fbpx

Shattuck – St. Mary’s School

Де:

Фаріболт, штат Міннесота

Для кого:

14-17 років

Коли:

з вересня

Тривалість:

від 1 року

Мова навчання:

Англійська

Школа Shattuck – St. Mary’s є елітною школою-пансіоном в США. Вона розташована в штаті Міннесота, була заснована в 1858 році, і з самого початку була військовою академією, але пізніше набула широкої популярності завдяки своїм серйозним академічним програмам та кращим викладачам. Школа відома як «Центр майстерності» в навчанні і в спорті – хокеї, футболі, фігурному катанні та музиці. Крім цього, на високому рівні також знаходяться гольф, баскетбол, волейбол, теніс. Дуже сильна програма з біології. Вже 150 років школа готує студентів з усього світу до вступу до ВНЗ і до життя в дорослому суспільстві.

На території школи знаходяться два катка, які доступні для всіх студентів школи, спортивний зал, студії для занять мистецтвом і співом, акторська студія, музична бібліотека.

У школі навчається близько 500 студентів, 150 з яких іноземні громадяни з 31 країни світу.

Професійні викладачі роблять все можливе, щоб допомогти кожному студенту розкрити свої таланти, в школі панує атмосфера згуртованості і взаємної підтримки.

Школа входить в число 50 кращих шкіл-пансіонів США.

 

Програми навчання:

У школі Shattuck – St. Mary’s два академічних підрозділи – 6-9 класи та 10-12 класи.

Крім програми середньої школи, тут пропонується програма АР (Advanced Placement) по 16 предметів.

Є програми підвищеної складності – Honors Program, BioScience Program, Global Education Program -для зарахування на ці програми до школярів ставлять більш високі вимоги.

Крім звичайних уроків у школі дуже розвинене навчання через інтернет.

 

Співробітники школи переважно проживають на території шкільного кампуса, що забезпечує тісну взаємодію з учнями, постійну допомогу в навчанні, розвиток відчуття команди.

Проживання:

Учні проживають на території шкільного кампуса, в шкільних резиденціях. Резиденції вдають із себе окремі будинки, схожі на звичайні житлові, окремо для хлопчиків і дівчаток. У кожному такому будиночку проживають і співробітники школи, які відповідальні за учнів, поселених з ними. У шкільній їдальні надається 3-разове харчування. В резиденціях є все, що необхідно для комфортного проживання та навчання.

Вартість

Навчальний рік – 53300 дол США

Якщо в учня недостатній рівень володіння англійською мовою, йому буде запропоновано пройти програму влітку з англійської мови в шкільному English Language Institute. Тривалість програми 3 тижні.
Вартість англійської програми – 5000 дол США (включає навчання, проживання та харчування, трансфер з / в аеропорт, організоване дозвілля).

Доплата за спеціалізовані програми (музика, хокей, футбол, гольф, фігурне катання, BioScience) – 3500-6500 дол на рік

Додатково оплачується:
– консульський збір Посольства США – 160 дол США
– збір за студентською візою – 350 дол США
– послуги агентства – 600 євро в грн
– авіаквитки – від 800 дол США

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи