fbpx

Літній табір Kings Summer Англійська + Теніс/Верхова їзда/Гаррі Поттер на базі школи Downside School

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, БАТ

Для кого:

ХЛОПЧИКИ І ДІВЧАТА ВІД 8 ДО 17 РОКІВ

Коли:

ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Тривалість:

2 ТИЖНІ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

У літній час Kings Summer організовує дитячі мовні табори з уроками англійської та культурною програмою активностей. Школа забезпечує повне занурення у англійське середовище. Кожен учень, який проводить літні канікули у Kings Summer, починає розмовляти англійською мовою, знайомиться з місцевою культурою, особливостями регіону та його визначними пам’ятками.

Безпека студентів завжди була головним пріоритетом у Kings Summer. Школа з усією відповідальністю підходить до забезпечення безпеки у своїх центрах. З цієї причини є спеціальні правила та процедури для всіх молодших студентів, які відвідують літні програми. Всі центри були вибрані з урахуванням їх безпечного середовища, з найвищим рівнем нагляду.

На екскурсіях студенти віком 12 років та молодші повинні постійно перебувати зі своїми керівниками групи. Студенти 13-16 років у вільний час повинні залишатися у невеликих групах (4 або більше учнів) та у чітко визначеній зоні. Студенти віком від 17 років матимуть вільний час, але мають повернутися до призначеного місця зустрічі у той час, який погоджено з куратором.

Kings Summer у місті Бат розташований на базі школи Downside School. Ця класична англійська школа-пансіон у стилі «Гаррі Поттер», яка є однією з найстаріших і найпрестижніших приватних шкіл у країні. Школа Downside займає гарне місце площею 500 акрів біля підніжжя пагорбів Мендіпа та пропонує відмінні зручності. Центр ідеально розташований всього за 25 хвилин на південь від міста Бат в Сомерсеті, за дві з половиною години їзди від Лондона. Kings Summer центр у Баті акредитований British Council та Young Learners English UK.

Інфраструктура:

Програми:

На початку курсу всі студенти проходять тест на рівень англійської та розподіляються у групу відповідно до їх знань та вікової категорії (8–12 та 13–17 років). Заняття проводяться на кампусі школи. Протягом усього курсу регулярно проводяться тести успішності, і наприкінці студент отримає сертифікат, щоб відзначити успіхи у навчанні.

Класична програма

15 годин англійської плюс культурна програма, спорт і екскурсії.

Літній табір плюс теніс

Класична програма + 6 годин на тиждень професійного тенісного тренінгу (на кампусі). Професійний тренер з тенісу допомагає студентам практикувати навички та техніки гри у теніс.

Літній табір плюс верхова їзда

Класична програма + 6 годин на тиждень верхової їзди. Студенти отримають навчання у місцевих стайнях як керувати та їздити на конях (при ходьбі, риссю, стрибках та інше)

Літній табір плюс Гаррі Поттер

Вік: 8-12, 13-17 років

Тривалість: 2 тижні

Класична програма + 6 годин на тиждень занять «магією», «чарівництвом» та вивченням персонажів Гаррі Поттера. Можливість пройти стопами Гаррі Поттера в Оксфорді, включаючи відвідування Christchurch College та бібліотеку Bodleian. Беріть участь у вечорі фільмів про Гаррі Поттера, відвідайте тематичну дискотеку та вікторину, а також знімальний майданчик, встановлений у студії Warner Brothers, Лондон.

Основними заходами для студентів літнього курсу є:

Цифрова фотографія – студенти дізнаються про цифрову фотографію, включаючи основні функції цифрових камер, виробляють спеціальні ефекти та працюють у різними техніками.

Кулінарія – студенти навчаються готувати традиційну британську та міжнародну їжу, а також готують різноманітні страви від початку до кінця. Студенти також дізнаються про харчову гігієну.

Програма Плюс – мистецтво та ремесла, бадмінтон, барбекю, баскетбол, крикет, танець, доджбол, футбол, ніч кіно, вечірки у басейні, вікторини, регбі, сальса, сквош, плавання, настільний теніс, покази талантів та волейбол.

Екскурсії на повний день можуть включати: Брістоль, Лондон, Оксфорд, Солсбері та Стоунхендж, Лонглейт Хаус та Сафарі Парк, Кардіф, Портсмут.

Проживання:

Резиденції на території кампуса з окремими кімнатами для хлопчиків та дівчаток (одномісні, двомісні та кілька багатомісних — 4-8 студентів). Загальні ванні кімнати на поверсі (6 осіб на одну ванну кімнату). Харчування повний пансіон. Сніданок, гарячий обід та вечеря надаються щодня з упакованими обідами або ваучерами у дні екскурсій. На запит школа може задовольнити вегетаріанські та інші дієтичні вимоги.

Вартість (ціна за тиждень):

У вартість курсу включено:

Додатково оплачується:

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи