fbpx

Villiers Secondary School

Де:

ІРЛАНДІЯ,ЛІМЕРІК

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА З 12 ДО 18 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Школа Villiers Secondary School була заснована в 1821 році. Це школа спільного навчання, розташована на південному заході Ірландії в передмісті Лимерика. Школа пишається своїм сучасним навчальним кампусом, спортивними спорудами, ICT лабораторіями, студентськими резиденціями. Школа знаходиться в спокійній місцевості, на красивій зеленій території, що створює ідеальну для навчання атмосферу. Тут навчається близько 500 учнів. Серед учнів можна зустріти студентів з Іспанії, Мексики, Південної Африки, Німеччини і Росії.

Лімерік – один з великих і найбільших міст Ірландії.

Опис програм:

Школа пропонує стандартну ірландську програму навчання.

Молодша школа (12-15 років): обов’язкові предмети – англійська і математика; на вибір -французька, німецька, іспанська, історія, географія, релігія, мистецтво, музика, бізнес, домашня економіка, фізична культура, інформатика. Мінімальна кількість предметів, що вивчаються – 7.

Перехідний рік (15-16 років): обов’язкові предмети – англійська і математика; на вибір -французька, латинська, іспанська, німецька, історія, географія, релігія, мистецтво, музика, бізнес, бух облік, домашня економіка, фізика, хімія, біологія, ірландська економіка, вища математика, дизайн і графіка.

Старша школа (16-18 років): обов’язкові предмети – англійська і математика; на вибір -французька, німецька, історія, географія, мистецтво, музика, бізнес, економіка, бух облік, математика, фізика, хімія, біологія, сільськогосподарські науки, економіка, технології малювання, вища математика.

Мінімальна кількість предметів, що вивчаються для перехідного року і старшої школи – 6.

У вільний від навчання час учні активно займаються спортом: хокей, регбі, настільний теніс, бадмінтон, баскетбол, теніс, атлетика і плавання, йога. А також, на вибір студентів пропонується великий вибір заходів, як наприклад: танці, спів в хорі, дизайн інтер’єру, робота по дереву, ораторство, поезія, фотографія, робота по металу, ремесло, верхова їзда.

Вступні вимоги: результати навчання в школі з хорошою успішністю + знання англійської мови на високому рівні

Проживання:

На території розташовані три комфортабельні резиденції, в яких проживають учні. Проживання на умовах повного пансіону з усіма зручностями. Повноцінне й різноманітне харчування три рази в день,а також регулярно проводяться культурно-розважальні, дозвільні та пізнавальні заходи.

Вартість навчання:

З проживанням на території школи – 28 200 євро в рік,

Додатково оплачується:

Візовий збір

Мед страховка

Послуги агентства

Авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи