fbpx

Educatius International Schools

Де:

США

Для кого:

14-17 років

Коли:

з вересня або січня

Тривалість:

від 1 року

Мова навчання:

Англійська

Educatius International (Едьюкатіус Інтернешнл) – це освітня організація, яка існує з 2001 року. Заснована Томом Ерікссоном і спеціалізується на наданні можливостей іноземним школярам вчитися в американських школах. Спочатку це були тільки приватні школи-пансіони, але з часом нові школи і нові програми поповнювали пропозицію цієї організації.

З 2007 року Едьюкатіус запустив нову програму, унікальну для США – навчання в державних школах за студентською візою F-1. Програма пропонується для державних шкіл з проживанням у приймаючих американських родинах.

На сьогоднішній день Едьюкатіус пропонує широкий ряд академічних програм в школах з високою якістю навчання, переважно в США, Канаді та деяких північних країнах Європи. Близько 160 шкіл пропонується на території США – це і приватні школи-пансіони, і приватні денні школи, і державні школи.

Учні та їх батьки також можуть вибирати штат або навіть місто, в якому вони хочуть вчитися.

Багато шкіл дають стипендії іноземним учням, які приїжджають на навчання в США – це хороший шанс навчатися в хорошій школі за прийнятну вартість.

Інформація про програми:

Програма Big City School Program in the USA– навчання в державних школах великих міст США, наприклад Лос Анжелес, Чикаго, Бостон, Фенікс. Навчання на платній основі. Крім такого захоплюючого розташування, учні можуть розраховувати на те, що у них буде можливість займатися улюбленим спортом, шкільними предметами і позашкільними заходами. Ця програма дуже підходить для тих учнів, які проводять навчальний рік або семестр за кордоном. Ця програма діє зі студентською візою F-1, що дає можливість вибрати місто або штат із запропонованих 40 шкільних округів. Вік учнів для цієї програми – 15-18 років. Подача заявок – до 15 червня на осінній семестр, і до 15 листопада на зимовий семестр. Для оформлення в програму необхідно пройти тест на знання англійської мови.

Програма Private Day School Program – пропонується в тих самих привабливих містах, як вищезгадана програма. Учні навчаються в обстановці приватної школи з високим рівнем якості і концентрацією на подальше навчання у вищих навчальних закладах. Ця програма ідеальна для тих учнів, які планують вступати до американських вузів і хочуть об’єднати кілька років академічного шкільного навчання з унікальним досвідом життя в американській сім’ї. Можливо навчання від 1 семестру до декількох років. Вік – 14-18 років.

Програма Private Boarding School Program – навчання в приватних школах-пансіонах по всій території США. Це найкраща підготовка до подальшої вищої освіти. Учні можуть вибирати всесвітньо визнані програми, які готують до вступу в рейтингові університети -IB, AP. У цих школах індивідуальний підхід до кожного учня, що дозволяє максимально ефективно підготуватися до вступу до вузу. Ця програма підходить мотивованим на освіту учням, які планують вступати до престижних університетів.

Ця програма цікава тим, що пропонується можливість навчатися зі знижкою на вартість навчання (scholarship program).

Проживання:

Залежно від програми, студенти розміщуються у приймаючих американських родинах або шкільних резиденціях на умовах повного пансіону.

Навчання в приватних школах-пансіонах – 20000-67000 дол США / навч.рік

Вартість:

У вартість включено:

– навчання;

– проживання в приймаючій сім’ї або шкільній резиденції;

– харчування повний пансіон / 2-разове харчування по буднях, 3-разове по

вихідним;

– реєстраційний внесок;

– трансфер з аеропорту;

– автобус до школи і назад *;

 

* Школярі забезпечуються шкільним автобусом, якщо немає громадського транспорту.

У деяких школах оплачується додатково реєстраційний внесок, медична страховка і уніформа.

 

Додатково оплачується:

– реєстраційний внесок – 500 дол США

– консульський збір Посольства США – 160 дол

– збір за студентською візою (SEVIS) – 350 дол

– послуги агентства – 600 євро в грн

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи