fbpx

CES Worthing Літні канікули

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, УОРТІНГ

Для кого:

ХЛОПЧИКИ І ДІВЧАТА ВІД 12 ДО 17 РОКІВ

Коли:

ЧЕРВЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

CES (Centre он English Studies) – центр мовних шкіл у Британії та Ірландії, заснована в 1979 році, яка вже понад 30 років навчає студентів з усього світу англійської мови. Програми школи розроблені у відповідності академічним вимогам, акцент ставиться в основному на покращення сприйняття мови на слух та розмовної мови. Всі 7 шкіл центру CES розташовані в красивих локаціях поблизу основних визначних пам’яток. Таким чином, мовні програми розбавляються поїздками, культурно-розважальними заходами та спортивними програмами.

Уортінг – це красиве прибережне містечко з населенням близько 100 тисяч жителів на південному березі Англії, розташоване за 10 хвилин від Брайтона. Місто славиться своєю довгою набережною в 8 км, яка є чудовим місцем для прогулянок, приємного проведення часу, розваг. За годину їзди знаходяться також Лондон та Портсмут, тому туди студенти можуть їздити під час культурно-розважальних програм.

CES в Уортінг був заснований в 1976 році. Коледж розташований на тихій вулиці Stoke Abbott Road, за 5 хвилин ходьби від центру міста і за 15 хвилин від набережної. Школа являє собою великий вікторіанський маєток з трьома спорудами для навчання, відпочинку та розваг. В обладнання школи входить:

  • Більше 20 добре освітлених та просторих класів;
  • Студентська кімната для відпочинку та магазин;
  • 3 аудиторії з дата-проекторами;
  • Середній розмір класу 10-15 чоловік;
  • Центр самонавчання та бібліотека працюють п’ять днів на тиждень;
  • Комп’ютерний кабінет на 16 ПК;
  • Безкоштовний Wi-Fi;
  • Цілодобовий екстрений телефон;
  • Офіційний іспитовий центр Trinity;
  • 2 сади для проведення пікніків або просто відпочинку студентів у неурочний час, та багато іншого.

Школа в Уортінг має акредитацію IALC, British Council, EAQUALS

Опис:

Програма англійської мови в коледжі Уортінга складена як комбінація мовних занять із насиченою культурно-розважальною програмою. Англійська проходить вранці з понеділка до п’ятницю (20 уроків на тиждень). Студенти проходять тестування в перший день і розподіляються по класах відповідно до рівня володіння  англійською мовою. Якщо можливо, учні також можуть бути розподілені по класах відповідно до їхнього віку. Курс англійської мови підтримується власною програмою та опублікованим підручником EFL. Вчителі доповнюють цю програму. Навчальні підручники надаються студентам у вигляді комплектів для занять. Уроки зосереджені на розвитку основних мовних навичок, з особливим акцентом на розмові та аудіюванні. Робота зі словниковим запасом і вимовою інтегрована в кожне заняття.

У ході занять використовуються рольові ігри, комунікативні вправи та повністю автентичні матеріали. Крім безпосередньо уроків мови, студенти вивчають історію, легенди та роблять проектну роботу. Навчання проходить у групах максимум із 15 осіб. Усі заняття проходять на кампусі, студенти забезпечені навчальними матеріалами, а мульти національність груп допомагає швидше заговорити англійською між однокурсниками та отримати досвід міжкультурного спілкування. В Уортінг також проходить програма для дорослих, що робить цей коледж ідеальним для сімейної програми.

Студенти мають обов’язкові соціальні, культурні та спортивні заходи у другій половині дня (14.00 – 17.00). Зазвичай тиждень включає 1 екскурсію на цілий день, зазвичай у суботу, одну екскурсію на півдня в середині тижня, 5 заходів у другій половині дня та дискотеку один вечір на тиждень.

Культурна програма:  CES організовує екскурсії в арт-галереї, музеї, поїздки в Лондон, Портсмут і Вінчестер, Брайтон і т.д., до того ж – ночі кіно, настільні ігри, боулінг, тури місцевими пам’ятками, а вечорами студентів чекає караоке , дискотеки, барбекю, вечері з міжнародною кухнею та багато іншого.

Доступні рівні: A1 (початковий) до C1 (просунутий)

Проживання:

Учасники програми в Уортінгу проживають у приймаючих родинах з харчуванням у форматі повного пансіону. Усі сім'ї ретельно підбираються і вже не вперше приймають іноземних студентів. Живуть вони у двомісних кімнатах, а подорож до школи займає 15-20 хвилин пішки або автобусом.

Вартість:

2 тижні – 1370 фунтів, 3 тижні – 2050 фунтів, 4 тижні – 2710 фунтів, додатковий тиждень – 675 фунтів

Додатково оплачується:

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи