fbpx

Літня школа Samiad

Де:

АНГЛІЯ, НОТТИНГЕМ

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА 7-18 РОКІВ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Samiad – річна школа, яка дає можливість дітям і підліткам вдосконалювати свою англійську і в той же час насолоджуватися культурою та історією Великобританії.

Відмінною рисою річного центру Samiad в Англії є поїздка в середньовічний замок Англії – Warwick Castle на 2 дня. Діти обожнюють дивитися і брати участь у лицарських турнірах, стріляти з лука, бродити по підземеллях замку. В кінці дня діти не повертаються в школу, вони залишаються ночувати в середньовічному селі. На вечерю до них приходять герої турнірів і всі разом трапезують на лицарському сільському банкеті.

Тут ви можете подивитися відео кемпінгу, де діти зупиняються в цю ніч:

Літній центр розташовується на кампусі школи Trent College в Ноттінгемі, в центральній частині Англії. Кампус школи гармонійно поєднує в собі старовинні навчальні будівлі з шикарними сучасними умовами для занять спортом і мистецтвом. Тут є басейн, тенісні корти, спортивний зал, ігрові поля, театр і ін.

У літню пору тут навчається 200 студентів з 26 країн світу.

Команда Samiad – це справжні професіонали, які мають багатий досвід роботи в сфері освіти, із загальним стажем понад 50 років.

Програма

Samiad пропонує програму вивчення англійської від 2 тижнів і довше:

  • 20 уроків англійської на тиждень
  • Тестування по приїзду
  • Всі необхідні матеріали безкоштовно
  • Максимум 15 чоловік в класі
  • 2 поїздки в історичні місця Великобританії в тиждень (Лондон, парк і зоопарк Drayton Manor, замок Warwick Castle)
  • Спланований активний відпочинок на кожен день і вечір (стрільба з лука, олімпіада Саміад, шоу талантів, світ чарівництва, спортивні змагання і т.д.)
  • Отримання сертифікату про проходження програми

DSC_0763_large DSC_0987_large

 

Програма створена для підвищення рівня англійської та розвиває всі 4 навички: читання, письмо, говоріння та аудіювання.

По закінченню програми всі діти отримують сертифікат про проходження курсу із зазначенням досягненого рівня англійської.

Зацікавив дитячий табір в Англії? Телефонуйте! Ми організуємо Вашу поїздку найкращим чином!

Опис:

Відмінною рисою річного центру Samiad в Англії є поїздка в середньовічний замок Англії – Warwick Castle на 2 дні. Діти обожнюють дивитися і брати участь у лицарських турнірах, стріляти з лука, бродити по підземеллях замку. В кінці дня діти не повертаються в школу, вони залишаються ночувати в середньовічному селі. На вечерю до них приходять герої турнірів і всі разом трапезують на лицарському сільському банкеті.

Вартість програми – 685 фунтів на тиждень.

Додатково оплачується:

трансфер з аеропорту і назад: Хітроу – 160 фунтів в обидві сторони, Гетвік – 240 фунтів в обидві сторони, Бірмінгем – 100 фунтів в обидві сторони.

медична страховка

візовий збір

послуги агентства

авіапереліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи