fbpx

St Clare’s College

Де:

АНГЛІЯ, ОКСФОРД

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА ВІД 15 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Тривалість:

1 ТРИМЕСТР - 2 РОКИ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Міжнародний коледж St Clare’s, Oxford унікальний. Коледж запрошує студентів з усього світу отримати можливість пройти першокласну британську освіту в старовинному студентському місті – Оксфорд. Коледж був заснований в 1953 році і є першим навчальним закладом в Англії, яке запропонувало своїм студентам програму IB (International Baccalaureate). У світі є тільки 13 інших навчальних закладів, які довше коледжу St Clare’s, Oxford практикують викладання програми IB. Коледж пишається кращими результатами за програмою IB в графстві Оксфордшир і на 9-му місці серед незалежних шкіл в Англії.

Серед випускників коледжу: і Єгор Кончаловський (режисер, актор, продюсер, сценарист), і Андреа Аньєллі (президент футбольного клубу Ювентус, член правління концерну FIAT), принцеса Йорданії та ін.

Школа розташована в 1,5 км на північ від центру Оксфорда. Кампус займає 28 величезних будівель в вікторіанському стилі. У студентів є доступ до багатої бібліотеки з понад 35000 томів, 4-ма оснащеними за останнім словом техніки науковими лабораторіями, музичною студією та студією мистецтв, студентською кафетерією.

St Clare’s – це невеликий коледж, де студенти навчаються в маленьких класах по 8 (максимум 10) студентів в групі, завдяки чому кожна дитина отримує максимум індивідуальної уваги від викладачів.

Інформація про програми:

International Baccalaureate (IB)

Загальна кількість учнів, які отримали прохідний бал (IB Diploma) – 99% (для порівняння, середній відсоток по світу – 78%); щорічно 2-3 учня отримують максимальну кількість балів – 45 (тільки 0,2% випускників програми IB в світі досягли аналогічних результатів).

На програмі International Baccalaureate вивчаються:

1 блок – Англійська і література

2 блок – Друга іноземна мова

3 блок – Історія, географія, психологія, економіка, навколишнє середовище і суспільство

4 блок – Природничі науки (Біологія, Хімія, Фізика, Астрономія)

5 блок – Математика

6 блок – Мистецтво (Візуальне мистецтво, Музика, Театр)

Студенти обирають собі по одному предмету з кожного блоку.

Крім зазначених вище предметів, обов’язковими є для вивчення теорія знань (Theory of Knowledge), написання есе (Extended Essay), Творчість, Дії та Послуги (CAS), участь у волонтерських програмах, заняття спортом.

Міжнародний бакалаврат цінується тим, що студенти отримують різнобічний розвиток. І дуже підходить для тих, хто ще не визначився зі спеціальністю.

Відповідно з такими результатами випускники St Clare’s Oxford отримують пропозиції місця від кращих університетів світу, включаючи 5-ку кращих вузів Англії, США, Європи.

Вступні вимоги: результати навчання в школі з хорошою успішності + знання англійської мови + співбесіду

Тривалість навчання: на програмі IB- 2 роки.

University Foundation Program

Програма підготовки до вступу до університету Британії для дітей 16 років і старше.

Тривалість програми: 21,28 або 35 тижнів в залежності від рівня підготовки студента.

Предмети,що вивчаються: English for IELTS, Academic Literacies for Higher Education, вибір трьох предметів для майбутньої спеціальності, додаткові модулі по Global Issues and Basic Statistics, Careers and Higher Education sessions.

Програма Foundation пропонується в двох напрямках: Business, Economics and Maths, і Philosophy, Politics and Economics.

Школа приділяє велику увагу позакласним заняттям – пілатес, заняття музикою і театральне мистецтво; аеробіка, бадмінтон, шахи, футбол, скелелазіння, і багато інших клубів за інтересами.

 

Опис:

Коледж був заснований в 1953 році і є першим навчальним закладом в Англії, яке запропонувало своїм студентам програму IB (International Baccalaureate).

Проживання:

Діти проживають в резиденціях недалеко від школи або в приймаючих сім'ях. Дівчатка і хлопчики живуть окремо. Більшість кімнат в резиденції - двомісні за винятком деяких одномісних кімнат для студентів програми IB.

University Foundation Programme – 14014-20020 фунтів за рік

Проживання – 5166-11375 фунтів за рік

Вартість програми IB з повним пансіоном – 42626 фунтів за рік

 

Додатково оплачується:

-реєстраційні внесок – 100 фунтів

– поворотний депозит – 2500 фунтів

– страховка

– консульський збір Посольства Великобританії

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи