fbpx

City university London

Де:

АНГЛІЯ,ЛОНДОН

Для кого:

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ ВІД 17 РОКІВ

Коли:

ВЕРЕСЕНЬ,СІЧЕНЬ,ТРАВЕНЬ

Лондонський Університет Сіті входить в десятку кращих університетів Великобританії за рівнем заробітної плати його випускників і займає 5-е місце у Великобританії з працевлаштування випускників ( «Таймс», 2008 р). Також тут знаходиться знаменита бізнес школа Касс (Cass Business School). За результатами 2009 р «Гардіан» помістили Лондонський університет Сіті на 3-е місце в області викладання підприємництва та супутніх дисциплін.

Міжнародний коледж Каплан в Лондоні (Kaplan International College London) пропонує вступ до університету через підготовчі програми, які гарантують надходження в Університет Сіті Лондона за умови успішного проходження програми підготовки.

Коледж знаходиться в центрі міста недалеко від фінансового району та багатьох визначних пам’яток Лондона. Студенти вчаться в невеликих групах, у кожного є особистий викладач-консультант, персональний навчальний план, широкий вибір цікавих дисциплін для занять, заповнений графік заходів і що важливо – комфортне проживання.

Пропонуємо переглянути відео з відгуком однієї з наших студенток, яка успішно закінчила програму Graduate Diploma і поступила на магістратуру в університет City University London:

Кілька слів про програми вступу до університету City University London :

Програма Foundation Certificate – це річна підготовча програма, успішне закінчення якої, гарантує студентам вступ на перший курс Лондонського Університету Сіті.

Напрямки програми:

  • Business, Law and Social Sciences (Бізнес, право і природничі науки),
  • Science and Engineering (Науки і Інженерія).

Дані програми дають можливість вступу на програми бакалаврату в сферах:

1) Бізнесу, Права, Соціології та ЗМІ, Фінансової економіки та ін.,

2) інженерії та комп’ютерних наук, інформаційних систем.

Вступні вимоги: атестат про повну загальну середню освіту з середнім балом 8,0 + IELTS 5,0 (5,5 для більш тривалої програми) або еквівалент. Тривалість програми: 2 і 3 триместри.

Програма Pre-Master готує студентів до навчання на магістратурі в сферах:

  • Business,
  • Law and Social Sciences,
  • Science and Engineering.

Після успішного закінчення програми Graduate Diploma студенти переходять до програми магістратури в сферах: Бізнесу, права, соціології та ЗМІ, а також інженерії і математичних наук, інформаційних систем.

Вступні вимоги: диплом бакалавра з середнім балом 8 + IELTS 5.5 або еквівалент Тривалість програми: 2 і 3 триместру.

Якщо рівень англійської нижче IELTS 5.0, в коледжі ведеться курс Pre-Sessional English, який спрямований на підвищення рівня IELTS на 1.0 бал за кожні 12 тижнів, а також на зміцнення впевненості у використанні англійської мови.

Вартість навчання (в навчальному році 3 триместри):

Foundation Certificate: 2 триместру – 17420иунтов, 3 триместру – 19740 фунтів

Pre-Master: 2 триместри – 19850 фунтів

Додатково оплачується:

– трансфер з аеропорту

– страховка

– консульський збір Посольства Великобританії

– послуги агентства

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи