fbpx

Blundell’s School

Де:

АНГЛІЯ, ТИВЕРТОН, ГРАФСТВО ДЕВОН

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА З 11 ДО 18 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ

Тривалість:

2 РОКИ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Blundell’s school – це дуже елітна і старовинна школа в Англії, яка була заснована більше 400 років тому, одним з найбагатших купців того часу, Пітером Бланделом. Знаходиться вона в невеликому містечку сільській місцевості графства Девон і всього в 2.5 годинах їзди від Лондона.

Кількість учнів в школі становить близько 580 студентів, всього 55 з яких є іноземними. Завдяки невеликій кількості іноземних студентів, діти повністю занурюються в англомовне середовище і культуру моментально. Школа пишається високими академічними результатами, готує випускників до вступу в рейтингові вузи Великобританії, як: University of Bath, Durham University, University of Edinburgh, newcastle University, Oxford University, Cardiff University і т.д.

Школа відома не тільки високим рівнем викладання, а й особливо трепетним ставленням до учнів. Для персоналу школи є надзвичайно важливим, щоб середовище, в якій знаходиться дитина, була максимально комфортна і безпечна. У школі панує дружня і турботлива атмосфера, вчителі ставляться з повагою до інтересів кожного з учнів.

У школі є все, що необхідно для розвитку дітей: студія мистецтв, шкільний театр, лабораторії, бібліотека, новий мультимедійний центр, сучасний спортивний центр, атлетичні доріжки, тенісні корти і басейни.

Студенти школи беруть активну участь в Об’єднаному кадетському корпусі (CCF) і Duke of Edinburgh.

Опис програм:

Програма GCSE – дворічна програма середньої освітньої школи для дітей від 13 до 16 років.

Бажаючі навчатись на програмі GCSE здають тест з англійської та математики, іноді потрібно проходити інтерв’ю. Учні вибирають не менше п’яти предметів з наступних: мистецтво, історія, біологія, інформаційні технології, хімія, математика, музика, дизайн і технології, фізика, географія, французька та ін.

Програма A-level – це дворічна програма, яку проходять студенти 16-18 років.

На програмі обирається 4 предмети з представлених 27 (на вибір надається образотворче мистецтво, мистецтво фотографії, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська, етика і філософія, французький, математика, вища математика, географія, німецька, грецька, історія, IT, іспанська , політика, фізика та інше).

Вступні вимоги: результати навчання в школі з хорошою успішністю + знання англійської мови на високому рівні. Обов’язковою вимогою є здача тестів з математики та англійської.

Тривалість навчання: на програмі A-level 2 роки; GCSE – 2 роки.

Опис:

В 2020 году 4 выпускника Blundell’s School получили приглашение продолжить образование в Оксфорде и Кембридже – самых престижных вузах не только Великобритании, но и мира.

Проживання:

На території школи розташовуються 7 резиденцій, де діти власне і проживають, в 4-6-місних кімнатах (діти молодшого віку) і одне-двомісних кімнатах (старші діти). Харчування - повноцінне, триразове.

Вартість програм – 36960 фунтів на рік

Додаткові витрати:

Реєстраційний внесок – 100 фунтів

Поворотний депозит – 1000 фунтів

Шкільна форма, навчальні матеріали, додаткові іспити – в період навчання

Візовий збір

мед страховка

послуги агентства

авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи