fbpx

Bilborough College

Де:

АНГЛІЯ, М. НОТТИНГЕМ, ГРАФСТВО НОТТИНГЕМШИР

Для кого:

16-19 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ

Тривалість:

2 РОКИ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Bilborough College – школа останніх двох років навчання, в якій готують до вступу в університет.

Школа знаходиться в великому британському місті Ноттінгем, ім’я якого тісно пов’язане з легендою про Робін Гуда. Тут є безліч можливостей для культурного відпочинку і розваг, включаючи театри, галереї, музеї, кафе, ресторани і магазини.

Інфраструктура школи: навчальні класи, оснащені інтерактивними дошками і доступом в інтернет; бібліотека, наукові лабораторії, театр ,танцювальна студія, кінотеатр музична студія і студія звукозапису, спортивний комплекс, їдальня і кав’ярні, зона для навчання, зони відпочинку.

Опис програм:

A-Level – програма підготовки до вступу в університет. Студенти обирають предмети, відповідні майбутньої спеціалізації, і вивчають їх поглиблено. Тривалість програми – 2 роки.

 • Спеціальність Візуальні і виконавські мистецтва з предметів: Art, Dance, Design & Technology, Drama & Theatre Studies, Film Studies, Media Studies, Music, Music Technology, Photography.
 • Спеціальність Соціальна наука – Social Science з предметів: Ethics Philosphy & Religion, Geography, Politics, History, Psychology, Sociology.
 • Спеціальність Наука і ПЕ – Science and PE з предметів: Biology, Chemistry, Electronics, Physical Education, Physics.
 • Спеціальність Професійні дослідження – Professional Studies з предметів: Business Studies, Economics, Law
 • Спеціальність Математика та інформатика – Mathematics and Computer Science з предметів: Computer Science, Mathematics Computer Science Further Mathematics Mathematical Studies (Core Maths) Mathematics,
 • Спеціальність Мови і комунікація – Languages ​​and Communication з предметів: English Language, English Literature, French, German, Spanish.

[Collbackdate name = “ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ До МЕНЕДЖЕРУ” title = “ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ До МЕНЕДЖЕРУ” form = “uk” date = “31.12.18]

BTEC – програма, що дозволяє отримати професійну кваліфікацію. Вона орієнтована на отримання практичних навичок і за рівнем повністю відповідає A-level. Це кваліфікація BTEC дає студентам знання і навички працевлаштування, необхідні для досягнення успіху у вищій освіті, а також на кожному ринку конкурентних робочих місць.

По закінченню курсу за обраною спеціальністю, ви отримаєте диплом або сертифікат.

Навчання ведеться за наступними спеціальностями:

 • Public Services – Громадські послуги
 • Performing Arts
 • Information Technology – Інформаційні технології
 • Creative Digital Media Production
 • Business – Бізнес
 • BTEC Sport – Спорт
 • Applied Science – Прикладна наука
 • Applied Law – Прикладне право

Спорт: бадмінтон, настільний теніс, плавання, теніс, крос, гольф, волейбол

Клуби за інтересами: сучасний танець, написання п’єс, фільми, хор, мова жестів, гра на музичних інструментах, джаз-бенд та ін.

У університетське містечко коледжу входять амфітеатр на відкритому повітрі і зовнішні спортивні споруди, що включають повноформатну футбольне поле, тренувальні сітки, тенісні корти з п’ятьма полями.

У новій чотириповерховій головній будівлі розташовані сучасні класні кімнати і об’єкти ІТ, спеціалізовані комплекти предметів мистецтва та фотографії, театр і виступи репетиція мистецтв, студентська їдальня і великий навчальний ресурсний центр. Будівля допомагає коледжу домогтися ще більшого успіху і повністю відобразити прихильність коледжу до високоефективного довгострокового майбутнього.

Опис:

Школа останніх два роки навчання, в якій готують до вступу в університет; пропонує програми A-Level і BTEC.

Вартість навчання – 19300 фунтів на рік
У вартість входить навчання, проживання та харчування.

Додатково оплачується:
– реєстраційний внесок – 500 фунтів
– консульський збір Посольства Великобританії
– трансфер
– медична страховка
– послуги агентства
– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи