fbpx

Університет агробізнесу в Ломже

Де:

ПОЛЬЩА, ЛОМЖЕ

Для кого:

ВИПУСКНИКИ ШКІЛ І ВУЗІВ

Університет агробізнесу в Ломже готує фахівців таких спеціалізацій як:

 • Логістика
 • Будівництво
 • товарознавства
 • Інформатика
 • Управління сільським господарством
 • Готельний та Ресторанний бізнес
 • Медицина (підготовка медсестер і фельдшерів)

Вимоги під час вступу: атестат про повну загальну середню освіту, вступні іспити не потрібні.

При університеті працюють підготовчі курси польської мови, тому при вступі не обов’язкові знання польської.

Одним з небагатьох переваг навчального закладу є організація оплачуваних (од 400 до 1000 євро на місяць) професійних практик в Польщі або за кордоном (Данія, Корсика, Німеччина та ін. Країни Євросоюзу), що забезпечить повноцінний робочий досвід і кваліфіковану підготовку в певному середовищі. Університет підтримує зв’язок з багатьма провідними компаніями і підприємствами, куди направляють своїх фахівців після закінчення навчання. За умови, що студент брав участь в міжнародних практиках, гарантується працевлаштування за фахом.

Головною метою WSA Lomza є підготовка фахівців з глибокими практичними і теоритичними знаннями, які будуть вимогливі на ринку праці. Університет пишається своїми високими показниками працевлаштування, понад 80% випускників знаходять роботу відразу після закінчення ВНЗ. Одним з нововведень Університет агробізнесу в Ломжа є підготовка студента до ведення свого власного бізнесу в обраному напрямку, тому по закінченню випускнику надаються всі необхідні сертифікати та дозволи. Наприклад, після закінчення будівельного факультету випускник має повний пакет документів і ліцензій для відкриття своєї будівельної фірми. Це стосується всіх напрямків навчання.

Особливістю університету є можливість отримання двох дипломів паралельно, можна навчатися у себе в країні і в Польщі одночасно. Розроблена спеціальна індивідуальна програма, яка дозволяє скоротити час навчання.

В Університеті Агробізнесу створений спеціальний відділ допомоги для своїх іноземних студентів. Навчальний заклад піклується про те, щоб наші студенти не мали ніяких обмежень у проживанні в Польщі, також є можливість оформити документи для студентів таким чином, щоб після закінчення навчання випускник отримав постійний вид на проживання

Факультеты:

Спеціальності

Опис

Агробізнес
 • Агробізнес
 • Консалтинг в сільському господарстві
 • Охорона навколишнього середовища сільгосугод.
 • Сучасні технології в тваринництві
 • Економіка сільського господарства
 • Управління якістю в агробізнесі
 • Інформаційні технології в сільському господарстві
 • Відновлювана енергія та системи управління відходами
Знання в галузі управління та впровадження нових технологій в сільському господарстві. Інтенсивно вивчають таким напрямки як адміністрування підприємствами що роблять і продають сільгосппродукцію. Окремим напрямком є вивчення питань фінансування агробізнесу з фондів Євросоюзу. На даному факультеті обов’язкові практики на агробізнес фірмах.
Факультет будівництва Випускник отримує знання в галузі житлового, комунального, промислового та комунікаційного будівництва; планування і розробки основних об’єктів і будівельних елементів; технології та організації будівельних робіт; управління будівельними бригадами та будівельними фірмами; виробництва, підбору і використання будматеріалів.Випускник будівельного факультету готовий до самостійного виконання робіт.
Інформаційні технології
 • Програмування
 • Управління базами даних
 • Створення та управління комп’ютерними мережами

 

Під час навчання студент має можливість отримати сертифікати наступних академій, які функціонують у вузі: Novell Acdemy parter, Cisko Systems Network Akademy, MicrosoftAcademy, Oracle Academy, що дозволить спростити подальші працевлаштування.
Товароведення
 • Товарознавство сільгосппродуктів і продуктів харчування
 • Торгівля і митна обслуга
 • Митне брокерство в секторі сільгосппродукції і продуктів харчування
 • Логістика в секторі виробництва продуктів харчування

 

Профіль спеціальності товарознавства спрямований на приготування фахівців і менеджерів у сфері виробництва, продажу і сільгосппродукції, а також продуктів харчування.Випускники отримають знання менеджмента в вищевказаних галузях, дізнаються про принципи адміністрації і управління продажів. Окрему увагу приділяють вивченню принципів митного обслуговування потоку товарів. Окремо варто звернути увагу на спеціальність митного брокера яка останнім часом стає дуже затребуваною на ринку праці, після отримання диплома у студентів буде весь необхідний пакет документів для
вступу до отримання власної ліцензії.
Управління готельно-ресторанним бізнесом Факультет управління готельного і ресторанного бізнесу дозволяє отримати студенту знання ,які стосуються веденню і створенню як цілих комплексів так і їх окремих елементів. Знання в області: – технік і технологій послуг- виконання управлінських функцій-створення маркетинг-планів та їх впровадження

– нав’язування контактів з клієнтами і контрагентами

– підвищення якості послуг

– кулінарного мистецтва

– управління ресторанним сектором

Після закінчення навчання і отримання диплома випускники готові до заняття керуючих, консультаційних та адміністративних посад. Всі студенти під час навчання повинні будуть пройти кілька оплачуваних (від 350 до 1000 євро залежно від місця практики і підготовки студента) професійних практик за кордоном і на території Польщі.

Медична освіта Підготовка медсестер і фельдшерів Надається можливість отримання середньої медичної освіти і європейського диплома. Випускник подготовлені до роботи як в державних так і в приватних медицинських установах.
Опис:

При університеті працюють підготовчі курси польської мови, тому при вступі не обов’язкові знання польської.

Навчання на всіх факультетах – 6000 злотих (близько 1500 євро) за перший рік і 4500 злотих за наступні роки навчання.

Додатково оплачується:

– консульський збір Посольства Польщі

– послуги агентства – 6500

– авіаквитки (850-1300 грн) або

ж / д квитки (865 грн) або

автобусні квитки

– страховка

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи