fbpx

Літній табір вивчання англійської мови Embassy Summer Cambridge на базі Abbey College

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, КЕМБРИДЖ

Для кого:

ХЛОПЧИКИ І ДІВЧАТА ВІД 12 ДО 17 РОКІВ

Коли:

ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Тривалість:

МІНІМАЛЬНО 2 ТИЖНІ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

Мережа мовних шкіл Embassy Summer входить до складу одного з найбільших провайдерів освітніх послуг Study Group, який є світовим лідером у галузі викладання англійської мови як іноземної. Компанія організовує роботу більш ніж 30-ти мовних центрів для дітей та підлітків у Великій Британії, США та Канаді. Найвищий рівень викладання, турбота про студентів зробили школи цієї мережі відомими у всьому світі.

Кембридж всесвітньо відомий своїми історичними коледжами та прекрасною архітектурою. Центр розташований у сучасному Abbey College за декілька хвилин ходьби від центру міста. Студенти проживають у резиденції в одномісних номерах з окремою ванною кімнатою поруч із Abbey College. Коледж розташований у сучасній частині престижного центру міста, неподалік від університетського ботанічного саду, центрального залізничного вокзалу та безлічі магазинів і розважальних закладів.

Abbey College – це сучасна, космополітична британська середня школа з новими будівлями та нещодавно відремонтованими просторими та безпечними приміщеннями. Завдяки спортивним майданчикам і прилеглому центру дозвілля школа має чудові умови для молодих учнів.

ПРОГРАМА: 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) англійської мови на тиждень, навчальні матеріали, інформаційний пакет для студентів. Максимум 17 учнів у класі.

Уроки проводяться високопрофесійними викладачами. Заняття присвячені розвитку основних мовних навичок – читання, письма, мовлення та аудіювання. Перед початком занять проводиться тест визначення рівня мови (мінімальний рівень – ‘Beginner’). За його результатами учні розподіляються по групам згідно поточного рівня у міжнародні класи. Після закінчення курсу студентам видається відповідний сертифікат.

Дозвілля: спортивні ігри, заняття прикладним мистецтвом, полювання за скарбами, дискотеки, караоке, вечір народів світу, шоу талантів.

Екскурсії на цілий день:

Лондон: відвідайте Лондон, побачивши такі місця, як Британський музей, Музей науки, Музей природної історії, Національна галерея, магазини на Оксфорд-стріт і Гайд-парк.

Оксфорд: студенти можуть познайомитися з іншим відомим університетським містом і відвідати один із його найвідоміших коледжів.

Стратфорд-на-Ейвоні: відвідайте це прекрасне місто, батьківщину Шекспіра.

Екскурсії на півдня:

Студенти відвідують Кембридж не лише для того, щоб досліджувати чарівне місто під час пішохідної екскурсії або міської вікторини, а також зможуть покататися по річці Кам, відвідати чудовий Королівський коледж і каплицю.

Ботанічний сад Кембриджського університету – це надзвичайно красива екскурсія, яка включена у програму.

Проживання:

1-місні кімнати зі зручностями у кімнаті у резиденції на кампусі школи або у приймаючій родині. ХАРЧУВАННЯ: повний пансіон у їдальні (у дні екскурсій - пакетований ланч).

Вартість:

1 тиждень – £985 (одномісне зі зручностями), £835 –з проживанням у приймаючій родині (13-17 років).

Включає: навчання 20 уроків на тиждень, проживання у резиденції на кампусі повний пансіон культурна програма (активності, екскурсії), учбові матеріали, сертифікат по завершенню.

Додатково оплачується:

 

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи