fbpx

Школа польської мови в Сопоті

Де:

ПОЛЬЩА, СОПОТ

Для кого:

ШКОЛЯРІ ТА ДОРОСЛІ

Коли:

ЦІЛИЙ РІК

Тривалість:

ВІД 1 ТИЖНЯ ДО 1 РОКУ

Мова навчання:

ПОЛЬСЬКА

У Sopot School of Polish курс розроблений для студентів, які бажають швидко і ефективно освоїти польську мову. Програма зосереджена на розвитку граматичних навичок, комунікаційних навичок, вимови і лексики.

Курс дає міцну основу структури мови і 4-х навичок: слухання, читання, письмо і говоріння. Програма в Sopot School of Polish робить акцент на практику використання мови в повсякденному житті. Під час навчання використовують безліч підручників і інших матеріалів, в тому числі журналів, газет і т.д.

  • Навчання круглий рік
  • З понеділка по п’ятницю
  • Рівні: початківець – просунутий
  • Заняття триває 45 хвилин
  • Мінімальна тривалість програми: 1 тиждень
  • Кількість студентів в групі: максимум 12

Школа польської мови Sopot School of Polish була заснована в 1990 році, це перша приватна школа, яка почала навчання польської мови, як іноземної. Це єдина приватна мовна школа в Поморському регіоні під егідою Міністерства національної освіти. Мовна школа Sopot School of Polish забезпечує високу якість вивчення польської мови, а також заохочує інтерес до польської культури та мови.

Опис програм польської мови:

Інтенсив +

Заняття проходять з 9.00-1.30, з понеділка по п’ятницю. Приймаються студенти будь-якого рівня. Після полудня проводяться спеціальні заняття з таких сфер як: бізнес, література, історія, політика, мистецтво і культура, написання листів.

Інтенсив.

Заняття проходять з 9.00-12.30, з понеділка по п’ятницю. Приймаються студенти будь-якого рівня. Після полудня проводяться спеціальні заняття з таких сфер як: бізнес, література, історія, політика, мистецтво і культура, написання листів.

Літній курс

Програма для тих, хто хоче провести канікули і вивчити польську мову. Заняття проходять з 9-1.30, друга половина дня повністю для дозвілля студентів. Це час, щоб відкрити для себе Сопот, Гданськ, Гдиня і Поморський регіон, красиві білі піщані пляжі, невеликі кафе, музеї, пам’ятники та інші пам’ятки.

Заняття проходять в дружній неформальній обстановці, з урахуванням потреб і бажань кожного студента.

Тривалість курсу 4 тижні, вартість 600 € + 50 € реєстраційний внесок

Підготовка до університету

Курс розроблений, для студентів, що бажають отримати вищу освіту в Польщі. Програма поєднує в собі навчання мови з певною лексикою, яка буде необхідна в обраному вузі. Після завершення курсу підготовки, відкривається можливість почати свою освіту в Польщі
Вартість курсу за 36 тижнів 3960 € + 50 € реєстраційний внесок.

Індивідуальне навчання

Як доповнення до основного курсу пропонуються індивідуальні заняття. Ці індивідуальні програми розроблені в індивідуальному стилі з урахуванням конкретних потреб у навчанні студентів. Перевагою персональних занять: 100% уваги вчителя і можливість вивчати польську в своєму власному темпі.

Опис:

У Sopot School of Polish курс розроблений для студентів, які бажають швидко і ефективно освоїти польську мову.

Інтенсив: 8 тижнів – 1000 €
Підготовка до університету: Вартість курсу за 36 тижнів 3960 € + 50 € реєстраційний внесок.
Літній курс: Тривалість курсу 4 тижні, вартість 600 € + 50 € реєстраційний внесок

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи