fbpx

Чеський технічний університет в Празі

Де:

ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА, ПРАГА

Для кого:

ВИПУСКНИКИ ШКІЛ І ВУЗІВ

Коли:

ЖОВТЕНЬ

Тривалість:

3 РОКИ (6 СЕМЕСТРІВ) БАКАЛАВРАТУ, 2 РОКИ (4 СЕМЕСТРУ) МАГІСТРАТУРИ.

Мова навчання:

ЧЕСЬКА

Чеський технічний університет в Празі – один з найстаріших і найбільших вузів Чехії та Європи, що пропонує освіту високої якості в технічних областях. Був заснований в 1707 році. У 2007 році університету виповнилося 300 років.

ЧВУТ є найкращим технічним вузом Чехії і одним з провідних навчальних закладів Європи. Університет бере активну участь в програмах обміну студентами і співпрацює з багатьма зарубіжними вузами і передовими компаніями, що дозволяє студентам отримати досвід навчання не тільки в Чехії, але і в інших країнах Європи.

Студенти університету живуть яскравим насиченим культурним та спортивним життям. ЧВУТ має свій хор, а також симфонічний і камерний оркестр. Є багато можливостей для занять спортом.

Університет має в своєму розпорядженні 8 гуртожитків, проживання в яких для студентів університету є дешевим. Також є 8 столових, де студентам пропонується знижка на харчування.

Програми:

Чеський технічний університет пропонує навчання на таких факультетах як:

Будівничий факультет

Один з кращих будівельних факультетів в країні. Готує кваліфікованих фахівців в галузі будівництва. Проводить активні наукові дослідження, які допомагаю вирішувати головні проблеми будівельної галузі та науки в цілому.

Спеціальності: Інформаційні системи в будівництві, Інженерія навколишнього середовища, Менеджмент і економіка в будівництві, Менеджмент проектів і інженерії, Геодезія та картографія, Архітектура і будівництво, Матеріалознавство та ін.

Машинобудівний факультет

Надає якісну технічну освіту. Готує фахівців в області мехатроніки, інформатики, матеріалознавства, охорони навколишнього середовища та інших областях. Працює з 1950 року.

Спеціальності: Транспорт і міська техніка, Інформаційна та автоматизована техніка, Машинобудівні технології і менеджмент, Інженерна механіка та мехатроніка, Авіатехніка та ін.

Електротехнічний факультет

Був відкритий в 1950 році. Пропонує якісну освіту в області електротехніки, техніки зв’язку, автоматизації, інформатики та обчислювальної техніки. Приділяє велику увагу науковій роботі та навчанню наукових співробітників і вчених.

Спеціальності: Електроніка та комунікаційна техніка, Кібернетика і вимір, Телекомунікації та радіотехніка, Біомедицинська інженерія, Мережеві та інформаційні технології, технологічні системи і ін.

Факультет ядерних технологій і фізичної інженерії

Важливий науково-дослідний інститут, співробітники якого, беруть активну участь в розробці інноваційних технологій. Рік заснування – 1955.

Спеціальності: Математична інженерія, Інформаційна інженерія, Ядерна інженерія, Фізична інженерія, Ядерна хімічна інженерія, Радіологічна техніка, Радіологічна фізика.

Архітектурний факультет

Один з найбільш популярних архітектурних факультетів в Чехії. Відкрив свої двері в 1976 році.

Спеціальності: Архітектура, Індустріальний дизайн.

Транспортний факультет

Навчання в галузі транспорту і телекомунікацій. Був заснований 1933 році.

Спеціальності: Автоматизація та інформатика, Транспортні системи і техніка, Повітряний транспорт, Професійний пілот, Інтелектуальні транспортні системи, Технологія обслуговування літаків і ін.

Факультет біомедичних технологій

Пропонує навчання по програмі «« Біомедична і клінічна техніка ». Випускники факультету займаються розробкою апаратури в області медицини і біології.

Спеціальності: Біомедична і клінічна техніка, Оптика і оптоматеріал, Апарати та методи для біомедицини, Фізіотерапія і ін.

Факультет інформаційних технологій

Виник в 2009 році. Пропонує навчання в різних областях інформатики.

Спеціальності: Інформаційні системи і менеджмент, Комп’ютерна інженерія, Комп’ютерні системи та мережі, Системне програмування та ін.

Інститут вищих досліджень імені Масарика

Освітня установа зі статусом інституту. Був заснований в 1992 році.

Спеціальності: Економіка і менеджмент, Підприємництво та комерційна інженерія в промисловості, Викладання спеціальних предметів і ін.

Вступ до університету через підготовчу програму.

Інформацію про програму читайте тут: http://a-priori.kiev.ua/kurs-podgotovky-god-v-prage/

Опис:

ЧВУТ є найкращим технічним вузом Чехії і одним з провідних навчальних закладів Європи.

Навчання в ЧВУТ чеською мовою безкоштовне.

Додатково оплачується: – консульський збір Посольства Республіки Чехії – медична страховка – проживання – переклади документів та легалізація – послуги агенства – еквівалент 400 євро – авіа переліт

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи