fbpx

CATS College Cambridge

Де:

АНГЛІЯ, КЕМБРИДЖ

Для кого:

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА ВІД 15 РОКІВ

Коли:

КРУГЛИЙ РІК

Тривалість:

ВІД 3 НЕДІЛЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

CATS College Cambridge має кампус в 30000 кв футів з сучасним оснащенням, що дає студентам можливість навчатися в історичному університетському місті, але при цьому користуватися новітніми IT обладнанням і прекрасно оснащеними класними кімнатами. Навчальний кампус знаходиться в центрі Кембриджа. Всі кабінети оснащені інтерактивними електронними дошками. Нещодавно був побудований новий центр для самостійного навчання з великою бібліотекою та високошвидкісним доступом в інтернет. Їдальня коледжу варта нагороди за якісне і здорове повноцінне харчування.

Студенти школи CATS в Кембриджі мають доступ до 14 студій світового рівня школи Cambridge School of Visual and Performing Arts. Випускників коледжу CATS Cambridge приймають в кращі університети Великобританії: Університет Оксфорда, Університет Кембриджа, Університет Ланкастера, Університет Йорка і т.д.

Програма GCSE від 14 років:

Курс GCSE підходить для хлопців від 14-ти років і більше, які хочуть вступити на програми A Level або International Baccalaureate, але не досягли необхідного віку або чий рівень володіння англійською не достатньо високий.

На першому році навчання ви будете вивчати такі предмети:
Мистецтво і дизайн, бізнес, біологія / хімія / фізика, театральне мистецтво, англійська мова та світова література, географія, історія, інформатика, латинська мова, математика. Заняття спортом обов’язково включені в програму. Предмети, що вивчаються на другому році: англійська мова, математика, природно наукові дисципліни, іноземна мова, географія / історія.

Вступні вимоги – хороші оцінки і рекомендації педагогів з колишньої школи за 2 роки, закінчити 8 або 9 класів середньої школи.

Тривалість: 6, 5 або 4 триместри.

Починається в вересні, січні або квітні.
Закінчується здачею державних випускних іспитів, за результатами яких студенти переходять на A Level або International Baccalaureate.

Pre-programme від 15 років і старше:

1 академічний рік, протягом якого студенти вивчають англійську і 7-10 академічних дисциплін. Підходить для студентів, які планують вступати на A-levels, IB, Foundation з недостатнім рівнем англійської мови, або які не досягли необхідного віку. При бажанні можна здати сертифікат GCSE.

Протягом 1-3 семестрів студенти вивчають мінімум 5 предметів, включаючи математику, англійську мову, природничі науки (біологія, хімія, фізика), а також дисципліни на вибір: мистецтво і дизайн; бізнес; китайська. Англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, японська мови; математика; медіа-дослідження (ЗМІ); фотографія; природничі науки (біологія, хімія, фізика).

Вступні вимоги – хороші оцінки і рекомендації педагогів з колишньої школи + IELTS 4,0 або еквівалент, закінчити 9 класів у середній школі. Випускники 8-го класу можуть бути зараховані за умови успішного проходження співбесіди директором коледжу.

Тривалість – від 1 до 3 триместрів.

Дати вступу: Вересень, Січень, Грудень або липень

Програма A-level від 15,5 років і старші:

Це найбільш поширена програма підготовки до вступу в кращі університети Великобританії.

Курс A Level складається з 3 або 4 предметів, пов’язаних з подальшою спеціалізацією в університеті. Ці профільні дисципліни вивчаються на поглибленому рівні. Програма дуже насичена і інтенсивна. Перелік предметів, що викладається дуже широкий: природничі дисципліни, математика, гуманітарні науки, фотографія, мистецтво і т.д.

Вступні вимоги: атестат про повну загальну середню освіту + IELTS 5,0 або еквівалент.

Тривалість:

  • Тривалість програми 2 роки (6 триместрів). Традиційно починається у вересні. На деякі спеціальності є прийом з січня.
  • Є варіанти скороченого курсу на 5 триместрів.

Програма University Foundation від 17 років:

Річний курс для студентів, які бажають пройти прискорену підготовку до вступу. Вивчається 3-4 предметів, включаючи англійську мову і математику.

Випускні іспити проводяться після закінчення навчального року в червні. За результатами даних іспитів відбувається остаточне зарахування в університети.

Вступні вимоги: атестат про повну загальну середню освіту + IELTS 4,5 або еквівалент.

Початок програми: вересень, січень.

Oxbridge preparation summer від 15 -16 років:

Літній курс, спеціально розроблений для учнів, які бажають навчатися в всесвітньо відомих коледжах Оксфордського і Кембриджського університетів. У програму включені зустрічі зі студентами вище названих вузів, заняття з розвитку критичного мислення, аналітичних здібностей, навичок швидкого читання, розмовних навичок; пробне інтерв’ю під час вступних іспитів.

Вступні вимоги: англійська на рівні IELTS 5,0 або еквівалент.

Дата початку: червень, липень

Тривалість програми: 3 тижні.

Курс академічної англійської від 15 років:

Якщо рівень англійської нижче вступної вимоги, в коледжі є курс англійської, який націлений виключно на розвиток мовних здібностей на всіх рівнях: аудіювання, письмовий, розмовний, усний.

Тривалість програми: від 1 тижня до 4 триместрів.

Вступні вимоги: хороша успішність у школі + IELTS 3,5 або еквівалент.

CATs Cambridge відрізняє насичене студентське життя: CATs Cambridge знаходиться майже в самому центрі міста, недільні екскурсії в міста Великобританії, безліч можливостей для занять спортом і так само відвідування театрів і концертів; активні позакласні заходи.

Розважальні заходи: театральний клуб, караоке, пікніки на природі, плавання, настільний футбол, головоломки, вікторини, ігри в карти, верхова їзда, баскетбол, футбол, настільний теніс, шаховий клуб, більярд, перегляд кінофільмів, бадмінтон, волейбол і багато іншого.

 

Опис:

Рейтинг коледжу: 38% студентів отримали пропозиції від університетів, які знаходяться в першій десятці в Times Top 10 Universities ( “The Times”). Після закінчення програм CATs випускники вступають в Cambridge University, Imperial College London, London School of Economics, University College London і Durham.

Програма GCSE, University Foundation, Pre-programme:
Вартість – £ 30,495 в рік

Програма A-level (5 і 6 триместрів):
Вартість – £ 30,495 в рік

Oxbridge preparation summer:
Вартість – £ 3,750 за 3 тижні
Вартість – £ 2,700 за 2 тижні
Включено проживання, харчування, трансфер з аеропорту і реєстраційний збір.

Курс академічної англійської:
Вартість – £ 6,550 за триместр
Вартість курсів до 7 тижнів + проживання – £ 1,010 на тиждень

Додатково оплачується:
– реєстраційний збір – £ 300
– поворотний депозит – £ 2,200
– консульський збір Посольства
– медична страховка
– авіаквитки
– трансфер з / в аеропорт
– послуги агентства

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи