fbpx

Wesley College

Де:

ІРЛАНДІЯ,М.ДУБЛІН

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ 11-18 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ

Тривалість:

ВІД 1 РОКУ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Wesley College був заснований в 1845 року в Дубліні як школа для хлопчиків, а в 1911 році став навчальним закладом спільного навчання. Через деякий час коледж перемістився в передмістя Дубліна, Баллінтер, і розташувався на 50 акрах мальовничої території поруч з дублінськими горами.

Освітній процес в Уеслі Коледж націлений не тільки на інтелектуальний, а й на фізичний, духовний і соціальний розвиток дітей. Тут створені всі умови для того, щоб кожен студент мав можливість максимально розвинути свої здібності і таланти.

Інфраструктура школи: навчальні приміщення, наукові центри, комп’ютерні лабораторії, центр музики і мистецтв, їдальня, спортивні споруди, баскетбольні і тенісні корти.

Кількість учнів в Уеслі Коледж – 883.

Опис програми:

Junior Cycle (Середня школа)

Предмети: англійська, ірландська, французька, німецька, іспанська, бізнес, історія, географія, мистецтво, музика, релігієзнавство, фізкультура, математика, природничі науки та ін.

Senior Cycle (Старші класи)

Предмети: англійська, ірландська, французька, німецька, іспанська, математика, біологія, фізика, хімія, географія, історія, бізнес, економіка, мистецтво, музика, фізкультура, графіка, релігієзнавство, технології та ін.

Transition Year – програма, розроблена спеціально для іноземних студентів, які тільки починають навчання в старших класах Уеслі Коледж. Вона допомагає адаптуватися до нового навчального середовища і визначиться з вибором предметів.

Предмети: англійська мова, культура Ірландії, математика, історія, географія, бізнес, релігія, природничі науки, фізкультура і інші.

Позакласні заходи:

Спорт (хокей, регбі, атлетика, крикет, бадмінтон, баскетбол, нетбол, теніс).

Музика (хор, оркестр, гра на музичних інструментах).

Гуртки (рукоділля, фотографія, драма, дебати, ораторське мистецтво).

 

Школа-пансіон в передмісті Дубліна. Тут створені всі умови для того, щоб кожен студент мав можливість максимально розвинути свої здібності і таланти.

Проживання:

У Wesley College є і денна школа, і пансіон. Іноземні студенти, як правило, розміщуються на кампусі, в гуртожитках, де вони живуть протягом року. Будиночок для хлопчиків називається Embury House, будиночок для дівчаток - Epworth House. Умови проживання дуже комфортні. У будиночках зроблений ремонт, в кожному є затишні вітальні, де діти можуть спілкуватися, дивляться телевізор, грають в ігри. Є доступ в інтернет і телефон для дзвінків додому. Діти живуть в просторих кімнатах, де у кожної дитини свій куточок - шафа, письмовий стіл, полиця, комод, ліжко. У молодшій школі діти живуть в кімнатах на 4 чоловіки, старшокласники отримують певні привілеї і розміщуються в кімнатах на двох. Можна вибрати проживання на повному пансіоні (7 днів на тиждень) або змішану форму (5 днів діти ночують в школі, а по вихідним проводять час з прийомною сім'єю). За запитом може бути організовано проживання в приймаючій сім'ї.

Вартість навчання:
Повний пансіон 27 800 евро на рік

Додатково оплачується:
Візовий збір
Мед страховка
Послуги агентства
Авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи