начання до 1 місяця та певної інтенсивності.

Які документи необхідні для оформлення заявки на навчання?

Стандартний пакет документів для більшості країн - це: діючий закордонний паспорт, атестат про середню освіту або диплом бакалавра; сертифікат володіння іноземною мовою; мотиваційні та рекомендаційні листи; портфоліо для творчих професій. Цей список вар'юється в залежності від вимог університета та обраної програми.

Чи можемо ми гарантувати отримання візи?

Ми, як агенство, не можемо гарантувати отримання візи. Візи розглядає посольство, на рішення якого ми не можемо впливати. З нашого боку, ми надаємо грамотно складений список документів під індивідуальний випадок кожного клієнта.

Що входить в послуги агентства?

Консультації по країнам і програмам, підбір навчального закладу у відповідності до запиту клієнта. Допомога в підготовці резюме та мотиваційного листа. Подача документів в обраний навчальний заклад (не враховуючи реєстраційний та аплікаційний внески навчального закладу). Переклад документів англійською мовою (без нотаріальної завірки). Інформаційні листи та консультації на період вступу. Допомога в оформленні медичного страхування студента. Інформаційна підтримка студента нашим фахівцем протягом всього періоду навчання. Допомога в бронюванні авіаквитків. Пошук та бронювання житла. Підготовка пакету документів на візу. Надання контактів зустрічаючого, або координатора у навчальному закладі.

Чи можливо працевлаштуватися після закінчення навчання?

Наші студенти вже під час навчання проходять стажування та практики в іноземних компаніях. Крім того, багато країн передбачають подовження візи для випускників з метою пошуку роботи.