fbpx

Літній табір вивчення англійської і предметів Kings GCSE Summer Camp в Борнмуті

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, БОРНМУТ

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА ВІД 14 ДО 16 РОКІВ

Коли:

ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Тривалість:

3 тижні

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

Kings Colleges – одна з провідних груп міжнародних центрів у Великій Британії, що існує на ринку з 1957 року. Основні школи розташовуються в Лондоні, Оксфорді та Борнмуті. Кінгз спеціалізуються на підготовці до вступу до університетів Англії та курсів англійської мови для іноземних студентів. Влітку в центрах проводяться канікулярні курси для дітей та підлітків. Всі центри Кінгз є Highly Trusted спонсорами в UK Border Agency, акредитовані British Council та English UK.

Школа знаходиться в престижному районі Борнмута і з усіх боків оточена зеленню садів. Пляж знаходиться за кілька хвилин ходьби, тому в будь-який період року можна насолоджуватися видами узбережжя. Просторі аудиторії навчального закладу обладнані інтерактивними дошками та іншою технікою. Наукова лабораторія, комп’ютерні класи, бібліотека – все це зробить навчальний процес захоплюючим як у групах, так і за самостійної позакласної роботи. Для відпочинку та розваг учнів є кафе, багатофункціональний корт, а також їдальня на вулиці.

Безпека студентів завжди була головним пріоритетом у Kings Summer. Школа з усією відповідальністю підходить до забезпечення безпеки у своїх центрах. З цієї причини є спеціальні правила та процедури для всіх молодших студентів, які відвідують літні програми. Всі центри були вибрані з урахуванням їх безпечного середовища, з найвищим рівнем нагляду.

Обладнання: 2 ресторани (Англійська, Східна та Європейська кухні), баскетбольна та волейбольна площадки, настільний теніс, широкоекранний міні-кінотеатр, лекційний зал, сад і тераси для відпочинку, інтерактивні класні дошки, Wi-Fi інтернет, комп’ютерний клас, центр самостійного навчання. , DVD.

Програма GCSE Summer Camp

Курс призначений для студентів, які хотіли б повторити предмети середньої школи GCSE таким чином, щоб дійсно втілити навчальну програму в життя.

Це ідеальний спосіб заповнити будь-які прогалини в знаннях і попрацювати над технікою складання іспитів, водночас розважаючись і захоплюючись прекрасними об’єктами та місцями.

Вивчайте основні предмети середньої школи та розважайтеся на свіжому повітрі в нашому літньому таборі, що базується на активній діяльності!

Доступні заходи включають будівництво плотів, орієнтування на місцевості, бушкрафт, будівництво табору, раундери, баскетбол, захоплення прапора, пляжний волейбол, а також екскурсії та відвідування місцевих визначних місць.

Усі дії пов’язані з навчанням у класі та взаємодіють із ним. Але ви не будете обмежені класною кімнатою. Ми хочемо, щоб ви встали зі свого місця, залучалися та взаємодіяли з прекрасними об’єктами та місцями; парками, лісом і пляжем. Ми зосередимося на основних предметах середньої школи, адаптуючи програму до ваших потреб.

Ми наповнимо вас упевненістю і ви повернетеся до вашої школи у вересні з оновленими знаннями.

Зміст програми та навчального курсу:

Науки: ви отримаєте навички, необхідні для подальшого навчання та повсякденного життя, дізнавшись, як наукові методи застосовуються до інших навчальних дисциплін і повсякденного життя, працюючи над такими навичками, як: досягнення точності, об’єктивності, чесності, допитливості, ініціативи та винахідливості; навчитися дбати про довкілля.

Математика: ми допоможемо вам розвинути впевненість у числах, алгебрі, відношенні та пропорції, геометрії та мірах, ймовірності та статистиці, використовуючи та застосовуючи методики; інтерпретація, міркування та математична комунікація; розв’язання математичних задач у ширшому контексті.

Англійська: ми допоможемо вам розвинути вміння чітко, точно та ефективно спілкуватися під час усного та письмового мовлення шляхом використання широкого словникового запасу, правильної граматики, орфографії та пунктуації; розвиток особистого стилю та усвідомлення аудиторії, до якої звертаються; читання низки художніх та науково-дослідних текстів, вивчення того, як мова використовується в різних контекстах.

Повторення, навички навчання та стратегії іспитів:

На додаток до перегляду та оновлення основних предметних знань, ми надамо вам інструменти, необхідні для вдосконалення ваших навичок навчання, для досягнення успіху в іспитах GCSE та для підготовки до навчання на A level  та подальшого навчання.

Ми забезпечимо:

Культурна діяльність:

Пляж і бушкрафт: прочісування пляжу, будівництво табору, полювання на сміття, скелелазіння, стеження, навички навігації.

Командні ігри: раундери, теніс, захоплення прапора, футбол, баскетбол, пляжний волейбол.

Творче мистецтво: написання пісень, постановка міні-драм, обмін мовами.

Приклад екскурсій:

Екскурсії на цілий день: Бат, Оксфорд, Брайтон, Портсмут, Лондон, Віндзор.

Екскурсії на півдня: Солсбері і Стоунхендж, Набережна Пул і старе місто, Замок Корф і Свонідж, Веймут, Вінчестер, Крайстчерч.

Харчування

Щодня сніданок, обід і вечеря.

Обід – це поєднання гарячих обідів і запаковані ланчі. Школа може обслуговувати вегетаріанські та інші дієтичні страви за особливим запитом (можлива доплата)

Вечірня комендантська година

Зверніть увагу, що для всіх студентів діє комендантська година. Студенти віком до 16 років повинні повернутися до місця проживання до 21.30 щовечора. Студенти віком 16-17 років повинні повертатися до місця проживання щовечора до 22.30.

Проживання:

Резиденція Charminster знаходяться в 20 хвилинах ходьби від Літнього центру. Розміщення в одномісних і двомісних номерах з окремою ванною кімнатою. Студенти перебувають під наглядом кураторів житлових приміщень Kings, а доступ до Інтернету є по всій резиденції.

Вартість:

У вартість курсу включено:

Додатково оплачується:

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи