fbpx

Royal Holloway university

Де:

АНГЛІЯ, ГРАФСТВО САРРЕЙ

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ 17 РОКІВ І БІЛЬШЕ

Коли:

ВЕРЕСЕНЬ - СЕРПЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Університет Роял Холлоуей (Royal Holloway University) знаходиться недалеко від Лондона (40 хвилин) в недорогому і спокійному графстві Саррей (Англія). Це один з 19 коледжів Університету Лондона, який славиться своєю високою репутацією в усьому світі.

Університет входить до групи лідерів за рівнем дослідницької діяльності в Великобританії.

Гарне мальовниче студентське містечко оснащене найсучаснішим обладнанням, і всередині з дизайнерським інтер’єром. Тут доброзичлива атмосфера і відмінні умови для проживання іноземних студентів.

Тут навчаються студенти з понад 100 країн світу.

Викладацький склад вузу визнаний на міжнародному рівні.

Міжнародний навчальний центр (ISC) для іноземних студентів знаходиться в студентському містечку університету Royal Holloway, в декількох метрах від студентських гуртожитків, студентського союзу та бібліотеки.

Інформація про програми:

Річний курс підготовки до вступу на перший курс університету Royal Holloway University- International Foundation Year. Програма пропонує інтенсивну підготовку з предметів, придбання академічних навичок і вдосконалення англійської мови, і таким чином всебічно готує до подальшого навчання в університеті за обраною спеціальністю. Програма проводиться по 5-ти напрямках: Бізнес, Економіка, Соціальні науки, Точні науки, Мистецтво.

Вступні вимоги: Атестат про повну загальну середню освіту з відмінними і хорошими оцінками + IELTS 5.5 або еквівалент

Тривалість навчання – 9 місяців.

Якщо рівень англійської нижче вступної вимоги, на кампусі університету ведеться курс English Language Preparation тривалістю 1 та 2 триместри. Вимоги до англійської – IELTS 4.0.

Опис:

Royal Holloway University – один з 19 коледжів Університету Лондона, який славиться своєю високою репутацією в усьому світі. Університет входить до групи лідерів за рівнем дослідницької діяльності у Великобританії

Підготовка до бакалаврату (Foundation) – 13500 фунтів на рік

Мовна підготовка (ELP) – 4500 фунтів на триместр

Вартість проживання в резиденції – від 95 до 145 фунтів на тиждень.

Додатково оплачується:

– страховка

– консульський збір Посольства Великобританії

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи