fbpx

Sligo Grammar School

Де:

ІРЛАНДІЯ,СЛАЙГО

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА З 12 ДО 18 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Sligo Grammar School знаходиться в маленькому містечку Слайго. Ключовими принципами цієї школи є довіра, співучасть, згуртованість, співпраця і взаємодія. В результаті школа виховує відповідальних, надійних і гідних громадян. Культурний, творчий та інтелектуальний розвиток кожного учня високо цінується і вітається. Гасло школи: «Освіта для життя, і освіта для заробляння на життя».

Слайго – невелике місто на заході Ірландії.

Опис програм:

Школа пропонує стандартну ірландську програму навчання.

  • Junior Certificate – перші три роки; учні вибирають до 10 предметів,
  • Transition Year (перехідний рік) – четвертий рік навчання; перерва в навчанні, орієнтованому на іспити, в перебігу якого учні можуть випробувати велику кількість предметів і різних видів діяльності,
  • Leaving Certificate – завершальні два роки навчання; зазвичай учні беруть сім предметів, з яких обов’язковими є: математика, англійська та ірландська мови.

Вступні вимоги: результати навчання в школі з хорошою успішністю + знання англійської мови на високому рівні

Sligo Grammar School приватна школа в Ірландії орієнтована на багатостороннє розвиток дитини: його академічні, інтелектуальні, фізичні, соціальні, духовні та культурні якості. Крім того, школа вирощує духовні, релігійні. соціальні і культурні цінності, для того щоб виховати в дитині впевненість у собі, усвідомлення себе як особистості і повагу до прав і вірувань інших людей, тобто повноцінного члена суспільства.

Проживання:

Приміщення для дівчат знаходиться в будівлі Hermitage, а хлопців - в старій будівлі Grammar School.

Вартість навчання:
Повний пансіон 24 650 євро в рік

Додатково оплачується:
Візовий збір
Мед страховка
Послуги агентства
Авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи