fbpx

Stenden University of Applied Sciences

Де:

НІДЕРЛАНДИ, М.ЛЮВАРДЕН І М. ЄММЕН

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА ВІД 17 РОКІВ

Коли:

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ - У ВЕРЕСНІ. ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ - ДО 31 ТРАВНЯ.

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Всі програми навчання університету Stenden University of Applied Sciences акредитовані Голландско-фламандської організацією акредитації.

Таким чином, студенти гарантовано отримують високу якість освіти за міжнародними стандартами.

В університеті викладають лектори докторського ступеня, що є важливим показником якості програм.
Університет відкритий для студентів з усього світу, можливості і умови навчання дозволяють назвати його в повному розумінні слова «міжнародним». Stenden University of Applied Sciences нараховує 11 тис студентів 60-ти національностей. Як відомо, міжнародне середовище розширює кругозір, і дозволяє знайомитися з іншими культурами. Безсумнівно, це дуже корисно для майбутньої роботи в сфері менеджменту.
В університеті Stenden University of Applied Sciences студенти мають можливість практично розвивати свої навички і знання для майбутньої професії. Крім того, їх вчать швидко адаптуватися до змін в світі і йти в ногу з часом, не втрачаючи кваліфікації.

Навчальний заклад пропонує освітні програми у сфері: Менеджменту, Освіти, Економіки та Інженерії.

Програми бакалавратури (4 роки):

 • Міжнародний бізнес і мови (International Business and Languages)
 • Міжнародний бізнес і менеджмент (International Business and Management Studies)
 • Міжнародний готельний менеджмент (International Hotel Management)
 • Інформаційні технології (IT)
 • Міжнародна логістика та менеджмент (International Logistics Management)
 • Туризм (Tourism Management)
 • Медіа і менеджмент у сфері розваг (Media and Entertainment Management)
 • Менеджмент в сфері організації дозвілля (Leisure Management)
 • Бізнес адміністрування (Applied Business Administration)
 • Міжнародний маркетинг (International Marketing)
 • Педагогіка (International Teacher Education)

Початок навчання – у вересні та лютому

Вимоги до вступу: IELTS 6.0; атестат про закінчення загальноосвітньої школи з добрими та відмінними оцінками

Всі програми бакалаврату тривають 4 роки. Всі курси включають стажування на останньому році навчання в голландських або міжнародних компаніях.

Окремо хочемо відзначити спеціальності – Готельний бізнес та Туризм.

Університет має в своєму розпорядженні власний готель – Stenden University Hotel ****. Керують і обслуговують цей готель виключно студенти.

На 1-му курсі учні кожні 10 тижнів проходять теоретичну підготовку, яку поєднують із 10-тижневої практикою в готелі. Студенти “піднімаються кар’єрними сходами” в університетському готелі згідно пройденого матеріалу: починають з офіціантів і обслуговуючого персоналу, переходячи на 2-му курсі на посаду супервайзерів, на 3-му курсі – менеджери цілих відділів. На 4-му курсі студенти проходять оплачуване стажування в готелях Нідерландів, і за їх межами. Університет Стендена забезпечує всіх студентів, без винятку, стажуванням,-потрібно зауважити в дорогих готелях і на дорогих курортах. Середня оплата за місяць стажування -в районі 400 євро в Європі, і від 1500 доларів в США, на Ямайці і т.д.

97% випускників Університету Стендена влаштовуються на роботу відразу після закінчення вузу. Багато залишаються працювати на місцях проходження стажувань.

Програми магістратури (1 рік):

 • International Service Management
 • International Events Management
 • International Leisure and Tourism Studies

Початок навчання – в вересні

Вимоги до вступу: IELTS 6.5; диплом бакалавра з хорошими та відмінними оцінками

Навчання проходить англійською мовою.

Всі програми Університету Стендена припускають практичний підхід. Програма навчання побудована на системі, яка називається Problem Based System. Тобто студентам дають завдання вирішити реальну проблему діючого підприємства, яка повинна бути колективно вирішена за допомогою роботи в аудиторіях, і за допомогою виконання завдань в домашніх умовах.

На деяких курсах студентам дається завдання відкрити реальну компанію в Нідерландах, яка повинна бути офіційно зареєстрована в певних державних органах. Протягом навчання студенти розвивають компанію, призначають персонал, вирішують організаційні завдання – і на реальному прикладі підприємства виконують роботи для звітів і іспитів. В кінці навчання дані компанії закриваються, як би, знову-таки, це робилося в реальному житті.

Університет пропонує програму підготовки з англійської мови – Preparatory English Language Course. Залежно від рівня англійської мови програма може тривати 18 тижнів і 36 тижні. Програма готує студентів до навчання на бакалавратурі.

Спеціально для студентів, що бажають навчатися на магістратурі в університеті Stenden University of Applied Sciences, розроблена програма Pre-Master. Курс поєднує інтенсивну академічну підготовку з англійської мови з вивченням навчальних предметів; також в курс входить придбання навчальних навичок, що забезпечує швидку адаптацію до навчання в Європі. Після успішного закінчення програми студенти повинні здати іспит IELTS, таким чином отримавши загальний бал не менше 6,5, студенти продовжують навчання на магістратурі за спеціальністю Міжнародний менеджмент, Івент менеджмент, а також Відпочинок і туризм.

Програма включає 16 годин загальної англійської на тиждень, 2 години – розмовної англійської, і 2 години – занять з професійного розвитку

Вимоги на програму: IELTS 6.0, диплом бакалавра в сфері готельного справи, економіки, туризму чи бізнесу.

Програма триває 1 семестр

Студенти, рівень володіння англійською мовою яких є недостатнім, можуть спочатку пройти програму підготовки Preparatory English Language Program.

Ті студенти, які навчаються на 1 курсі університету, мають можливість безкоштовно відвідувати курси голландської мови.

_________________________________________________________

Кампуси університету розташовані в 2-х містах: м Люварден і м Єммен.

Кампус в місті Люварден

Stenden University в Люварден знаходиться в сучасній будівлі, обладненій найсучаснішими засобами навчання. Відкритий простір з інформаційно-комунікативними технологіями і конференц-залами виглядає як амфітеатр. Також на території є спеціальний «Бульвар знань», бібліотека, перукарня, кафе, банк і центр зайнятості.

Саме місто Люварден славиться своїми музеями, тут проводиться безліч концертів і культурних заходів.

Кампус в місті Єммен

Єммен перетворився в динамічний університетське містечко, де в самому центрі знаходиться один з кращих зоопарків Європи; тут тварини вільно бродять на великих площах, це зоопарк “Dierenpark Emmen”.

Любителі спорту безсумнівно знайдуть для себе тут заняття в 13 спортзалах і 8 басейнах. Для тих, хто любить повеселитися з друзями, працює безліч барів, кафе і клубів.

Вартість більшості програм бакалавратури становить 8800 євро на рік

Вартість більшості програм магістратури – 12500 євро

Вартість English Programme – 4450 євро за 18 тижнів, і 7900 євро за 36 тижнів

Вартість програми Pre-Master – 6000 євро за 18 тижнів

Додатково оплачується:

– страховка

– навчальні матеріали

– консульський збір Посольства Нідерландів

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи