fbpx

Bournemouth University

Де:

АНГЛІЯ, БОРНМУТ

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ ВІД 17 РОКІВ

Коли:

ВЕРЕСЕНЬ,СІЧЕНЬ,ТРАВЕНЬ

International College Bournemouth – це один з коледжів Каплан, який готує до вступу в Bournemouth University. У коледжі працює служба допомоги надходження студентів в 60 рейтингових партнерських вузів.

Bournemouth University славиться своїми факультетами туризму і готельного менеджменту. Студенти можуть протягом року проходити практику в таких всесвітньо відомих організаціях, як Діснейленд, футбольний клуб Челсі, Адідас і готелі Хілтон. Національний центр комп’ютерної анімації входить в десятку кращих в світі. Деякі деталі фільму «Аватар» були розроблені студентами університету.

Університет Борнмута має два кампуса: the Talbot Campus та the Lansdowne Campus. В університеті навчається понад 17 000 студентів, 1800 з яких іноземні студенти з 130 країн світу. На території кампусів є все необхідне для навчання та повноцінного життя студентів: цілодобовий доступ до комп’ютерного центру, бібліотеки, різноманітні кафетерії і ресторани, студентські організації та клуби, музичний центр, арт-галерея, медичний центр, спортивні майданчики і зали, а також багато іншого .

International College Bournemouth вже протягом 15 років готує студентів до вступу в університети Англії і завдяки тісному зв’язку з Bournemouth University студенти мають можливість користуватися всіма ресурсами кампусів цього університету. Коледж пропонує такі програми підготовки:

Програма підготовки до вступу на перший курс університету / Bournemouth University International Foundation Certificate представлена ​​в таких сферах:

  • Бізнес, фінанси і право
  • Комп’ютерні технології
  • Дизайн та інженерія
  • Медіа
  • Туризм і готельний бізнес

Дана програма триває 3 семестри по 10 тижнів, включаючи в себе 30 годин занять на тиждень і два додаткових заняття в місяць.

Програма підготовки до вступу на другий курс університету в сфері бізнесу та менеджменту / Diploma in Business and Management

Дана програма є еквівалентом навчання на першому курсі університету. Представлено два види програми: чотирисеместрова (46 тижнів) і двосеместрова (30 тижнів), після успішного закінчення програми студенти мають можливість вступити на другий курс університету і таким чином отримати диплом бакалавра за 2 роки навчання в університеті, а не три.

Підготовка до вступу на магістратуру / Pre-Master / Pre-MBA

Коледж пропонує такі напрями підготовки:

  • Мистецтво
  • Природні науки
  • Інженерія
  • Право
  • MBA

Залежно від рівня знання англійської мови існують програми різної тривалості: 10, 20 і 30 тижнів. Варто відзначити, що студенти мають можливість вибирати предмети відповідно до своєї спеціальності.

Курси академічної англійської мови

Даний курс створений для студентів, які потребують підвищити знання англійської мови безпосередньо перед початком основної програми. Варто відзначити, що курси англійської мови будуть узгоджені з вступною частиною навчальної програми, створюючи єдине ціле. Програма включає в себе 20 годин занять в інтерактивних аудиторіях і 20 годин самопідготовки під керівництвом викладача. Також кожен студент має консультанта-репетитора, який стежить за його успішністю і допомагає з питаннями, які викликають труднощі у студента.

У вересні 2012 р. був створений спеціальний курс Мульти-прогресивна програма в галузі підприємництва, права і соціальних наук, яка гарантує зарахування в британські університети за умови успішного завершення програми з оцінкою IELTS 5,5 за всіма навичкам. Це гнучка програма, тривалість якої становить 9 місяців.

Вартість навчання (в навчальному році 3 триместри):

Foundation Certificate: 3 триместру – 9750 фунтів

Diploma Certificate: 3 триместру – 8250 фунтів, 4 триместри – 10600 фунтів

Pre-Master Programme: 1 триместр – 3500 фунтів, 2 триместр – 6250 фунтів, 3 триместр – 9000 фунтів

Додатково оплачується:

– страховка

– консульський збір Посольства Великобританії

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи