fbpx

Griffith College Dublin

Де:

ІРЛАНДІЯ, М. ДУБЛІН

Для кого:

СТУДЕНТИ З 17 РОКІВ

Коли:

СТАРТ В ВЕРЕСНІ ТА СІЧНІ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Гриффіт Коледж Дублін (Griffith College Dublin) —  приватний коледж, заснований в 1974 році в Дубліні. Кампус навчального закладу розташований в одному із найстаріших та найтихіших районів міста, 15 хвилин пішки від центу Дубліна. Територія кампусу – близько семи акрів. Гриффіт Коледж  співпрацює з університетами в  США, Південній Америці, Європі (Норвегія, Іспанія, Італія), Азії (Корея, Індія, Китай).

Опис:

Коледж пропонує програми бакалаврату та магістратури в сфері  дизайну, бізнесу, журналістики, права, бух обліку і фінансів, комп’ютерних технологій, фотографії, музики та театрального мистецтва.

Вимоги до вступу:

Тривалість навчання : Бакалаврат — 3 роки, магістратура — 1 рік

Програми підготовки до вступу в вищі навчальні заклади Ірландії. Курс націлений на вдосконалення англійської мови, підготовки IELTS та вивчення академічних предметів ( математики, інформаційних технологій, бухгалтерскої справи, організації управління, економіки та права). Також пропонується обрати  один із 6 курсів з поглибленим вивченням дисциплін відповідно до майбутньої спеціалізації в університеті: комерція, економіка, бухгалтерська справа і фінанси, організація управління, маркетинг, інформатика.

Вимоги до вступу:

Тривалість навчання : від 4 місяців 

Якщо рівень англійської недостатній, на кампусі університету пропонується курс English Language Preparation тривалістю 1 або 2 триместра.

Вартість:

Підготовчі програми – 9000 євро на рік

Програми бакалаврату – від 8000 до 10000 євро на рік

Програми магістратури – від 10000 до 11000 євро на рік

Програми отримання сертифікатів та дипломів – від 2500 до 11000 євро на рік

Додаткові витрати:

— страхування

— консульский збір Посольства Ірландії

— послуги агенції

— авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи