fbpx

Міжнародна Футбольна академія

Де:

ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА, ПРАГА

Для кого:

ВІД 14 РОКІВ

Коли:

15.09.– 07.06, 15.01.– 07.06

Тривалість:

АКАДЕМІЧНИЙ РІК (9 МІСЯЦІВ), СЕМЕСТР (5 МІСЯЦІВ)

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА,ЧЕСЬКА

Незважаючи на те, що Міжнародна Футбольна Академія заснована порівняно недавно, вона вже може похвалитися значними успіхами! Всього кілька років тому будівництво академії почалося буквально з нуля, тепер Футбольна Академія надає унікальну можливість тренуватися на базі з потужною футбольною інфраструктурою, на полях з натуральним і штучним покриттям, за яким кожен день доглядають фахівці, якісно готуючи його до тренувань та ігор. За роки бездоганної роботи Футбольної академії в Празі до неї приєдналася велика кількість іменитих партнерів, охочих продовжувати плідну співпрацю в майбутньому. У їх числі: Футбольна федерація Чехії, Федерація футболу Праги, Федерація футболу Москви, Футбольна федерація Києва, компанія NIKE, офіційний представник автомобілів Jaguar і Land Rover в Чехії, Міжнародні авіалінії України.

Міжнародна Футбольна академія відповідає найвищим сучасним спортивним стандартам. Персональні тренера по атлетичній підготовці розробляють харчування і фізичну підготовку, відповідно кожному спортсмену.

Програма навчання:

Міжнародний Союз Молоді розробив нову унікальну програму, для хлопців, які хочуть підготуватися і вступити в провідні вузи Чехії і стати успішними футболістами.

Програма Міжнародна Футбольна академія + Підготовчі курси чеської та англійської мов в ČZU (річний курс) на кафедрі «Економіки і бізнесу» орієнтована на успішне вивчення чеського та англійської мов, призначена для бажаючих навчатися в державних університетах Чехії і розроблена з урахуванням вимог вступних іспитів до вищих навчальних закладів .

Особливістю програми є підтримка командного духу і збереження індивідуального підходу до кожного учасника, що гарантує успішність як починаючому гравцеві, так і досвідченому професіоналу.

Університет: Чеський аграрний університет в Празі (ČZU).

Кафедра: Економіки і бізнесу

Дати курсів:

  • Річна програма: 15.09.- 07.06

Зимовий семестр 15.09 – 18.12. (14 тижні) – (чеська + англійська)

Літній семестр 15.01 – 07.06. (21 тиждень) – (чеська + математика)

  • Піврічна програма: 15.01.- 07.06 (21 тиждень) – (чеська + англійська + математика)

Предмети:

  • Чеська мова (500 годин)
  • Англійська мова (60 годин)
  • Математика (40 годин).

Тренування 4 рази на тиждень.

Програма будується таким чином, що інтенсивна спортивна підготовка (заняття при фарм-клубі Славії – футбольному клубі Адміра) поєднується з вивченням чеської та англійської мов на базі одного з кращих європейських університетів – ČZU (Чеський аграрний університет в Празі).

Заняття проводять досвідчені викладачі та професори ČZU. Мовні курси призначені не тільки для подальшого успішного вступу в Чеський аграрний університет, але також для надходження у Вищу школу економіки в Празі, в Карловий університет, Державний технічний університет та інші державні і приватні вузи Чехії.

Учасники програми мають можливість грати в матчах офіційних ліг в Чеській Республіці, місцевих турнірах, а також, цілком ймовірно, будуть брати участь в міжнародних турнірах.

Персональні тренера Міжнародної Футбольної академії по атлетичній підготовці розробляють харчування і фізичну підготовку, відповідно кожному спортсмену.

При успішному закінченні освітньої програми її випускники вступають у провідні вузи Європи, а успішні спортсмени отримають можливість підписати контракти з провідними клубами Чехії та Європи.

Опис:

Міжнародна Футбольна академія + Підготовчі курси чеської та англійської мов в ČZU на кафедрі «Економіки і бізнесу». Нова унікальна програма для хлопців, які хочуть підготуватися і вступити в провідні вузи Чехії і стати успішними футболістами.

Вартість програми 4 900 євро

У вартість програми входить екіпірування:

· Два комплекти форми (тренувальна)

· Два комплекти форми (ігрова)

· Один спортивний футбольний костюм

· Сумка

Додаткові витрати:

– оформлення візи
– чеський медицинський страховий поліс
– переклади документів та легалізація – послуги агенства – еквівалент 400 євро – переїзд в Прагу.

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи