fbpx

Сімейні програми вивчання англійської мови

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, ЛОНДОН, БРАЙТОН, КЕМБРИДЖ

Для кого:

БАТЬКИ З ДІТЬМИ ВІД 5 ДО 15 РОКІВ

Коли:

ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Тривалість:

МІНІМАЛЬНО 2 ТИЖНІ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

St.Giles International – міжнародна мовна школа, заснована в 1955 році у Великій Британії. Сьогодні мовні центри St.Giles представлені у найпрестижніших районах великих міст Великобританії, США, Канади та Бразилії. Щороку тут проходять навчання понад 10 000 студентів із 100 різних країн світу.

Школа St.Giles акредитована British Council у Великобританії, AAIEP у США, Languages Canada у Канаді – основними організаціями, що контролюють якість викладання англійської мови у цих країнах.

Цей фантастичний курс пропонує сім’ям можливість відвідати Великобританію разом і поєднати якісне вивчення мови з цікавою програмою активностей в Брайтоні, Кембриджі та Лондоні.

Програма:

Приблизний розклад:

9:00 – 13:00 навчання

Ланч

14:00-17:00 – культурна програма

Вільний час для відпочинку всією родиною

Сімейний курс St. Giles у Брайтоні пропонує сім’ям відвідати жваве приморське місце у Великій Британії, щоб вивчати та досліджувати британську культуру. Брайтон — це привітне молоде місто, розташоване на південному узбережжі Великобританії, яке часто називають «Лондон біля моря».

Активності: прогулянки на човні, оглядові прогулянки в супроводі гіда, Брайтонський павільйон, боулінг.

Екскурсії: Лондон, Гастінгс, Чичестер, Істборн.

Сімейний курс St Giles у Кембриджі пропонує сім’ям можливість навчатися в красивому, безпечному та історичному місті. Кембридж, де розташований один із найвідоміших і найпрестижніших університетів світу, є ідеальним місцем для сімейного вивчення англійської мови та знайомства з британською культурою. Школа має чудове розташування, всього за кілька хвилин від залізничного вокзалу та в декількох хвилинах ходьби від центру міста.

Активності: Пантинг, музеї, відвідування коледжу, ботанічний сад, спорт у парку.

Екскурсії: Брайтон, Віндзор, Лондон, Оксфорд.

Сімейний курс у Лондоні пропонує сім’ям можливість покращити свої навички англійської мови в одному з найбільших міст світу. Лондон – це захоплююче місто із захоплюючою історією та різноманітною культурною сценою.

Активності: Річкові круїзи, оглядові прогулянки з гідом, музей, відвідування Палацу.

Екскурсії: Брайтон, Віндзор, Кембридж, Оксфорд

 

Проживання:

Гнучкі програми школи дозволяють сім’ям вибирати між розміщенням у приймаючій родині, апартаментах чи готелях. У вартість повного пакету входить розміщення в сім'ї в двомісних кімнатах зі сніданком щодня та легкими обідами в будні.

Ціни:

Пакети для дорослих та дітей:

Пакети для дорослих:

Платинові пакети для дорослих:

Додатково оплачується:

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи