fbpx

University of Sussex

Де:

АНГЛІЯ, М. БРАЙТОН

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ ВІД 16 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Університет Сассекса (University of Sussex) є лідером по науково-дослідній роботі серед університетів Великобританії. Дивно красивий кампус знаходиться в 8-ми хвилинах їзди на поїзді від Брайтона, в 30 хвилинах їзди від аеропорту Gatwick і в годині їзди – від центру Лондона. Університет Сассекса – один з 25-ти кращих університетів Великобританії. Згідно з рейтингами з предметів The Guardian 2010 університет зайняв 1 місце з хімії та 5 місце по соціології серед британських університетів. Сильні позиції з предметів: інженерія, природничі науки, економіка, міжнародні відносини, політологія та право.

Інформація про програми:

Міжнародний навчальний центр університету Сассекс пропонує спеціально для іноземних студентів річний курс академічної підготовки для вступу на перший курс університету Сассекс – International Foundation Year. Програма пропонує інтенсивну підготовку з предметів, придбання академічних навичок і вдосконалення англійської мови, і таким чином всебічно готує до подальшого навчання в університеті за обраною спеціальністю. Програма проводиться по 7-ми напрямкам: Бізнес, Менеджмент і економіка, Комп’ютерні науки та математика, Право, Міжнародні відносини та соціальні науки, Медіа і комунікації (сюди ж входить і Журналістика), а також Інженерія і Фізика, Природничі науки і Психологія.

Вступні вимоги: Атестат про повну загальну середню освіту з відмінними і хорошими оцінками + IELTS 5.0 або еквівалент

Тривалість навчання – 9 місяців.

Міжнародний диплом (International Year One) – просунутий річний курс навчання, еквівалентний першому курсу програми бакалаврату (Англія). Успішне завершення курсу “Міжнародний диплом” гарантує надходження на другий курс обраної програми бакалаврату. Університет Сассекса пропонує три напрямки: Бізнес і Менеджмент, Комп’ютерні науки, Медіа, і режисура, Міжнародне ставлення і міжнародний розвиток, Електронна інженерія. Програма розроблена для студентів, рівень яких перевищує вимоги до вступу на підготовчий курс, проте не відповідає вимогам до вступу на перший курс програми бакалаврату. Курс дозволить вам отримати необхідні знання та навички навчання, а також підвищити свій рівень англійської мови для успішного вступу на другий курс програми бакалаврату.

Вступні вимоги: перший курс університету з відмінними і хорошими оцінками + IELTS 5.5 або еквівалент. Тривалість навчання – 9 місяців.

Якщо рівень англійської нижче вступної вимоги, на кампусі університету ведеться курс English Language Preparation тривалістю 1 та 2 триместри.

Бажають підготуватися до вступу на магістратуру вибирають програму Pre-Masters, яка прищеплює навчальні навички, необхідні для успішного проходження академічного курсу в магістратурі британського університету, інтенсивно готує студентів за академічними дисциплінами і виводить рівень англійської на високий рівень. Курс проходить за наступними напрямками: Менеджмент і Фінанси, Комп’ютерні науки, Медіа, Журналізм і Режисура, Право, Міжнародні відносини та міжнародний розвиток

Вступні вимоги: диплом бакалавра з відмінними і хорошими оцінками + IELTS 5.0 або еквівалент

Тривалість навчання: 2-3 триместри.

 

Опис:

Найбільш сильні позиції Університету Сассекса: інженерія, природничі науки, економіка, міжнародні відносини, політологія та право.

Підготовка до бакалаврату (всі спеціальності Foundation) – 13665 фунтів на рік

крім Інженерія і Фізика, Природничі науки і Психологія – 14550 фунтів на рік)

Міжнародний диплом (International Year One):

Бізнес та менеджмент – 16005 фунтів на рік

Комп’ютерні науки – 14550 фунтів на рік

Медіа, і режисура, Міжнародне ставлення і міжнародний розвиток – 16005 фунтів на рік

Електронна інженерія – 15510 фунтів на рік

Мовна підготовка (ELP) – 4510 фунтів на триместр
Підготовка до магістратури (Pre-Masters) – 9620 фунтів за 2 триместри, 14430 фунтів – за 3 триместри

Мовна підготовка до магістратури – 4855 фунтів за триместр

Додатково оплачується:

– страховка

– консульський збір Посольства Великобританії

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи