fbpx

Літній табір вивчання англійської мови Embassy Summer на базі Oxford Brookes University

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, ХЕДІНГТОН (ПЕРЕДМІСТЯ ОКСФОРДА)

Для кого:

ХЛОПЧИКИ І ДІВЧАТА ВІД 12 ДО 17 РОКІВ

Коли:

ЧЕРВЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Тривалість:

МІНІМАЛЬНО 2 ТИЖНІ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

Мережа мовних шкіл Embassy Summer входить до складу одного з найбільших провайдерів освітніх послуг Study Group, який є світовим лідером у галузі викладання англійської мови як іноземної. Компанія організовує роботу більш ніж 30-ти мовних центрів для дітей та підлітків у Великій Британії, США та Канаді. Найвищий рівень викладання, турбота про студентів зробили школи цієї мережі відомими у всьому світі.

Один з центрів Embassy Summer розмістився на головному кампусі Університету Брукс в Оксфорді (Oxford Brookes University), що знаходиться в мальовничому передмісті Оксфорда – Хедінгтоні. До послуг студентів школи Embassy Summer – просторі та добре обладнані аудиторії, їдальня, спортивні комплекси з сучасним обладнанням. Неподалік кампуса розташовані магазини та кафе, які студенти можуть відвідати під керівництвом свого куратора. До центру Оксфорда можна дістатися автобусом або пройтися пішки.

ПРОГРАМА: 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) англійської мови на тиждень, навчальні матеріали, інформаційний пакет для студентів. Максимум 17 учнів у класі.

Уроки проводяться високопрофесійними викладачами. Заняття присвячені розвитку основних мовних навичок – читання, письма, мовлення та аудіювання. Перед початком занять проводиться тест визначення рівня мови (мінімальний рівень – ‘Beginner’). За його результатами учні розподіляються по групам згідно поточного рівня у міжнародні класи. Після закінчення курсу студентам видається відповідний сертифікат.

Дозвілля: спортивні ігри, заняття прикладним мистецтвом, полювання за скарбами, дискотеки, караоке, вечір народів світу, шоу талантів.

Екскурсії на півдня:

Студенти можуть досліджувати захоплюючі місця, такі як Буртон-на-воді в Котсуолдсі, Вудсток і Бленхейм-Гарденс, а також кілька музеїв і коледжів Оксфорда.

Екскурсії на цілий день:

Лондон: відвідайте цю захоплюючу столицю та здійсніть пішохідну екскурсію центром Лондона та відвідайте Національну галерею.

Стратфорд-на-Ейвоні: відкрийте для себе прекрасне рідне місто Шекспіра, просякнуте історією та культурою.

Віндзорський замок: Віндзорський замок є найстарішим і найбільшим населеним замком у світі. Майже 1000 років він був сімейним будинком британських королів і королев, а сьогодні є однією з офіційних резиденцій Його Величності Короля.

Вивчення англійської мови у навчальному центрі Embassy Summer Oxford Headington – чудова можливість ґрунтовно підвищити свій рівень володіння мовою та провести незабутні літні канікули у легендарному Оксфорді – найвідомішому історичному, культурному та освітньому центрі Великобританії!

Проживання:

1-місні кімнати із загальною ванною (1 на 5-6 кімнат) або одномісні зі зручностями у кімнаті у резиденції за кілька хвилин ходьби від головного кампусу. Резиденція це 2-поверхові блоки, оточені садами. ХАРЧУВАННЯ: повний пансіон у їдальні (у дні екскурсій - пакетований ланч). Вивчення англійської мови у навчальному центрі Embassy Summer Oxford Headington – чудова можливість ґрунтовно підвищити свій рівень володіння мовою та провести незабутні літні канікули у легендарному Оксфорді – найвідомішому історичному, культурному та освітньому центрі Великобританії!

Вартість:

1 тиждень – £900 (стандартне одномісне проживання), £985 (одномісне зі зручностями).

Включає: навчання 20 уроків на тиждень, проживання у резиденції на кампусі повний пансіон культурна програма (активності, екскурсії), учбові матеріали, сертифікат по завершенню.

Денна програма без проживання: £450/тиждень

Додатково оплачується:

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи