fbpx

Windermere Preparatory School

Де:

Уіндермір, штат Флорида

Для кого:

з 12 років

Коли:

з вересня

Тривалість:

від 1 року

Мова навчання:

Англійська

Windermere Preparatory School – елітна приватна школа-пансіон в Центральній Флориді, пропонує якісну середню освіту та всебічний розвиток. Заснована в 2000 році. Знаходиться на 46 акрах мальовничій території в декількох милях від парку розваг Дісней Уорлд.

У школі навчаються діти з більш ніж 50 країн світу, що створює умови для вивчення різних культур, мов і традицій.

Уже кілька років поспіль Windermere Preparatory School вважається кращою приватною школою в штаті. Все направлено на розвиток потенціалу кожного учня. Велика увага приділяється розвитку навичок критичного мислення та вирішення проблем.

Заняття спортом і творчий розвиток є невід’ємною частиною освітнього процесу в школі. Після занять учні відвідують заняття з музики, танців, вокалу, театральні гуртки та інші творчі студії. Є маса можливостей для занять спортом. На території школи розташований великий спортивний центр, де учні під наглядом професійних тренерів займаються такими видами спорту, як футбол, баскетбол, гольф, теніс, плавання, волейбол, стрільба з лука, бейсбол і багатьма іншими.

На території школи знаходяться дві великі бібліотеки, дві комп’ютерні лабораторії, творчі і музичні студії, басейн, футбольні, бейсбольні і баскетбольні поля, тенісні корти і великий спортивний центр.

Протягом навчального року проводяться багато позакласних заходів. Діти беруть участь в різних конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях і концертах. Також організовуються екскурсії в знаменитий парк розваг Дісней Уорлд, Космічний центр Кеннеді і інші цікаві заклади. Крім того, учні відвідують музеї, парки, кінотеатри, часто ходять на пляж.

Програми навчання:

Windermere Praparatory School пропонує навчання в молодшій, середній та старшій школах, метою якого є всебічний розвиток дитини.

Програма старшої школи готує учнів до вступу в коледжі та університети.

International Baccalaureate Diploma (IBDP).

Windermere Praparatory School є єдиною школою в Центральній Флориді, яка пропонує навчання на програмі International Baccalaureate Diploma (IBDP). Це дворічна інтенсивна підготовка до вступу у вищі навчальні заклади. Програма визнана на міжнародному рівні. Предмети: англійська мова та література, математика, біологія, хімія, фізика, економіка, історія, психологія, друга мова (латинська, китайська, іспанська, французька), танці, музика, мистецтво.

Advanced Placement (AP) – вивчення курсів предметів на університетському рівні. Курси: екологія, європейська історія, географія людства, історія США.

English as a Second Language Program (ESL) – мовна програма для учнів, яким потрібно покращити свою англійську.

American High School Diploma

Honors Courses

Проживання:

Школа пропонує цілий міні житловий комплекс з будинками, на окремій території, що охороняється. Учні проживають в нових затишних, добре мебльованих будинках по 2 людини в кімнаті. У кожному будинку є своя кухня, загальна кімната і кімната для навчання. Є Wi-Fi , харчування

Вартість

63775 дол США- за академічний рік.
У вартість входить навчання, проживання, харчування.
Інші оплати – 6000 дол / рік (медична страховка, екскурсії та позакласні заходи, уніформа, ноутбук, технологічні оплати)

Додатково оплачується:
– консульський збір Посольства США 160 дол + 350 дол за студ. візі
– послуги агентства – 600 євро в грн
– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи