fbpx

Adcote School

Де:

АНГЛІЯ, ГРАФСТВО ШРОПШИР

Для кого:

ДІВЧАТА З 7 РОКІВ ДО 18 РОКІВ

Коли:

ВЕРЕСЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

     

Школа Adcote School – це унікальна, яскрава і незалежна школа для дівчаток (Англія). Adcote надає всебічну освіту та готує до майбутніх досягнень своїх учениць. Дівчата вивчають широкий спектр предметів, крім того, програма доповнюється насиченою позакласною діяльністю (екскурсії, спорт, музика, театр) .Учбовий заклад представляє унікальне утворення і пишається своєю сильною академічною підготовкою.

Школа була заснована в 1907 році, будівля знаходиться на території чудових ландшафтних парків приблизно в 30 га. Adcote School набирає тільки маленькі класи і враховує індивідуальні можливості кожної студентки, крім занять школа пропонує цікавий активний відпочинок. На даний момент навчальний заклад налічує близько 220 учениць.

Досягнення школи:

 • У 2013 році школа показала кращі результати підготовки за програмою A-Level в Шропшир за даними Міністерства освіти, опубліковані на DailyTelegraph.
 • У 2013 році школа зайняла 4-е місце на національному рівні за програмою підготовки A-Level за даними Міністерства освіти, опубліковані на Daily Telegraph і BBC
 • У 2012 році в незалежній газеті було опубліковано статтю про присудження 13 місця на національному рівні за програмою підготовки A-Level. Крім того, за даними середнього балу на одну ученицю, Adcote School оцінили як школу з найвищим рівнем підготовки A -Level в Шропширі.
 • На думку незалежної інспекції шкіл в 2011 році, кожна область шкільного життя була оцінена на «добре», а деякі області на «першокласні»

 

Adcote пишається своєю єдністю школи виключно для дівчаток від 4-18 років в Шропшир. Школа дозволяє дівчатам процвітати в доброзичливому середовищі, де вони знаходять нових друзів на все життя, і де вони вчаться без конкуренції або відволікання уваги на хлопчиків.

Переваги школи:

 • Професійні викладачі
 • Безпечне розташування, будівля знаходиться під охороною держави в самому центрі сільської місцевості Шропшир
 • Маленькі дружні класи
 • Акцент на ввічливість, манери і вишуканий вигляд школярок
 • Достаток позакласних занять
 • Заняття до 18.00
 • Конкурентна оплата, з урахуванням додаткових послуг, існує можливість отримання стипендій.

Школа пропонує традиційну програму: Початкова школа, програми GCSE і програма A-level.

Lower School – від 7 років

Класи в Lower School невеликі і дозволяють нам зосередитися на розвитку індивідуальної грамотності і математичних навичок за допомогою зосереджених цільових установок. Відданий персонал забезпечує індивідуальні потреби кожної дівчини. Дівчата користуються широким колом питань, пов’язаних з поїздками, відвідувань ораторів і сучасними інтерактивними презентаціями.

Основними предметами навчання є англійська, математика, наука, французьку, латинська, географія, історія, релігійні дослідження, інформаційні та комунікаційні технології, мистецтво, драма, музика, PSHE і фізичне виховання.

До кінця Lower School учні вчаться з вчителями-спеціалістами зі старшої школи. Це дозволяє перейти від молодшої до старшої школи, щоб працювати плавно.

Senior School – 11 до 16 років

Досягнення, впевненість і щастя мають центральне значення для філософії Adcote, де дівчатам пропонується повністю реалізувати свій потенціал. Старша школа дає дівчаткам можливість розвинути розуміння поглядів інших і подумати про те, щоб внести свій внесок в навколишній світ.

У старшій школі викладається широке коло предметів, що відбивається на великій кількості варіантів, доступних на GCSE і iGCSE. І виконавсче, і образотворче мистецтво є невід’ємною частиною життя в навчальній програмі та поза її, як і мистецтво і текстиль. Спортивні та культурні заходи також використовуються, щоб надихати ініціативу, амбіції, відповідальність і співчуття.

Вводяться нові предмети: біологія, хімія, фізика, географія, історія, латинська, французька, мистецтво, музика, технологія виробництва продуктів харчування, текстиль, інформаційні технології, англійська література.

Sixth Form – 16 до 18 років

Два роки, як студенти проводять в Sixth Form, наповнені новими враженнями та можливостями, і поряд з важкою роботою, яку приносить A Levels, є багато часу для розширення горизонтів і отримання цінних життєвих навичок, включаючи лідерство, співпрацю і спільну роботу, а також самомотивація і управління часом.

Предмети вибираються самостійно з наступних представлених: релігієзнавство, англійська, історія, географія, психологія, економіка, іспанська, французька, математика, біологія, фізика, хімія, латинська, мистецтво, музика, текстиль, драма і театр.

По закінченню школи всі учениці продовжують своє навчання в університетах та інших навчальних закладах, так як рівень підготовки A-Level є одним з кращих в Великобританії.

Опис:

Школа Adcote Член Асоціації шкіл для дівчаток (GSA) і Член Асоціації шкіл-інтернатів (BSA).

Вартість Lower School 7 – 8 років – £ 12,000 за триместр
Вартість Lower School 7 – 8 років – £ 36,000 в рік
Вартість Senior School 9 – 11 років – £ 12,700 за триместр
Вартість Senior School 9 – 11 років – £ 38,100 в рік
Вартість Sixth Form 12 – 13 років – £ 12,700 за триместр
Вартість Sixth Form 12 – 13 років – £ 38,100 в рік

У вартість входить: навчання, проживання в резиденції, триразове харчування, підручники.

Додатково оплачується:
– реєстраційний збір – £ 150
– поворотний депозит – £ 1000 за триместр
– додаткові екскурсії
– візовий збір
– медична страховка
– послуги агенству
– авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи