fbpx

Pope John XXIII High School

Де:

Бостон, штат Масачусетс

Для кого:

14-17 років

Коли:

з вересня

Тривалість:

від 1 року

Мова навчання:

Англійська

Pope John XXIII High School – приватна католицька школа-пансіон, розташована в м. Еверетт, що в 5 милях на північ від Бостона. Школа існує з 1965 року і за цей час напрацювала великий досвід в навчанні і вихованні дітей з США та інших країн. Невелика школа на 300 учнів, де пропонується підготовка до вузів, гостинна атмосфера і великий вибір позаурочних заходів.

Для дітей, які захоплюються спортом, в школі є багато спортивних секцій: баскетбол, футбол, гольф, гімнастика, хокей, теніс, волейбол. Для любителів мистецтва є можливість відвідувати театральний або музичний гуртки.

Навчальний план включає прекрасну підготовку до вищої освіти, яка дається на 3 рівні. Це веде до 100% вступу випускників школи в коледжі і університети: Bentley University, Boston College, Boston University, Brandeis University, University of Bridgeport, Bryant University, University of Central Florida, Clarkson University, Colby-Sawyer College, University of Connecticut та інші .

Програми навчання:

Старша середня школа (High School Program) – для 9-12 класів

Програма підготовки до вступу в університет (College-Preparatory Program) – готує до вступу до вищих навчальних закладів

Програма АР (Advanced Placement) – вивчення університетських курсів в рамках шкільної програми з наступних предметів: Біологія, Обчислення, Хімія, Англійська мова та композиція, англійська література та композиція, Європейська історія, фізика, Психологія, Іспанська мова і культура, Уряд і Політика США , Історія США.

Програма з англійської мови ESL – для тих школярів, яким необхідно поліпшити свою англійську

 

 

Проживання:

Гуртожитки для школярів розташовуються на верхніх поверхах шкільної будівлі. Окремі приміщення для хлопчиків і дівчаток. У гуртожитках є всі умови для комфортного проживання та відпочинку. Постійна присутність вихователів допомагає школярам у всій їх діяльності. Триразове харчування і допомогу у виконанні домашніх завдань. Також можливий варіант проживання у приймаючих американських родинах.

Вартість

Навчальний – 46 980 дол США
У вартість включено:
– навчання;
– проживання в гуртожитку з 3-разовим харчуванням;
– реєстраційний внесок;
– страховка;
– підручники, навчальні посібники;
– трансфер з аеропорту;

Додатково оплачується:
– консульський збір Посольства США – 160 дол США
– збір за студентською візою – 350 дол США
– послуги агентства – 600 євро в грн
– авіаквитки – від 800 дол США

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи