fbpx

University of Huddersfield

Де:

АНГЛІЯ, М ГАДДЕРСФІЛД (В ПІВНІЧНІЙ ЧАСТИНІ АНГЛІЇ)

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ ВІД 16 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Університет Гаддерсфілда (University of Huddersfield) – лідер в області природничих наук і машинобудування, визнаний кращим новим університетом за якістю вищої освіти серед університетів за межами Лондона (Англія), входить в число десяти кращих британських вузів за рівнем викладацького складу і якості викладання. В Університеті навчається 22500 студентів з різних країн світу. За останні 10 років в розвиток і обладнання університетського містечка інвестовано 80 мільйонів фунтів.

Провідні спеціальності Університету: Бухгалтерський облік і Фінанси (на території університету розташований центр АССА), Бізнес (перший факультет в Великобританії, що пропонує курси по Маркетингу), Управління персоналом (3-е місце, NSS), Готельний менеджмент і Туризм, Інформатика (університет проводить змагання Microsoft XNA), Музика, Світова логістика, Мистецтво і Дизайн.

Всі бажаючі студенти Університету проходять професійне стажування під час навчання.

Інформація про програми:

Міжнародний навчальний центр університету Гаддерсфілда пропонує спеціально для іноземних студентів річний курс академічної підготовки для гарантованого надходження на перший курс університету Гаддерсфілда – International Foundation Year. Програма пропонує інтенсивну підготовку з предметів, придбання академічних навичок і вдосконалення англійської мови, і таким чином всебічно готує до подальшого навчання в університеті за обраною спеціальністю.

Програма проводиться за 3-ма напрямками:

  • Бізнес і готельна справа, Право, Менеджмент, Маркетинг, Соціальні науки, Транспорт і Логістика;
  • Мистецтво (мистецтво і дизайн, ЗМІ та Соціальні науки, Музика)
  • Інженерні науки, Комп’ютерні технології та Природничі науки

Вступні вимоги: Атестат про повну загальну середню освіту з відмінними і хорошими оцінками + IELTS 4,5 або еквівалент

Тривалість навчання – 1 рік.

Якщо рівень англійської нижче вступної вимоги, на кампусі університету ведеться курс English Language Preparation тривалістю 1 та 2 триместри.

Міжнародний диплом (International Year One) – річна програма навчання, еквівалентна першого курсу програми бакалаврату. Успішне завершення курсу “Міжнародний диплом” гарантує надходження на другий курс обраної програми бакалаврату. Університет Гаддерсфілда пропонує три напрямки: Менеджмент (Бізнес і Інформаційні технології, Бізнес Менеджмент), Маркетинг (Бізнес, Бізнес і Фінанси, Підприємництво та Бізнес, Міжнародна торгівля), Бізнес (Маркетинг, Реклама і Маркетинг, Реклама і Дизайн-менеджмент, Реклама і ЗМІ , Прямий маркетинг, маркетинг і бренд-менеджмент, маркетинг і Зв’язки з громадськістю, Управління в маркетингу), а також Інженерія. Програма розроблена для студентів, рівень яких перевищує вимоги до вступу на підготовчий курс, проте не відповідає вимогам до вступу на перший курс програми бакалаврату. Курс дозволить вам отримати необхідні знання та навички навчання, а також підвищити свій рівень англійської мови для успішного вступу на другий курс програми бакалаврату.

Вступні вимоги: перший курс університету з відмінними і хорошими оцінками + IELTS 5.0 або еквівалент. Тривалість навчання – 1 рік.

Бажають підготуватися до вступу на магістратуру вибирають програму Pre-Masters, яка прищеплює навчальні навички, необхідні для успішного проходження академічного курсу в магістратурі британського університету, інтенсивно готує студентів за академічними дисциплінами і виводить рівень англійської на високий рівень. Після успішного завершення курсу Pre-Master студенти гарантовано надходять на магістратуру по одному з напрямків Університету Гаддерсфілда: Бізнес, і Мистецтво і дизайн.

Вступні вимоги: диплом бакалавра з відмінними і хорошими оцінками + IELTS 5.5 або еквівалент

Тривалість навчання: 2 триместри.

Опис:

Університет Гаддерсфілда входить в число десяти кращих британських університетів за рівнем викладацького складу і якості викладання. Всі бажаючі студенти проходять професійне стажування під час навчання.

Вартість програми:

Підготовка до бакалаврату (International Foundation Year) – 10080 – 10485 фунтів на рік

Перший курс (International Year One) – 10080 – 10475 фунтів за рік

Підготовка до магістратури (Pre-Masters) – 7200-7880 фунтів за 2 триместри

Мовна підготовка (ELP) – 3390-3630 фунтів в триместр

Точна вартість залежить від спеціальності.

Додатково оплачується:

– страховка

– консульський збір Посольства Великобританії

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи