fbpx

John Leggott College

Де:

АНГЛІЯ, СКАНТОРП,ГРАФСТВО ПІВНІЧНИЙ ЛІНКОЛЬНШИР

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА ВІД 16 ДО 19 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Тривалість:

2 РОКИ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

John Leggott College – міжнародна школа, розташована на східному узбережжі Англії, в 2,5 годинах їзди від Лондона – в місті Сканторп. У школі навчається 600 учнів, 125 з яких приїжджають з Китаю, Росії, В’єтнаму і Казахстану.

John Leggott College заснований в 1958 році, і названий на честь його засновника і першого директора Джона Леггота (John Leggott). Коледж регулярно визнається кращим навчальним закладом такого роду в окрузі, завдяки своїм високим академічним результатам.

A-level – 2 роки

У програму включена підготовка до іспиту IELTS. Уроки проходять з понеділка по п’ятницю. Студенти навчаються разом британськими дітьми в маленьких групах по 15-20 чоловік. Дворічна програма підготовки A-level для школярів 16-19 років пропонує на вибір 42 предмети.

Предмети: Бухгалтерський облік, Образотворче мистецтво, Біологія, Бізнес-дослідження, Хімія, Комп’ютерні науки, Танці, Дизайн і Технологія, Драма і театр, Економіка, Електроніка, Англійська мова та література, англійська література, Англійська мова, Мода і Текстиль, Фільми, французький, further Математика, Географія, Геологія, Графічне мистецтво і Дизайн, Історія, Право, Математика, Дослідження ЗМІ, Музика, Фотографія, Фізичне здоров’я, Фізика, Політика, Психологія, Релігієзнавство, Соціологія, Іспанська.

Вступні вимоги: результати навчання в школі з хорошою успішності за 10 або 11 класи + знання англійської мови на високому рівні (IELTS 5.0 за результатами тестування).

У приміщенні коледжу знаходяться: обладнані навчальні аудиторії, наукова лабораторія, студія образотворчих мистецтв, комп’ютерний клас, кімната відпочинку і кафетерій, фотолабораторія, поля для ігрових видів спорту та багато іншого.

У коледжі приділяється чимала увага позакласних занять і фізичному розвитку студентів. Студенти займаються: регбі, хокеєм, футболом, атлетикою, музикою, театральним мистецтвом, образотворчими мистецтвами і багатьом іншим.

Хочете забронювати програму? Телефонуйте!

Опис:

Студенти коледжу показують чудові результати по здачі іспитів A-level, вступаючи в кращі університети Великобританії, включаючи Оксфорд і Кембридж, LSE і Імперіал, Stanford і MiT (США).

Вартість навчання – £ 9,250 на рік
У вартість входить: всі заняття в класах, уроки підготовки до IELTS, зустріч в аеропорту, 24-годинний контакт з екстреною службою, міжнародна програма зарахування.

Додатково оплачується:
– реєстраційний збір
– послуги за розміщення – £ 300
– поворотний депозит – £ 1000
– трансфер з аеропорту
– Авіабілети
– консульський збір
– медична страховка
– послуги агенству

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи