fbpx

DLD College London

Де:

АНГЛІЯ, ЛОНДОН

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ ВІД 14 РОКІВ

Коли:

ВЕРЕСЕНЬ,СІЧЕНЬ

Тривалість:

ВІД 1 РОКУ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Плануєте вчити ваших дітей в Англії?

DLD College London – прекрасний варіант для Вашої дитини!

Коледж знаходиться в центрі Лондона, пропонує супер-сучасні умови для навчання і проживання студентів, відмінну позаурочну програму розваг – Ваша дитина заслуговує кращого!

Abbey DLD Group of Colleges – група британських коледжів, які були засновані в 1931 році і є одними з найстаріших і престижних коледжів у Великобританії. З часу заснування навчальних закладів заробили гарну репутацію серед студентів, батьків, шкіл і університетів.

Коледжі володіють п’ятьма кампусами в Лондоні, Кембриджі, Манчестері.

Найкращий і самий новий кампус розміщений в центрі Лондона – DLD College London, який знаходиться через дорогу від Біг Бена і Вестмінстерського абатства. Цей коледж побудований на 32000 кв м. На перших поверхах діти вчаться, на верхніх 15 поверхах – вони живуть в комфортабельних кімнатах. Тут є басейн, тренажерний зал, ресторан, кав’ярня Starbucks – всі умови створені для приємного і корисного проведення часу студентів після уроків.

Студентам надаються програми високої якості, щоб найкращим чином підготувати їх до навчання: GCSE, A Level, програми підготовки Foundation.

GCSE (програма на один або два роки):

Велика кількість наших молодших студентів (від 14 до 16 років) вибирають сім або вісім предметів за програмою GCSE.

Предмети програми GCSE: мистецтво і дизайн, біологія, бізнес, хімія, драма, англійська мова та література, французька мова, географія, графіка, історія, ICT, математика, музика, фізика, релігієзнавство. Математика і англійська – обов’язкові предмети.

Вимоги на програму: внутрішній тест на знання англійської з мінімальним балом IELTS 4,5, і шкільні табелі за останні 2 роки.

A Level (програма на 2 роки або 18 місяців):

Це стандартна програма підготовки до вступу в університет. Студенти (16-18 років) вибирають 3-4 предмета відповідно до їх професійного вибору.

Предмети на вибір: бухгалтерська справа, біологія, бізнес, хімія, класична цивілізація, драма, економіка, англійська мова, англійська література, фільмографія, французька мова, вища математика, географія, німецька мова, політологія, історія, ICT, математика, медіа, медіа індустрія BTEC, музика, музичні технології, фотографія, фізика, психологія, релігієзнавство, російська мова, соціологія, іспанська мова.

Є можливість вивчати математику, математику, економіку, хімію і фізику протягом 18 місяців, починаючи з січня.

Вимоги на програму: наявність табелів за 2 останні роки, тест на знання англійської мови мінімум 5,5 балів IELTS.

International Foundation Program (програма на 1 рік):

Це річна програма підготовки іноземних студентів до вступу в британські університети. Abbey DLD Colleges має більше 50 партнерських вузів, включаючи університети Russel Group, в які вступають випускники коледжу.

Програма включає обов’язкові предмети (Математика, Інформатика, Презентаційний блок), Бізнес предмети (Бізнес Start Up, Бізнес менеджмент і Бізнес право), Економічний блок (Мікроекономіка, Макроекономіка, Глобальна економіка).

Вимоги на програму: IELTS 5.0 і вище, шкільний атестат.

Medical Program:

Ця програма для академічно сильних студентів, так як конкурс на місце в медичних вузах Англії – один з найбільш високих у світі. Крім академічного навчання за програмою, Abbey DLD London поглиблює курс щотижневими зборами, де студенти проходять пробні інтерв’ю, пишуть Personal Statement, готуються до тестів (UKCAT і BMAT), знайомляться з вимогами університетів. Як правило, на початку вересня проводиться ‘Getting into Medicine “conference. На цей захід запрошуються фахівці з іспитів UKCAT / BMAT, доктора і студенти медичних вузів, члени приймальних комісій медичних університетів. (Для майбутніх лікарів, ветеринарів, стоматологів)

Студенти DLD College London займаються футболом, баскетболом, тенісом, крикет, скелелазінням, йогою. Тренування проходять в спортивному центрі, розташованому на території нового кампусу, де також є басейн і тренажерний зал. в новому кампусі коледжу відкриті обладнані студії: художня, звукозаписна і фотоcтудія, а також театр на 100 місць. Регулярно студенти їздять на ознайомчі, навчальні екскурсії на підтримку програм з мистецтва, бізнесу, літератури, науки.

У коледжі діє спеціальний проект – Extended Project Qualification. Він створений спеціально для академічно сильних хлопців, які хочуть вступати до університетів Оксбриджа, що в подальшому додасть бали до їх аплікації, інтерв’ю та CV під час вступу до п’ятірки кращих вузів Англії.

Результати вступу випускників коледжу радують студентів і їх батьків. Адже їх шлях триває в кращих університетах Великобританії!

Відгук студента з України Mykyta Tkachenko Ukraine

Відгук студента з Білорусії Коновалов А.

 

Опис:

Abbey DLD Group of Colleges є одними з найпрестижніших коледжів у Великобританії. З часу заснування цей коледж заробив хорошу репутацію серед студентів, батьків, шкіл і університетів.

Вартість GCSE – £ 31,000 в рік
Вартість A Level Course – £ 31,000 в рік
Вартість 18 міс A Level course – £ 26,000 (січень-червень)
Вартість International Foundation – £ 31,000 в рік

Додатково оплачується:
– реєстраційний збір – £ 250;
– авіапереліт;
– консульський збір;
– медична страховка;
– депозит – £ 2000;
– трансфер;
– розваги та екскурсії;
– послуги агенства.

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи