fbpx

Hotel School Riga

Де:

ЛАТВІЯ,РИГА

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА З 16 РОКІВ

Коли:

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ У ВЕРЕСНІ І ЛЮТОМУ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

HOTEL SCHOOL Riga знаходиться в Ризі, столиці Латвії.

Вищий навчальний заклад є представником Edexcel BTEC (найбільшої екзаменаційної організації) в країнах Балтії і проводить навчання відповідно до їх стандартам. Навчальний заклад акредитовано контролюючими організаціями Латвії та Великобританії.

Під час навчання тут студенти можуть навчатися російською та англійською мовами, стажуватися в кращих готелях Європи і в результаті – отримати престижний диплом ВНЗ Латвії і Великобританії. Таким чином, студенти стають більш конкурентоспроможними, в тому числі і на світовому ринку праці.

Інформація про програми:

Hotel School Riga пропонує програми британської вищої кваліфікації і професійні курси.

“BTEC Level 5 Higher National Diploma in Hospitality Management” Тривалість навчання – 2 роки. Вартість навчання – 1290 євро в семестр. Програма складається з 4 семестрів.

“BTEC Level 3 DIPLOMA in Hospitality” (1,5 року). Вартість навчання – 1290 євро в семестр. Програма складається з 3 семестрів.

Професійні курси (4 місяці). Вартість навчання – 1280 євро.

1. Програма вищої освіти в готельному менеджменті – це програма Edexcel BTEC Level 5 Higher National Diploma in Hospitality Management. Це утворення, яке допоможе зробити кар’єру на управлінському рівні в готельній сфері або почати бізнес самому. В рамках програми студенти проходять практику як мінімум на 2 різних підприємствах гостинності, в рамках якої вивчають діяльність всіх найважливіших служб. Студенти обирають варіант практики з пропозицій партнерів коледжу в Латвії або за кордоном (Німеччина, Туреччина, Греція, Кіпр, Чехія, Австрія і ін) або самостійно домовляються з роботодавцем. У свою чергу, після закінчення програми навчання випускникам коледжу пропонується можливість (не обов’язково) стажуватися на провідних посадах (на управлінському рівні) в найпрестижніших світових ланцюжках готелів (Hilton, Marriott, Four Seasons і ін.) В США і навіть в Китаї!

Студенти можуть отримати ступінь бакалавра в університетах Латвії, Великобританії, Канади, США, Австрії та Швейцарії всього за 1 рік після закінчення навчання на програмі Edexcel BTEC Level 5 Higher National Diploma in Hospitality Management

2. Професійна освіта ІІІ рівня пропонує професійну кваліфікацію “Спеціаліст готельного сервісу”, також британський диплом в гостинності “Edexcel BTEC Level 3 DIPLOMA in Hospitality”. Студенти, які отримали дану кваліфікацію, можуть працювати в місцевих або закордонних готелях і курортах, відповідаючи за надання послуг гостям; можуть керувати структурним підрозділом; виходячи з цілей і стратегії підприємства, розробляти плани відділу і забезпечувати їх виконання. В рамках занять передбачені навчальні поїздки в висококласні 4 і 5-зіркові готелі, розташовані в Ризі і Латвійському курорті – Юрмалі, з метою ознайомлення з реальним робочим середовищем, а також практичним навчанням в них (у співпраці з готелями Radisson Blu – “Latvija”, “Elizabete” і “Rīdzene”, а також “Baltic Beach” і “Jūrmala SPA”). Передбачена практика в різних готельних службах, взимку протягом, принаймні, 3 тижнів, а влітку – від 3 тижнів до 3 місяців (якщо за кордоном). Школа надає місця для проходження практики і стежить за тим, щоб практика проходила “по-справжньому”, а не формально, так як в коледжі розуміють, що саме практичний досвід в реальному робочому середовищі є ключем до успіху в будівництві кар’єри після закінчення школи. Після закінчення практики більше половини учнів отримують запрошення на роботу.

Практикуючись за кордоном, студенти можуть розраховувати на стипендію / зарплату, яка становить в середньому 300 євро чистого прибутку в місяць. Партнери оплачують проживання та їжу під час практики, в деяких країнах також – дорогу і страховку. Документи, які необхідні для проходження практики за кордоном, школа готує безкоштовно.

3. В рамках освітніх програм професійних курсів “Надання основних послуг на туристичних базах” та «Специфіка роботи курортних готелів» студенти освоюють послуги найважливіших готельних служб (служба прийому постояльців, служба харчування і напоїв і господарська служба) і основні принципи їх надання, а також послуги рекреації, відновлення краси і здоров’я (SPA), і інші специфічні послуги, що надаються курортними готелями. Освоєння даної програми допоможе розпочати кар’єру в готелях та інших туристичних базах – мотелях, гостьових будинках, санаторіях, кемпінгах, пансіонатах і молодіжних туристичних базах.

В рамках занять передбачені навчальні поїздки в висококласні 4 і 5-зіркові готелі, розташовані в Ризі і в латвійському курорті Юрмалі, з метою ознайомлення з реальним робочим середовищем, а також практичним навчанням в них (у співпраці з готелями Radisson Blu – “Latvija”, “Elizabete” і “Rīdzene”, “Jūrmala SPA hotel”, “Elizabete” і “Baltic Beach hotel”).

Після освоєння чотиримісячної програми навчання, можна (за бажанням) записатися на практику в одну з готельних служб (переважно обслуговування гостей). Тривалість практики – 3 тижні. Місця для проходження практики в латвійських готелях або інших підприємствах гостинності коледж надає сам.

В Hotel School Riga викладають тільки практики – провідні менеджери місцевих і зарубіжних готелів, а також експерти – представники асоціацій підприємств галузі гостинності та держ. відомств, контролюючих їх діяльність.

Опис:

Коледж акредитований контролюючими організаціями Латвії та Великобританії. Під час навчання тут, студенти можуть навчатися російською або англійською мовами, стажуватися в кращих готелях Європи і отримати престижний диплом Латвії та Великобританії.

Вартість навчання:

Edexcel BTEC Level 5 Higher National Diploma in Hospitality Management – 2500 євро за рік + реєстраційний внесок 500 євро

Edexcel BTEC Level 3 DIPLOMA in Hospitality – 2500 євро за рік + реєстраційний внесок 500 євро

Програми фахових курсів

Надання основних послуг в готелях і ін. Місцях розміщення туристів. (Латвійський сертифікат, проф. Курси без кваліфікації) – 1280 євро (4 місяці) реєстраційного внеску – немає.

Специфіка роботи курортних готелів (Латвійський сертифікат, проф. Курси без кваліфікації) – 1180 євро (4 міс.) Реєстраційного внеску – немає.

Додатково оплачується:

– трансфер по приїзду

– консульський збір Посольства Латвії

– медична страховка

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи