fbpx

Англійська для дітей в Stafford House

Де:

АНГЛІЯ, КЕНТЕРБЕРІ

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ ВІД 14 ДО 17 РОКІВ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Stafford House Study Holidays надають високоякісні літні курси англійської мови в поєднанні з дозвіллям для дітей ось вже більше 50 років. За цей час організація заслужила відмінну репутацію за надання ефективних мовних уроків і проведення добре організованих видів дозвілля та екскурсій. Курси базуються або на території університетів, або в престижних приватних школах-пансіонах.

Місто Кентербері розташоване в Кенті – графстві, відомому як «Сади Англії». Крім того, що він оточений прекрасною сільською місцевістю, він ще і знаходиться в безпосередній близькості до популярних морських курортів, і це чудово: ви відкриєте для себе, що погода в Кентербері чи не найкраща в Великобританії.

В історичному центрі міста – всесвітньо відомий Кентерберійський собор, який є частиною об’єкта світової спадщини. Поряд з собором, абатством Св. Августина і церквою Св. Мартіна, Кентербері також може похвалитися двома замками, шістьма музеями і пам’ятками, які дають вам можливість потрапити в минуле – в епоху Середньовіччя.

Коледж знаходиться в декількох хвилинах ходьби від історичного центру міста. Тут все налаштовує до навчання: сучасні аудиторії, читальний зал, бібліотека, просторі кімнати відпочинку.
[Collbackdate name = “ЗАПИТ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ” title = “ЗАПИТ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ” form = “uk” date = “30.05.18]

Інформація про курс:

Classic and Intensive English

  • Програма навчання включає 20 (Класичний курс) або 30 (Інтенсивний курс) уроків англійської на тиждень.
  • Спеціально створені тематичні уроки готують студентів до екскурсій.
  • Після уроків організовується цікава програма дозвілля: футбол, плавання, волейбол, пікніки на природі, караоке, фотоклуб, бадмінтон для дівчаток, театральний клуб, вікторини.
  • Екскурсійна програма (одна екскурсія на півдня і одна- на повний день в тиждень) включає відвідування основних культурних і розважальних пам’яток Лондона, Брайтона, Кембриджа. У центрі також пропонуються факультативні екскурсії, які можна замовити за додаткову плату.

2798_originalCanterbury-Town-4

Вартість програм:

Classic / intensive
проживання в сім’ї – 800 фунтів на тиждень
проживання в резиденції – 835 фунтів на тиждень

First Certificate
проживання в сім’ї – 825 фунтів на тиждень
проживання в резиденції – 860 фунтів на тиждень

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи