fbpx

Літні програми SUL Англійська + Робототехніка/Фільмографія/Музика/Кодування та дизайн ігор на базі Taunton School

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, ТОНТОН, ГРАФСТВО СОМЕРСЕТ

Для кого:

ХЛОПЧИКИ І ДІВЧАТА ВІД 8 ДО 17 РОКІВ

Коли:

ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Тривалість:

МІНІМАЛЬНО 2 ТИЖНІ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

Опис навчального центру:

Школа розташована недалеко від центру міста Тонтон, графство Сомерсет – це гарне, безпечне, невелике містечко в Південно-Західній Англії. Сомерсет відомий своїми нетронутими, природними пейзажами і традиційним спокійним способом життя. У місті відмінне автомобільне і залізнодорожне повідомлення з великими містами Великобританії.

Інформація про курс:

  1. Experience is Great Britain(English + British Culture)

Програми SUL’s Experience – це ідеальний вибір для іноземних молодших студентів віком від 8 років, які шукають справжнього британського досвіду. Програма поєднує в собі вивчення англійської мови на кампусі з активними щоденними заняттями та екскурсіями за межами аудиторії. Це забезпечує безцінний досвід, вивчення багатства історії, культури та відвідини цікавих місць.
2.
 Robotics Summer Lab (English + Robotics) With Lego Education

Від нашого звичайного повсякденного життя до передових технологій, Robotics Summer Lab пропонує дивовижний квест, щоб дослідити чудеса робототехніки за допомогою цього дивовижного досвіду.

У співпраці з Академією робототехніки SUL розробили цю комбінацію з англійської та робототехніки, яка допоможе школярам вивчити англійську мову при розробці основних концепцій вирішення задач і програмування.

Цей курс ідеально підходить для дітей, які люблять творчість і вирішення задач.

Щодня учні зможуть будувати власних роботів LEGO та використовувати їх для вирішення повсякденних проблем та відповідати на запитання. Студенти будуть використовувати свою креативність, щоб покращити базову конструкцію робота, весь час навчаючись поглибленої концепції. Кожен тиждень буде насичений цікавими екскурсіями та захоплюючими завданнями, щоб перевірити можливості роботів. Роботи будуть рухатися своїм шляхом через лабіринти, долаючи перешкоди та борючись один з одним.
3. One Take Movie (English + Filmmaking)

«Вони зробили це за один раз» завжди вражає, коли кажуть про будь-який фільм! Отримання сцени за один раз означає, що кожен відчуває момент досконалості, чи це просто чиста удача? SUL запустила цю захоплюючу програму One Take Movie у 2021 році. SUL пишається, що зможе надати молодим кінематографістам віком від 12 до 17 років унікальний досвід у мистецтві кіно.

Включаючи як теорію, так і практику, заняття навчать студентів, як керувати обладнанням і працювати на знімальному майданчику, забезпечуючи чітке розуміння основи того, як працює мистецтво кіно.

Наприкінці програми студенти напишуть, знімуть та змонтують якісний One Take Movie, прем’єру якого покажуть на YouTube-каналі SUL.
4.
 Music Al Ways (English + Music)

Це програма англійської мови та навичок співу для всіх учнів від 8 до 17 років. Це мета SUL забезпечити музичний курс для своїх іноземних студентів, який допоможе їм приєднатися до групи (групи чи хору) або виконувати індивідуально.

Музика — це вид мистецтва, в якому поєднується багато різних навичок, культур і форм творчості. У SUL створюється середовище, де музика завжди присутня. Діти навчатимуться розвивати свої співочі навички, водночас заохочуватимуться використовувати музику як творчий вихід у своєму житті. Студенти матимуть можливість досліджувати музику новими способами, розвивати музичні навички, вивчати практичні ігри та розминку та працювати разом. Студенти щотижня виступатимуть з груповими та індивідуальними виставами для учасників програми The Amazing Experience Program в Queen’s College.

  1. Rabbids Gaming Academy(English + Game Coding and Design) with Ubisoft

Від нашого звичайного повсякденного життя до передових технологій, Rabbids Gaming Academy пропонує дивовижний квест, щоб дослідити чудеса програмування та дизайну ігор.

У співпраці з Ubisoft SUL розробили комбіновану англійську та ігрову мови, яка допомагає молодшим учням вивчати англійську мову, розвиваючи базову мову концепції вирішення проблем, програмування та цифрового дизайну.

Цей курс ідеально підходить для дітей 8-12 років, які люблять творчість і знаходять свої власні рішення задач. Він поєднує в собі вивчення англійської мови + кодування Rabbids та гейм-дизайн з активними повсякденними заходами та екскурсіями за межами класної кімнати. Це забезпечує багатство історії, культури та цікавих місць, якими можна насолодитися.

Щодня, у стилі справжніх Rabbids, використовуючи блоки коду, учні намагатимуться змінити Космічний корабель Rabbids догори ногами! Учням потрібно буде дати інструкції, щоб розібратися із безладом, який створили кролики.

Кожен тиждень буде насичений кроликами, розвагами, екскурсіями та захоплюючими завданнями. Студенти курсу Rabbids Coding Camp матимуть можливість дізнатися, як  кодування можна використовувати в нашому звичайному житті та як це все працює разом. Студенти звільнять свою цікавість і почнуть досліджувати!

 

Проживання:

На кампусі школи, повний пансіон, кімнати на 1-3+ чоловік

Вартість:
1. Experience is Great Britain (English + British Culture) – 1150 GBP на тиждень
2. Robotics Summer Lab (English + Robotics) With Lego Education – 1220 GBP на тиждень
3. One Take Movie (English + Filmmaking) – 1250 GBP тиждень
4. Music Al Ways (English + Music) – 1220 GBP на тиждень
5. Rabbids Gaming Academy (English + Game Coding and Design) with Ubisoft – 1220 GBP на тиждень

У вартість включено: навчання (20 уроків англійської на тиждень +10 уроків по обраній програмі), проживання на кампусі з повним пансіоном, культурна програма, страховка.
Додатково оплачується:
• Реєстраційний збір – 75 фунтів
• Трансфери з/в аеропорт
• Дорога до Британії
• Страхування
• Послуги агенції
• Візовий збір –100 фунтів
• Кишенькові – від 80 фунтів на тиждень

 

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи