fbpx

Abbey DLD Group of Colleges

Де:

АНГЛІЯ, М. ЛОНДОН, М. КЕМБРИДЖ, М. МАНЧЕСТЕР

Для кого:

ВІД 14 РОКІВ

Коли:

СІЧЕНЬ,ВЕРЕСЕНЬ

Тривалість:

ВІД 1 РОКУ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Плануєте вчити ваших дітей в Англії?

Abbey DLD Group of Colleges – прекрасний варіант для Вашої дитини!

Abbey DLD Group of Colleges – це престижні британські коледжі в Бірмінгемі, Манчестері, Кембриджі і Лондоні, які були засновані в 1931 році. За час свого існування навчальний заклад напрацював хорошу репутацію серед студентів і батьків, а так само досяг високих стандартів якості навчання. Коледжі Abbey DLD пропонують іноземним студентам програми підготовки до вступу в університети Великобританії: GCSE, A-Levels, International Foundation.

Навчальні програми, які коледж пропонує українським студентам:

GCSE – є завершальним етапом середнього освіті. Програма призначена для студентів у віці від 14 до 16 років. Це базовий пласт, який бажано пройти всім іноземним студентам перед програмою A-level. Курс готує школярів до успішного проходження програми A-level.

A Level – це 2-річна стандартна програма підготовки до вступу в університет. Студенти (16 -19 років) вибирають 3-4 предмета відповідно до спеціальності, яку вони б хотіли вивчати в університеті. Дана програма вузько спрямована і передбачає, що студент визначився з майбутньою спеціальністю. Саме успішне проходження даної програми гарантує надходження іноземних студентів в кращі вузи Великобританії. Дана програма пропонується для академічно сильних студентів, які націлені на ТОП-вузів Сполученого Королівства.

International Foundation Program – це річна програма підготовки іноземних студентів до вступу в британські університети. Програма не готує студентів в ТОП вузи Британії (в першу п’ятірку в рейтингах), але дає можливість гарантованого надходження в партнерські ВНЗ коледжу (їх понад 50) за умови успішного закінчення програми підготовки.

Програму рекомендуємо випускникам шкіл, які збираються вступати на інженера, Економіку, Бізнес, Мистецтво, IT, Міжнародні відносини та Політику в університети Великобританії.

Випускники коледжів Abbey DLD Group of Colleges показують відмінні результати вступу до кращих університетів Великобританії: Cambridge University, London School of Economics, Imperial College London, Durham University, University College London і т.д.

[Collbackdate name = “ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО МЕНЕДЖЕРА” title = “ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ До МЕНЕДЖЕРУ” form = “uk” date = “31.12.18]

Програма навчання в коледжах Abbey DLD Group of Colleges – дуже насичена. Після уроків учні ходять на всілякі заходи і відвідують навчальні клуби: музика, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, спорт, DLD Social Ambassadors, DLD CollegeCouncil, Extended project Qualification (для бажаючих вступити до університетів Оксбриджа) і ін. Студентам організовуються освітні тури по університетах, по організаціям, що спеціалізуються в тій чи іншій сфері.

Детальніше про кожен кампусі:

DLD College London

У Лондоні розташовується найкращий і самий новий кампус (на сьогоднішній день), який знаходиться через дорогу від Біг Бена і Вестмінстерського абатства. Цей коледж побудований на 32000 кв м. На перших поверхах діти вчаться, на верхніх 15 поверхах – вони живуть в комфортабельних кімнатах. Тут є басейн, тренажерний зал, ресторан, кав’ярня Starbucks – всі умови створені для приємного і корисного проведення часу студентів після уроків.

Школа в Лондоні з’явилася найпершою з коледжів груп DLD – 1931 році. Сьогодні це одна з найпрестижніших приватних шкіл Великобританії, чиї випускники після навчання надходять в кращі британські та світові ВНЗ.

GCSE (1 або 2 роки):

Велика кількість наших молодших студентів (від 14 до 16 років) вибирають сім або вісім предметів за програмою GCSE. Предмети програми GCSE: мистецтво і дизайн, біологія, бізнес, хімія, драма, англійська мова та література, французька мова, географія, графіка, історія, ICT, математика, музика, фізика, релігієзнавство. Математика і англійська – обов’язкові предмети.

Вимоги на програму: знання англійської IELTS 4.5, шкільні табелі за останні 2 роки.

A Level (програма на 2 роки або 1 рік):

Це стандартна програма підготовки до вступу в університет. Студенти (16-18 років) вибирають 3-4 предмета відповідно до їх професійним вибором. Предмети на вибір: бухгалтерська справа, біологія, бізнес, хімія, класична цивілізація, драма, економіка, англійська мова, англійська література, фільмографія, французька мова, вища математика, географія, німецька мова, політологія, історія, ICT, математика, медіа, медіа індустрія BTEC, музика, музичні технології, фотографія, фізика, психологія, релігієзнавство, російська мова, соціологія, іспанська мова.

Вимоги на програму: наявність табелів за 2 останні роки, тест на знання англійської мови 5.5 IELTS.

International Foundation Program (тривалість – 1 рік):

Це річна програма підготовки іноземних студентів до вступу в британські університети. Abbey DLD Colleges має більше 50 партнерських вузів, включаючи університети Russel Group, в які вступають випускники коледжу. Програма включає Обов’язкові предмети (Математика, Інформатика, Презентаційний блок), Бізнес предмети (Бізнес Start Up, Бізнес менеджмент і Бізнес право), Економічний блок (Мікроекономіка, Макроекономіка, Глобальна економіка).

Вимоги на програму: IELTS 4.5 і вище, шкільний атестат.

Medical Program (тривалість – 2 роки):

Програма для майбутніх лікарів, ветеринарів, стоматологів для академічно сильних студентів, так як конкурс на місце в медичних вузах Англії – один з найбільш високих у світі.

Крім академічного навчання за програмою, DLD College London поглиблює курс щотижневими зборами, де студенти проходять пробні інтерв’ю, пишуть Personal Statement, готуються до тестів (UKCAT і BMAT), знайомляться з вимогами університетів. Як правило, на початку вересня проводиться ‘Getting into Medicine “conference. На цей захід запрошуються фахівці з іспитів UKCAT / BMAT, доктора і студенти медичних вузів, члени приймальних комісій медичних університетів.

ABBEY COLLEGE CAMBRIDGE

Кембридж – це всесвітньо відоме університетське місто, яке славиться своїми академічними традиціями.

Кампус в Кембриджі був заснований в 1994 році і з тих пір досяг високих академічних результатів. Коледж знаходиться в безпосередній близькості від Кембриджського університету, що вже стимулює студентів прагнути потрапити в кращий вуз світу.

У вільний час учні Abbey College Cambridge можуть відвідати всесвітньо відомий Кембриджський університет, з яким DLD Group підтримує тісні академічні зв’язки. У 95% складають міжнародні студенти. Основна мета коледжу – підготувати студентів до університетського життя. Коледж спеціалізується на таких напрямках: Математика, Бізнес, Економіка, Інжиніринг, Природничі науки, Медицина.

GCSE (1 або 2 роки):

Предмети на вибір: біологія, бізнес, хімія, фізика, англійська мова, історія, математика, фізика.

Вимоги для вступу на програму: IELTS 5.0 (5.5 – Кембридж)

Програма A Levels (2 роки або 18 місяців):

Предмети на вибір: біологія, бізнес, хімія, економія, англійська література, історія, математика і вища математика, фізика, політологія, психологія.

Вимоги для вступу на програму: IELTS 5.0 (5.5 – Кембридж)

International Foundation Program:

Студенти обирають одне з трьох напрямків:

  • Бізнес, Економіка і Бухгалтерський облік
  • Інженерія
  • Природничі науки і Фармацевтика

ABBEY COLLEGE MANCHESTER

Манчестер, перш за все, відомий своїми футбольними командами. Але це місто може запропонувати набагато більше – це культурний центр північної Англії. Тут можна знайти величезну кількість музеїв, бібліотек і театрів.

Кампус коледжу знаходиться в самому центрі цього чарівного голосу. Ця будівля в сучасному стилі з технічно обладнаними аудиторіями. Між заняттями студенти можуть відпочити в спеціальній кімнаті для відпочинку.

Невелика кількість студентів в групах дозволяє розвинути здібності кожного студента і підготувати їх до університетського життя найкращим чином.

Коледж спеціалізується на таких напрямках: Бізнес, Економіка, Природничі науки, Інжиніринг і Гуманітарні науки.

GCSE (1 або 2 роки):

Предмети на вибір: мистецтво, біологія, хімія, фізика, англійська мова, французька мова, географія, математика і вища математика, фотографія, релігієзнавство.

Програма A Levels (1 або 2 роки):

Предмети на вибір: мистецтво і дизайн, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська мова, географія, історія, математика і вища математика, сучасна англійська мова, фотографія, фізика, психологія, релігієзнавство.

International Foundation Program:

Програма International Foundation розроблена для студентів, які прагнуть вступити до одного з провідних вищих навчальних закладів Великобританії. Цей річний підготовчий курс дозволяє студентам отримати всі необхідні знання і базові навички, необхідні для подальшого навчання за програмою бакалаврату, а також звикнути до нової освітньої системи.

Студентам пропонуються два напрямки:

  • Business Foundation Programme (Бізнес)
  • Engineering Foundation Programme (Інженерія)

Особлива риса коледжів Abbey DLD Group of Colleges – індивідуальний підхід до кожного студента без винятку! Викладачі розвивають таланти дітей, мотивують до вивчення нових предметів і до вступу в кращі вузи! По закінченню програм ми зустрічаємо зовсім самостійних, здатних аналітично мислити студентів, готових до успішного майбутнього!

Коледжі групи Abbey DLD славляться високоякісними та ефективними освітніми програмами, які отримали безліч акредитацій. Широкий вибір дисциплін та індивідуальний підхід до навчання дозволяє студентам отримати фундаментальні знання і навички, необхідні для успішного зарахування та навчання до ВНЗ Великобританії. Студенти проходять навчання в маленьких групах (в середньому, 7 осіб), що дозволяє ефективно засвоювати навчальний матеріал і закріплювати його на практичних заняттях.

Опис:

Коледжі Abbey DLD пропонують іноземним студентам програми підготовки до вступу в університети Великобританії: GCSE, A-Levels, International Foundation.

DLD College London:
Вартість GCSE – 29,000 фунтів на рік
Вартість A Level – 29,000 фунтів на рік
Вартість A Level (18 місяців) – 25,000 фунтів за (за перших 6 місяців)
Вартість International Foundation – 29,000 фунтів на рік

ABBEY COLLEGE CAMBRIDGE:
Вартість GCSE – 29,000 фунтів на рік
Вартість GCSE (18 місяців) – 25,000 фунтів за (за перших 6 місяців)
Вартість A Level (2 роки) – 29,000 фунтів на рік
Вартість A Level (18 місяців) – 25,000 фунтів за (за перших 6 місяців)
Вартість International Foundation – 29,000 фунтів на рік
Реєстраційний збір – 500 фунтів

ABBEY COLLEGE MANCHESTER:
Вартість GCSE – 23,000 фунтів на рік
Вартість GCSE (2 роки) – 19,500 фунтів на рік
Вартість GCSE (18 місяців) – 15,500 фунтів на рік (за перших 6 місяців)
Вартість A Level (1 рік) – 23,000 фунтів на рік
Вартість A Level (2 роки) – 23,000 фунтів на рік
Вартість International Foundation – 23,000 фунтів на рік
Вартість International Foundation (2 роки) – 19,500 фунтів на рік
Вартість International Foundation – 15,500 фунтів на рік (за перших 6 місяців)
Реєстраційний збір – 250 фунтів
Послуги за розміщення – 250 фунтів

Додатково оплачується:
– реєстраційний збір
– послуги за розміщення
– депозит – 2000 фунтів (повертається після)
– Авіабілети
– трансфер з / в аеропорт
– послуги турагенства

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи