fbpx

Літній табір вивчання англійської мови Embassy Summer на базі Royal Holloway University of London

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, ЕГХАМ (ПЕРЕДМІСТЯ ЛОНДОНА)

Для кого:

ХЛОПЧИКИ І ДІВЧАТА ВІД 10 ДО 17 РОКІВ

Коли:

ЧЕРВЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Тривалість:

МІНІМАЛЬНО 2 ТИЖНІ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

Мережа мовних шкіл Embassy Summer входить до складу одного з найбільших провайдерів освітніх послуг Study Group, який є світовим лідером у галузі викладання англійської мови як іноземної. Компанія організовує роботу більш ніж 30-ти мовних центрів для дітей та підлітків у Великій Британії, США та Канаді. Найвищий рівень викладання, турбота про студентів зробили школи цієї мережі відомими у всьому світі.

Центр розташований на базі головного кампусу Лондонського університету Royal Holloway, в оточенні красивої сільської місцевості та недалеко від Королівського Віндзора, центру Лондона та аеропорту Хітроу, лише за п’ятнадцять хвилин їзди від знаменитого парку розваг Thorpe Park. Кампус закритий і дуже безпечний, ідеальний для молодших студентів, займає територію 135 акрів.

Спорт на свіжому повітрі відбувається на місцевому ігровому полі поруч із кампусом, а дві загальні кімнати забезпечують простір для різноманітних заходів у приміщенні та для відпочинку студентів.

ПРОГРАМА: 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) англійської мови на тиждень, навчальні матеріали, інформаційний пакет для студентів. Максимум 17 учнів у класі.

Уроки проводяться високопрофесійними викладачами. Заняття присвячені розвитку основних мовних навичок – читання, письма, мовлення та аудіювання. Перед початком занять проводиться тест визначення рівня мови (мінімальний рівень – ‘Beginner’). За його результатами учні розподіляються по групам згідно поточного рівня у міжнародні класи. Після закінчення курсу студентам видається відповідний сертифікат.

Дозвілля: Заходи на місці заплановані кожного буднього дня між уроками з деякими поїздками на півдня та двома екскурсіями на цілий день щотижня. Усі заходи створені для того, щоб продовжувати навчання весело та з задоволенням, заохочуючи учнів розвивати життєві навички та заводити нових друзів за допомогою спорту, заходів та соціально-інтерактивних ігор.

Спорт: футбол, міні-олімпійські ігри, настільний теніс, волейбол і баскетбол.

Денні заходи: майстер-класи з драми та вистав, полювання на сміття та культурний клуб.

Вечір: такі заходи, як караоке, шоу талантів і кіно ввечері.

Екскурсії на півдня: Віндзорський замок і Хенлі-на-Темзі з річковим круїзом.

Екскурсії на цілий день: щотижня студенти їздять на дві екскурсії на повний день. У вівторок або середу вони відвідають Лондон і дослідять деякі з наступного:

По суботах студенти відвідають деякі з наступних місць:

Оксфорд: дослідіть це культове університетське місто та відвідайте один із його знаменитих коледжів.

Брайтон: насолоджуйтеся цим популярним приморським містом і відвідайте Sea Life Center і Palace Pier.

Кембридж: відвідайте це чарівне університетське місто з пішохідною екскурсією та відвідайте один із його знаменитих коледжів.

Проживання:

1-місні кімнати із загальною ванною (1:5) або одномісні зі зручностями у кімнаті у резиденції на кампусі університету. ХАРЧУВАННЯ: повний пансіон у їдальні (у дні екскурсій - пакетований ланч).

Вартість:

1 тиждень – £860 (стандартне одномісне проживання), £900 (одномісне зі зручностями).

Включає: навчання 20 уроків на тиждень, проживання у резиденції на кампусі повний пансіон культурна програма (активності, екскурсії), учбові матеріали, сертифікат по завершенню.

Додатково оплачується:

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи