fbpx

Вища Школа Готельного і Ресторанного бізнесу в Познані

Де:

ПОЛЬЩА, ПОЗНАНЬ

Для кого:

18+

Мова навчання:

ПОЛЬСЬКА

Wyszcza Szkola Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu була заснована в 1993 році. З тих пір, щорічно беручи участь в міжнародних конкурсах і заходах, заслужила авторитет і визнання як навчальний заклад вищого рівня кваліфікації.

Академія співпрацює тільки з відомими готелями і ресторанами в Великобританії, Ірландії, Данії, Франції, Греції, Іспанії, США і на Кіпрі, на базі яких студенти проходять практику.

Мова навчання: польська.

Опис програм:

  • Освітня програма передбачає теоретичну і практичну підготовку.
  • Можливість вивчення мінімум 3-х іноземних мов.
  • Постійна актуалізація програми навчання гарантує знання, що відповідають останнім тенденціям та інноваціям.

Спеціальності:

– Готельний бізнес і громадське харчування

– Обслуговування туристичного руху

– Управління і маркетинг в готельному бізнесі, громадському харчуванні, туризмі та рекреації.

Теоретична підготовка пов’язана з практичною, яка проходить на території академії, в ресторані і Зимовому Саду. Студенти, які навчаються на спеціальності готельний бізнес і громадське харчування, отримують практичні навички під час проходження практики в Польщі і за кордоном, а також набувають знання, необхідні для роботи кухаря, бармена, менеджері ресторанів і барів, відповідно до міжнародних стандартів в туристичному та готельному бізнесі.

Випускники спеціальності обслуговування і туризм підготовлені до роботи в туристичних агентствах, фірмах, готелях, будинках відпочинку, державних управліннях та місцевого самоврядування, а також в інших організаціях і установах, які займаються розповсюдженням та організацією туризму та рекреації.

На кафедрі Управління та Маркетингу АГБТіГХ в Познані вивчаються предмети, головним чином пов’язані з економікою, а також організацією, управлінням і маркетингом в готельному бізнесі, громадському харчуванні, туризмі та рекреації.

Метою викладання економічних наук є навчання студентів мікроекономічних і макроекономічних процесів, знання яких буде необхідно під час навчання і майбутньої роботи.

Предмети в даній області дають можливість розширити технічну і технологічну специфіку, пов’язану з факультетом, новими важливими аспектами економічної реальності і одночасно розуміти процеси, які відбуваються в цій сфері, є дуже важливою функцією цих предметів.

Вартість програми – 2300 євро на рік.

Вступний внесок – 500 злотих.

Додатково оплачується:

– консульський збір Посольства Польщі (для студентів безкоштовна віза!)

– послуги агентства – 6500 грн

– авіаквитки або

ж / д квитки (865 грн) або

автобусні квитки (близько 600 грн)

– страховка

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи