fbpx

Earlscliffe College

Де:

АНГЛІЯ, ФОЛКСТОУН

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ ВІД 15 ДО 19 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Тривалість:

ВІД 3 МІСЯЦІВ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Earlscliffe College – це невеликий приватний коледж, який пропонує програму підготовки до вступу в університети дітям від 15 до 19 років. Коледж знаходиться на південному узбережжі Англії, в місті Фолкстоун, в 55 хвилинах від Лондона. Будівля коледжу була побудована в 1870 році в західній частині міста, в декількох хвилинах ходьби від набережної і знаменитого району The Leas. Будівля використовувалася в освітніх цілях з часів Другої світової війни як школа для німецьких єврейських дітей, які були привезені з Берліна до Великобританії.

Сьогодні Earlscliffe – це міжнародний коледж, де кожен студент знайде підтримку і турботу з боку персоналу і директора особисто. Завдяки великим інвестиціям, в 2011 році коледж був повністю реконструйований. Класні кімнати та лабораторії були також обладнані на сучасний лад, що забезпечує комфортабельну обстановку для навчання. З 80 студентів коледжу – 25% становлять британці.

Інформація про програми:

Програма A-level – 2 роки:

Програма навчання спрямована на підготовку до університету. У класі навчається не більше 9 осіб (зазвичай 5-7 студентів). Програма передбачає вивчення 4 предметів, один з яких, як правило, – рідна мова студента. Всі предмети поділяються на блоки, студенти обирають по одному з кожного блоку:

  • Блок А: географія або історія, математика або фотографія
  • Блок B: мистецтво чи бізнес-дослідження або хімія або економіка
  • Блок C: біологія або уряд і політика або фізика або математика
  • Блок D: англійська література чи подальша математика (викладаються як мінімум 4 уроки на тиждень)
  • Блок E: арабська або китайська чи французька або німецька або японська або перська або португальська або російська або іспанська чи турецька або інші мови за запитом.

Вступні вимоги: знання англійської мови IELTS 5.0.

University Foundation Year – 1 рік:

Ефективний річний курс підготовки до університету серед іноземних школярів: він допомагає і не втрачати часу при підготовці, і швидко привести академічні та мовні навички у відповідність до вимог. Програма ділиться на два напрямки:

  • Гуманітарний: англійська мова, підготовка до мовних тестів (IELTS, AQA), історія, математика, політика, економіка
  • Науковий: англійська мова та підготовка до мовних тестів (IELTS, AQA), хімія, біологія, математика, фізика + щорічна участь в Кембріджському фестивалі науки.

Вступні вимоги: вік 17 +, результати навчання в школі з хорошою успішністю + знання англійської мови від IELTS 5.0.

International Transition Year – 1 рік:

Річний курс, розроблений для іноземних школярів від 15 років і більше. Він допомагає максимально швидко і ефективно підготуватися до навчання на базових, основних програмах британської шкільної освіти (GCSE або IGCSE, A-level, Sixth Form), інтегрувати академічне співтовариство, звикнути до нового освітнього середовища.

Програма включає інтенсивні уроки англійської мови в поєднанні з вивченням базового списку академічних дисциплін, а також позакласні заняття.

English for Academic Purposes:

Базова програма підготовки до A-Level для іноземних студентів у віці 15 років. Тривалість від 1 до 3 семестрів.

Content and Language Integrated Learning (CLIL) – просування в знаннях мови, навичках і розумінні, пов’язаних з певними елементами певної навчальної програми; Комунікація – використання мови для навчання під час навчання мови; Пізнання – розвиток навичок мислення, які пов’язують формування концепції (абстрактне і конкретне), розуміння і мова; Математика, природничі науки і соціальні науки складають основу для деяких з цих уроків CLIL.

Спорт і дозвілля: шкільні команди активно змагаються в футбол, гольф, теніс і баскетбол. Крім того, студенти грають в волейбол, сквош, бадмінтон і настільний теніс щотижня. У школі є тренажерний зал. Великий критий басейн – поруч зі школою. Всі спортивні споруди знаходяться в межах пішої досяжності. По середах організовуються поїздки в Лондон та інші міста з відвідуванням музичного театру, виставок, галерей, музеїв і т.д.

Опис:

Earlscliffe славиться унікальністю своїх навчальних програм. Випускники коледжу в короткі терміни домагаються значних результатів.

Вартість навчання на повному пансіоні – £ 11,500 в триместр (в році три триместрИ)

Додатково оплачується:
– додаткові предмети
– реєстраційний внесок – £ 250
– послуги опікуна
– поворотний депозит – £ 1,840
– медична страховка
– консульський збір Посольства Великобританії
– послуги агентства екв 400 євро
– авіаквитки
– трансфер з / в аеропорт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи