fbpx

Про нас

Освітнє агентство А-пріорі зтирає кордони и відкриває горизонти, які роблять Ваші можливості ширшими

Ні для не є таємницую, що вчити іноземну мову краще там, де нею користуються щосекунди, а диплом міжнародглшл стандарту визнається у всіх куточках нашої планети.

Робота освітнього агентства А-пріорі спрямована на те, щоб ви були задоволені понад своїх очікувань. Саме цьому ми надаємо індивідуальний підхід та комплексний супровід для кожного клієнта. Ви можете не хвилюватись з приводу паперової тяганини, про те, як будете здавати тести та екзамени, що робити з житлом та перелітом, яку обрати програму навчання та в якому навчальному закладі це краще зробити. Наші професіонали з радістю підкажуть та нададуть всю необхідну допомогу.

Освіта за кордоном – це не тільки якісні знання, але і можливість отримати колосальний досвід, а також завести багато цікавих знайомств. Не варто орбмежувати себе межами своєї країни та страхом мовних бар’єрів. Агенство А-пріорі покаже наскільки все просто, легко і можливо!

Стосовно матеріальної частини – наші ціни прйнятні та включають в себе більшість перекладів англійською мовою. Не варто хвилюватись про те, що раптово стикнетесь з додатковими витратами. Разом з нашими партнерами (провідними закордонними університетами, школами-пансіонами, колледжами) ми завжди шукаємо варіанти співробітництва, які б задовольнили Ваші вимоги та не вдарили по сімейному бюджету.

А-пріорі забезпечує підтримку на всіх етапах співробітництва: як тільки Ви до нас звернулись, можете вважати, що вже під нашим чуйним крилом. Нам не все одне, що буде з вами після підписання угоди. Ми можемо стати Вашим надійним провідником у світ знань та нових відкриттів за межами України.

Список послуг агенстува А-пріорі*:

1. Консультації по країнам і програмам, підбір навчального закладу відповідно до запиту клієнта.

2. Допомога в підготовці резюме та мотиваційного листа.

3. Подача документів в обраний навчальний заклад (не враховуючи реєстраційний та аплікаційний внески начального закладу)

4. Переклад на англійську мову (без нотаріальної завірки)

5. Інформаційні листи та консультації на період вступу

6. Допомога в оформленні медичного страхування студента

7. Інформаційна підтримкастудента нашим менеджером протягом всього періоду навчання

8. Допомога в бронюванні авіаквитків

9. Пошук та бронювання житла

10. Підготовка пакету документів на візу

11. Надання контактів зустрічаючого або координатора в навчальному закладі

  Апостиль, нострифікація, натаріально завірені переклади сплачуються окремо