fbpx

Atlas Language School Літні канікули

Де:

ІРЛАНДІЯ, ДУБЛІН

Для кого:

ХЛОПЧИКИ І ДІВЧАТА ВІД 11 ДО 17 РОКІВ

Коли:

ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

Atlas Language School у Дубліні була заснована у 2003 році. За цей час школа здобула відмінну репутацію серед міжнародних студентів. Команда школи – молоді, професійні викладачі, віддані традиціям унікального навчання англійської мови у дружній та мотивуючій обстановці. Викладачі та персонал академічної підтримки працюють на створення атмосфери, яка надихає на роботу високих стандартів навчання.

Atlas Language School поєднує в собі відмінних викладачів, величезні ресурси та великий вибір курсів англійської, які підходять кожному студенту. Усі програми дають поняття про життя в Ірландії загалом. Школа має на меті максимально розкрити Ваш мовний потенціал у захоплюваній, вільній та цікавій атмосфері. З самого початку Вашого навчання Вам будуть надавати всю можливу підтримку в навчанні та досягненні поставлених Вами цілей у вивченні англійської мови.

Інформація про курс:

Престижна дитяча літня програма Atlas Language School проходить кожен липень і серпень на території приватної школи. Ця програма стала однією із найпопулярніших дитячих літніх програм в Ірландії.

Курси для школярів дозволяють учням не лише покращити володіння англійською мовою, а й познайомитися з ірландською культурою у цікавій та захоплюваній атмосфері. Школярі зможуть набагато впевненіше розмовляти англійською мовою як у класі, так і за межами школи. Вони навчаються не тільки завдяки виконанню завдань викладача, а й беручи участь у живому спілкуванні та обміні думками, ідеями та історіями зі школярами з інших країн.

Junior Fluency

20 уроків – групових занять на тиждень + цікаві заходи у другій половині дня+екскурсія на повний день у вихідні.

Курс англійської складається з 15 годин занять загальної англійської мови вранці з акцентом на комунікативні навички з великою кількістю завдань в малих групах і парах та унікальної програми дозвілля у другій половині дня та у вихідні. Завдяки спортивним та розважальним заняттям, а також знайомству з ірландською культурою, школярам надається можливість використовувати навички спілкування англійською мовою у цікавій та захоплюючій атмосфері.

Junior Fluency Cambridge

20 уроків – групових занять на тиждень + цікаві заходи у другій половині дня+екскурсія на повний день у вихідні.

Курс підготовки до іспиту FCE ідеально підходить для студентів, які хочуть підготуватися до іспиту FCE. Ці курси розроблені та контролюються командою старших викладачів школи, які мають багаторічний досвід викладання Кембриджських іспитів.

Курс англійської «плюс»

26 уроків групових занять на тиждень+ 3 дні на тиждень – програма проведення дозвілля у другій половині дня +тижнева екскурсія на повний день у вихідні.

Ідеальна програма для школярів, котрі хочуть більше часу присвятити вдосконаленню мовних навичок. Додаткові заняття проводяться у другій половині дня з метою подальшого розвитку розмовних навичок та набуття впевненості в успішному спілкуванні англійською мовою.

Курс англійської «плюс» FCE або CAE

26 уроків – групових занять на тиждень+ 3 дні на тиждень – програма проведення дозвілля у другій половині дня +тижнева екскурсія на повний день у вихідні.

Програма “плюс” розроблена для студентів, які хочуть підготуватися до кембриджського іспиту FCE або CAE. Програми з підготовки до іспитів розробляються та контролюються академічним керівником школи, який також є досвідченим екзаменатором Кембриджу.

Junior Fluency with Work Experience

Ця програма поєднує JP20 Fluency, загальний курс англійської мови, який проводиться на міжнародних заняттях у центрі Atlas Junior у Сент-Луїсі, з проектною роботою з екологічної стійкості. Програма дає кожному студенту можливість покращити свої навички англійської мови, а також дозволяє їм зосередитися – як у класі, так і поза ним – на темах екологічної стійкості.

Проживання:

Умови розміщення: Ірландія завжди була відома сваю гостинністю, а накрали спосіб дізнатися про неї з перших рук – пожити самому в ірландській родині. Багато студентів розглядають прожёванное в сім'ї як чудову можливість познайомитися з ірландською культурою та покращити знання англійської мови, практикуючись спілкуванню у природній повсякденній обстановці. Чуни мешкають у місцевих сім'ях, які відбираються за найвищими оцінками гостинності. Всіх дітей розвозить приватний автобус на заняття та додому в сім'ю, і зазвичай приймають 2 чи більше учнів різних національностей. Розміщення у гостиних ірландських родинах включає щоденний сніданок, ланч із собою та вечерю.

Вартість програми:

Junior Fluency
– 1700 євро за 2 тижні, 2500 євро за 3 тижні, 3350 євро за 4 тижні, і кожен додатковий тиждень – 785 євро
Junior Fluency Cambridge
– 1750 євро за 2 тижні, 2540 євро за 3 тижні, 3125 євро за 4 тижні, і кожен додатковий тиждень – 815 євро
Курс англійської «плюс»
– 1800 євро за 2 тижні, 2650 євро за 3 тижні, 3550 євро за 4 тижні, і кожен додатковий тиждень – 840 євро
Курс англійської «плюс» FCE або CAE
1850 євро за 2 тижні, 2725 євро за 3 тижні, 3750 євро за 4 тижні, і кожен додатковий тиждень – 896 євро
Fluency with Work Experience
2130 євро за 2 тижні, 3175 євро за 3 тижні, 4075 євро за 4 тижні, і кожен додатковий тиждень – 1035 євро
Включено:
• Всі класи в змішаних національних групах
• Двомісне проживання в приймаючій родині
• Триразове харчування
• Щоденні активності
• Екскурсія на цілий день щосуботи
• Приватний транспорт до та зі школи
• Всі матеріали курсу
• Сертифікат про закінчення курсу
Додатково оплачується:

– трансфер з аеропорту в обидві сторони

– реєстраційний внесок – 60 євро

– медичне страхування – 25 євро

– послуги агенції

– авіаквитки

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи