fbpx

Alexandra College

Де:

ІРЛАНДІЯ,М.ДУБЛІН

Для кого:

ДІВЧАТА 4-18 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ

Тривалість:

ВІД 1 РОКУ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Alexandra College – перша в Ірландії школа-пансіон для дівчаток.

З часів свого заснування коледж вважається дуже престижним. Тут в атмосфері тепла і дружелюбності близько 600 молодих дівчат реалізовують свій інтелектуальний і творчий потенціал. Їм надаються сучасні класи, добре укомплектована бібліотека, лабораторії, лекційний зал, студія мистецтва, ігрові поля.

Принципи школи: думати незалежно, відноситься толерантно до всіх соціальних і культурних відмінностей, поважати себе та інших, бути відповідальними.

Коледж був названий на честь данської принцеси Олександри, яка зробила великий внесок в його основу.

Опис програм:

Junior Cycle (4-12 років) – середня школа

Предмети: англійська, ірландська, французька, німецька, іспанська, латинська, грецька, математика, природничі науки, історія, географія, релігія, мистецтво, музика, фізкультура.

Senior Cycle (12-18 років) – старші класи

Предмети: англійська, ірландська, французька, німецька, іспанська, латинська, математика, прикладна математика, біологія, хімія, фізика, географія, бізнес, економіка, релігія, мистецтво.

Transition Year – програма, тривалістю в 1 рік, метою якої є адаптація учениць до досить складної структури навчання в старших класах. Протягом програми дівчата визначаються з майбутньою спеціальністю. Основні предмети: англійська мова, ірландська, математика, природничі науки, інформаційні технології, географія, релігія, фізкультура. Крім цього, дівчата реалізовують себе в спорті і творчості.

Проживання:

Учениці живуть в кімнатах на 1-2 чоловік із загальним душем і санвузлом. Кімнати обладнані всім необхідним для навчання і відпочинку, при цьому в будівлі також передбачені загальні навчальні приміщення і вітальня. Територія резиденції займає 5 га, знаходиться під цілодобовою охороною; дівчата користуються всією інфраструктурою. На кампусі працює пральня (вимагає додаткової плати). Неподалік від резиденції знаходиться безліч магазинчиків, ресторанів і кафе.

Вартість навчання:
Повний пансіон 27700 євро на рік

Додатково оплачується:
Візовий збір
Мед страховка
Послуги агентства
Авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи