fbpx

Queen Ethelburga’s College

Де:

АНГЛІЯ, ГРАФСТВО ПІВНІЧНИЙ ЙОРКШИР, М.ЙОРК

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ 14-19 РОКІВ

Коли:

ВЕРЕСЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ

Тривалість:

2-4 РОКИ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Коледж імені королеви Етельбург (Queen Ethelburga’s College) визнаний кращою школою-пансіоном на півночі Великобританії згідно з рейтингами газети The Times. «Financial Times» назвали його кращою середньою школою в Великобританії за результатами іспитів другого рівня складності. Школа розташована в мальовничій заміській місцевості між містами Херрогейт і Йорк. Коледж займає величезну територію, де є центр театрального мистецтва; критий плавальний басейн, сауна, атлетичний зал, 5 всепогодних тенісних кортів, 2 волейбольні майданчики, 3 нетбольні майданчики, 20 полів для гри в англійську лапту, 140-місцевий лекційний зал, торговий пост – магазин, науковий центр, церква, центр музики, куточок домашніх тварин, ставок з качками і ін., а також оточений кам’яною стіною «потайний» сад, рожевий сад з фонтаном, великі зелені галявини. У самому центрі коледжу виступає у всій сучасній красі маєток Торпі-Андервуд-Холл (Thorpe Underwood Hall) з 1000-річною історією існування. У 19-му столітті тут деякий час проживала і навчалася всесвітньо відома письменниця Анна Бронте (Anne Brontë).

Інформація про програми:

A-level: загальна кількість учнів, які отримали прохідний бал по іспитах другого рівня складності – 100%; середня кількість зданих іспитів на одного учня – 4; % Учні, які здали іспити на оцінки «А», «В» ( «відмінно», «добре») – 68%; 98% студентів поступили в кращі університети

GCSE: Кількість учнів, які отримали прохідний бал «А *» – «С», зазвичай вище середнього по країні. Майже одна п’ята учнів отримала вищі оцінки «А *» і «А». 52% учнів отримали оцінки «А *» – «В».

Школа приділяє велику увагу позакласних занять – верхова їзда і кулінарні курси, заняття музикою і театральне мистецтво; відвідування культурних заходів, наприклад, театру, балету, опери і оркестрових концертів; образотворче мистецтво, шахи, бадмінтон, хоровий спів, комп’ютерні курси, футбол, вивчення іноземних мов, волейбол, кулінарне мистецтво, дискусії, театральні вистави, аеробіка і ін.

Вступні вимоги: результати навчання в школі з хорошою успішності + знання англійської мови

Тривалість навчання: на програмі A-level – 2 роки; GCSE – 2 роки ..

Опис:

Коледж імені королеви Етельбург (Queen Ethelburga’s College) визнаний кращою школою-пансіоном на півночі Великобританії згідно з рейтингами газети The Times.

Проживання:

Діти проживають на території школи. Хлопчиків розміщують в маєток Бенедикта, дівчаток - у будівлю колишнього абатства. Майже у всіх кімнатах є туалет і ванна; кількість учнів, які проживають в одній кімнаті, до 4 для самих маленьких; для старших дітей є двомісні-тримісні кімнати.

GCSE – 47235 фунтів за рік

A-level / IB- 49875 фунтів за рік

Додатково оплачується:

-реєстраційні внесок – 295 фунтів

– трансфер з аеропорту

– страховка

– консульський збір Посольства Великобританії

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи