fbpx

Dundalk Grammar School

Де:

ІРЛАНДІЯ, ДАНДЕЛК

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА З 12 ДО 18 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Школа Dundalk Grammar School – середня школа спільного навчання, розташована на півдні від міста Данделк (65 км від Дубліна). Територія школи займає 10 акрів: з багаторічними деревами, численними зеленими галявинами і мальовничими садами. Головна будівля датується 1817 роком.

Цілі покоління студентів вибирають школу Dundalk Grammar School. 550 студентів (100 з яких проживають в резиденціях на території школи) приїжджають не лише з усієї Ірландії, щоб отримати тут середню освіту, а й з Іспанії, Німеччини, Росії, Японії та Кореї.

На території школи є майданчики для гри в хокей, великий теніс, футбол і регбі.

Данделк (Ірландія) – головне місто графства Louth, який знаходиться на кордоні з Північною Ірландією, на однаковій відстані від Белфаста і Дубліна.

Опис програм середньої школи:

Школа пропонує стандартну ірландську програму навчання.

Молодша школа (12-15 років): обов’язкові предмети – англійська і математика; на вибір -французька, німецька, іспанська, історія, географія, релігія, мистецтво і ремесло, музика, бізнес, економіка, точні науки, робота по дереву, і ін. Мінімальна кількість предметів, що вивчаються – 7.

Перехідний рік (15-16 років): обов’язкові предмети – англійська і математика; на вибір -французька, іспанська, історія, географія, мистецтво, бізнес, бух облік, економіка, музика.

Старша школа (16-18 років): обов’язкові предмети – англійська і математика; на вибір -французька, німецька, іспанська, історія, географія, мистецтво, музика, бізнес, економіка, бух облік, дизайн і комунікація, графіка, фізика, хімія, біологія, економіка, сільськогосподарські науки та ін. Мінімальна кількість предметів, що вивчаються для перехідного року і старшої школи – 6.

Після уроків учні активно займаються спортом: хокей, регбі, настільний і великий теніс, бадмінтон, баскетбол, атлетика, верхова їзда, гольф. Школярі можуть брати участь в театральних постановках, дебатах, можуть займатися фотографією, малюванням, гончарством, музикою.

Вступні вимоги: результати навчання в школі з хорошою успішністю + знання англійської мови на високому рівні

Проживання:

Учні вчаться і живуть на території школи в комфортабельних гуртожитках 5 днів в тиждень,а вихідні проводять в сім'ях (своїх чи приймають). Харчування повний пансіон (раціон різноманітний, збалансований) У меню переважно страви традиційної ірландської кухні.На території школи також проживає необхідна кількість вчителів, які своєчасно можуть допомогти дітям у вирішенні всіх питань, що виникають.

Вартість навчання – 18 200 євро в рік,

Додаткові витрати:

Візовий збір
Мед страховка
Послуги агентства
Авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи