fbpx

LTC London Tutorial College

Де:

АНГЛІЯ, ГРАФСТВО САРРЕЙ

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ З 14 ДО 18 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Тривалість:

ВІД 1 РОКУ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

LTC London Tutorial College – це невеликий приватний коледж заснований в 1998 році для дітей та підлітків від 14 до 20 років, який надає навчання онлайн студентам з усього світу. На сьогоднішній день онлайн викладання стає все більш популярним. Студенти економлять колосальні суми на проживання, харчування, перельоти, страховці, візовий збір, витрати на опікуна і тд. При цьому якість навчання залишається на високому рівні, ті ж висококваліфіковані викладачі, та ж насичена і інтенсивна програма.

LTC London Tutorial College має акредитацію Trinity Centre, єдину для 60 країн кваліфікацію.

Школа розробила досить ефективний онлайн підхід до навчання дітей, з’єднавши методику English at All Times, безмежну підтримку і персональний підхід. Саме завдяки всьому цьому студенти показують фантастичні результати на випускних іспитах. Класи в режимі real- time складаються з максимум 5 дітей.

Випускники коледжу надходять в TOP університети Великобританії, як наприклад: LSE, Bristol, Edinburgh, Manchester, King’s College London і т.д.

Учні можуть вибирати, на який триместр надходити. Вони можуть приєднатися на початку кожного триместру. Кожен студент має свій навчальний план, який надає відомості про прогрес учня і предметів, які вимагають поліпшення. Ті діти, які не встигають з предметів або хочуть краще підготуватися до випускних іспитів, можуть скористатися позаурочних занять, спеціально організованими для них.

По закінченню програми в LTC London Tutorial College студент отримує сертифікат і детальний звіт.

Підготовка до GCSE / IGCSE:

GCSE необхідний для переходу на наступний щабель – A-level, після якої можна вступити до університету.

Річна програма IGCSE – це відмінний спосіб отримати бажану академічну кваліфікацію дуже швидко. Програма ретельно розроблена для студентів, які навчалися в Великобританії або за кордоном і хотіли б увійти в програму A-level або IB є виключно сильними і бажають швидко прогресувати і хочуть перевстановити рік, щоб поліпшити свої оцінки.

Дворічна програма GCSE – дозволяє студентам оптимізувати свій академічний потенціал в рамках навчального середовища. Студенти можуть розвинути пристрасть до кожного предмету за своїм вибором і, при інтенсивній підтримці викладачів.

Основні предмети системи освіти Великобританії – англійська мова, математика, хімія, біологія і фізика.

Додаткові предмети – англійська література, історія, географія, бізнес, інформаційні комп’ютерні технології (ІКТ), мистецтво і дизайн, музика, драма і релігієзнавство.

Вибір мов: арабська, китайська, французька, німецька, італійська, японська, латинська, польська, португальська, російська та іспанська.

Вік для програми – 14-17 років

Підготовка до A-level:

A-Level – це стандартний шлях в Британський університет. Тривалість програми-1 або 2 роки.

Предмети які доступні для вивчення, з яких можна вибрати три: Арт Дизайн, драма, біологія, бізнес-дослідження, хімія, економіка, англійська мова, англійська література, фільми, географія, філософія, історія інформаційні комп’ютерні технології (ІКТ), закон, математика , подальша математика, ЗМІ, Музика, Арабська, Китайська, Французька, фізика, уряд і політика, психологія, релігієзнавство, соціологія, німецька, італійська, японська, латинська, португальська, російська, іспанська.

Вік для програми – 16 – 18 років

PATHWAY PRE-SESSIONALS:

Інтенсивний EAL, навички навчання, академічна лексика і більш глибоке розуміння предметів, все допомагають готуватися до вступних іспитів або розвивати навички і розуміння, необхідні для успішного входження в традиційну британську школу або університет.

English for Academic Purposes:

Програма Вивчення англійської – ідеально підходить для іноземних студентів, які хочуть випробувати систему освіти в Великобританії. Програма може тривати від 2 тижнів до семестру і надає студентам можливість поліпшити свої мовні навички, а також предметні знання. Надаються докладні щотижневі / щомісячні звіти і сертифікат завершення, заснований на регулярних оцінках.

Для зарахування в школу учням не потрібно здавати вступні іспити, крім тесту з англійської мови. Майбутніх студентів приймають на підставі шкільних табелів за 2 роки.

Опис:

Випускники коледжу надходять в TOP університети Великобританії, як наприклад: LSE, Bristol, Edinburgh, Manchester, King’s College London.

Вартість навчання онлайн:
Підготовка до GCSE / IGCSE:
Вартість навчання – £ 6720 в триместр або £ 20160 на рік

Підготовка до A-level:
Вартість навчання – £ 7560 в триместр або £ 22680 за рік

Вартість вивчення англійської English for Academic purposes – £ 650 в тиждень

Додаткових оплат немає.

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи