fbpx

Leman Manhattan Preparatory School

Де:

Нью Йорк, штат Нью Йорк

Для кого:

з 12 до 18 років

Коли:

з вересня

Тривалість:

від 1 року

Мова навчання:

Англійська

Leman Manhattan Preparatory School була заснована в 2005 році і є міжнародним співтовариством учнів, яка вважає своїм обов’язком навчити, надати сили і натхнення студентам в осягненні сучасного динамічного світу.

Leman Manhattan Preparatory School – елітна школа для дітей різного віку – від дитячого садка до випускного 12-го класу. Школа має просто неймовірне розташування – знаходиться всього в одному кварталі від Нью-Йоркської фондової біржі, фінансової «столиці світу» і в центрі найбільш швидкого зростаючого району Нью-Йорка.

Школа надає просторі світлі аудиторії, з кожною з яких відкривається прекрасний вид на Нью-Йоркську гавань і знамениту Статую Свободи.

У Нью Йорку знаходяться 2 школи Leman Manhattan – Lower School для дітей від 3 років до 5 класу і Upper School – для дітей з 6 по 12 класи.

Також в школі є програма допомоги з майбутньою вищою освітою College Counselling – яка починається з 6-го класу і спрямована на професійну орієнтацію, підбір вузу, підготовку до навчання в університеті.

 

Leman Manhattan Preparatory School пропонує своїм студентам відмінні умови для навчання і проживання. Кампус добре обладнаний технічно. Тут розташовані: бібліотека на 2 рівні, музична студія, комп’ютерні лабораторії, просторі кафе, а так само спортивні споруди – басейни, гімнастичні і тренажерні зали. Деякі приміщення оформлені професійними дизайнерами.

У школі багато уваги приділяється спорту і фізичній підготовці. З великого списку студенти можуть вибрати відповідний вид спорту: волейбол, плавання, баскетбол, футбол, фехтування, софтбол і інші.

 

Програми навчання:

Програма школи зосереджена на всебічний розвиток студентів і готує їх до вступу в університети. Приділяється велика увага індивідуальним особливостям дитини, розвитку його талантів і здібностей.

Пропонуються наступні курси з поглибленим вивченням:

  • Художній вокал (Arts Voice Lab)
  • Професійназвукорежисура (Advanced Voice Studio)
  • Band I or II
  • Театр
  • Art I
  • Studio Art II
  • Цифровафотографія (Digital Photography)
  • Відеомистецтво (Video Arts)
  • Графічнийдизайн (Graphic Design)
  • Мистецтво портфоліо (Portfolio Art)

Програма середньої школи, 6-8 класи – всебічна навчальна програма, яка дає школярам навички і знання, необхідні для подальшого навчання в старшій школі.

Програма старшої школи, 9-12 класи – програма, в якій учні бачать себе як громадяни світу, яких готують до життя в 21 столітті за допомогою різноманітного і індивідуалізованого навчального плану, що включає навчання мистецтву, спорту, лідерським якостям.

Програма International Baccalaureate (IB) – міжнародна програма, яка веде до вступу в престижні вузи світу. Програма IB сконцентрована на комбінації знань, умінь і незалежного критичного та креативного мислення.

 

Проживання:

Студентам надаються оновлені гуртожитки, зроблені у вигляді квартир, в кілька хвилинах ходьби від школи в районі Нижнього Манхеттена, на знаменитій Уолл Стріт, навпроти Фондової біржі і Федерал-Холла. Учні проживають в стильних квартирах, обладнаних усім необхідним для комфортного проживання. Кімнати спроектовані як номери на 2-4 студентів. Гуртожитки охороняються 24 години на добу, а шкільні викладачі, які проживають в тій будівлі, забезпечують допомогу у навчанні і житті. Час після уроків насичений різноманітними заходами, а по вікендам у школярів великий вибір екскурсій і розваг - відвідування баскетбольних матчів NBA, театрів на Бродвеї, музеїв, пішохідні та велосипедні прогулянки, заняття спортом.

Вартість

Навчальний рік – 83000 доларів
У цю вартість входить навчання, проживання та харчування.
Інші витрати – близько 6000 доларів, які покривають проживання під час канікул, підручники, уніформу і витрати на мобільний зв’язок.
Депозит

Додатково оплачується:
– консульський збір Посольства США – 160 дол США
– збір за студентською візою – 350 дол США
– послуги агентства – 600 євро в грн
– авіаквитки – від 800 дол США

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи