fbpx

Mykolas Romeris University

Де:

ЛИТВА, М. ВІЛЬНЮС

Для кого:

СТУДЕНТИ З 17 РОКІВ

Коли:

З ВЕРЕСНЯ ПО ЧЕРВЕНЬ

Mykolas Romeris – засновник литовського конституційного права. На честь нього був названий університет Mykolas Romeris University – це сучасний вуз,що динамічно розвивається; другий за розміром університет Литви, в якому навчається понад 21000 студентів. Університет спеціалізується на соціальних науках, таких як Економіка, Комп’ютерні науки, Право, Менеждмент і адміністрація, Політологія, Психологія та ін

Університет уклав понад 200 партнерських договорів з університетами всього світу для можливості обміну своїх студентів. Більше 500 студентів щорічно беруть участь в міжнародних програмах обміну (Erasmus, Nordplus і т.д.)

Навчальні програми університету постійно оновлюються відповідно до сучасних вимог суспільства.

З 2006 року університет пропонує програми отримання подвійного диплому на магістратурі в партнерстві з вузами Європи, Америки.

Університет Миколаса Ромеріса активно бере участь в соціальних проектах Литви, публікуючи більше 800 статей в наукових журналах щорічно. Крім цього друкуються численні монографії, навчальні матеріали, проводяться наукові дослідження. Публікується 6 періодичних наукових журналів в сфері юриспруденції, соціальної роботи, соціальних технологій, державної політики та управління. Щороку вуз організовує близько 20 міжнародних і 30 національних академічних заходів. В університеті підтримуються тісні зв’язки зі світом бізнесу, для якого проводяться регулярні наукові дослідження.

Інфрастурктури університету Миколаса Ромеріса визнані кращими серед литовських вузів. Всі лекційні аудиторії обладнані необхідною комп’ютерною технікою, доступ до бібліотеки- 24 години на добу, доступ до wi-fi-по всій території університету, на території працює кафетерій з найнижчими цінами в Вільнюсі, новий спортзал з відмінними умовами для занять спортом; і звичайно ж, наявність студентського гуртожитку в 5 хвилинах ходьби від навчального корпусу.

Програми бакалавратури на англ. мові:

Комунікації і креативна індустрія (жовтень і січень)

Бізнес інформатика (у співпраці з Middlesex University, Велика Британія)

Психологія

Соціальна робота

Тривалість програм становить 3,5 – 4 роки.

Програми магістратури на англ. мові:

Бізнес Інформатика

Комунікації і креативні технології

Фінансові ринки

Міжнародне право

Європейське і міжнародне право

Соціальне адміністрування

Соціальна робота

Тривалість програм – 1,5 -2 роки

Вимоги з англійської мови:

Бакалаврат – еквівалент IELTS 4.5-5.0, TOEFL iBT 53-64

Магістратура – еквівалент IELTS 5.5-6.0, TOEFL iBT 65-78

Опис:

Університет Mykolas Romeris University – це сучасний ВУЗ,що динамічно розвивається. Університет спеціалізується на соціальних науках, таких як Економіка, Комп’ютерні науки, Право, Менеждмент і адміністрація, Політологія, Психологія та ін

Вартість навчання:

Бакалаврат – 1920 -2160 євро в рік

Магістратура – 2880 євро в рік

Вартість проживання:

Проживання в кімнаті на 2-3 людини – від 58 євро в місяць з людини.

Додатково оплачується:

реєстраційний внесок – 100 євро
медична страховка
консульський збір Посольства Латвії
послуги агентства
авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи