fbpx

Сімейна програма вивчення англійської мови на базі Moreton Hall

Де:

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, WESTON RHYN, OSWESTRY

Для кого:

БАТЬКИ З ДІТЬМИ ВІД 3 ДО 12 РОКІВ

Коли:

ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ

Тривалість:

МІНІМАЛЬНО 2 ТИЖНІ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Опис:

Kings Colleges – одна з провідних груп міжнародних центрів у Великій Британії, що існує на ринку з 1957 року. Основні школи розташовані в Лондоні, Оксфорді та Борнмуті. Кінгз спеціалізуються на підготовці до вступу до університетів Англії та курсів англійської мови для іноземних студентів. Влітку в центрах проводяться канікулярні курси для дітей та підлітків. Всі центри Кінгз є Highly Trusted спонсорами в UK Border Agency, акредитовані British Council та English UK.

Kings Parent & Child, Moreton Hall, UK– літня мовна школа, для батьків з дітьми віком 3-12 років. Літня школа організована та знаходиться на території престижної школи-пансіону Moreton Hall School. Навчальні курси проводять під патронатом освітньої компанії King’s Summer. Учні основної школи їдуть на літні канікули, а на їхнє місце приїжджають батьки з дітьми. Знаходиться школа в селі Weston Rhyn (Вестон Рін), біля міста Oswestry (Осетри), графство Shropshire (Шропшир), приблизно за 3 години їзди від Лондона. Найближчий аеропорт Манчестер розташований лише за годину їзди.

Moreton Hall School є однією з престижних шкіл-пансіонів у всій країні. Школа займає територію в 100 акрів наймальовничіших земель на кордоні Англії та Уельсу. Літня школа Moreton Hall повністю акредитована організацією Ofsted.

Опис програми:

Навчальна програма літньої школи спеціально розроблена для дітей та їхніх батьків. П’ять днів на тиждень діти та їхні батьки займаються англійською мовою. Заняття для дітей та дорослих проводяться у різних класах та за різними програмами. Проживають батьки та діти на території школи разом, в одній кімнаті. Після занять учні займаються у різноманітних спортивних секціях та гуртках.

Для батьків – 15 годин уроків англійської на тиждень у маленьких групах (максимум 12 чоловік) згідно рівня після проходження тестування. Уроки складаються з розмовної англійської мови, читання, письма, навичок аудіювання, граматики, британської культури та етикету.

Для дітей 3-7 років – діти щоранку відвідують уроки англійської мови та щодня приєднуються до британських та інших іноземних дітей у Holiday Club.

Для дітей 8-12 років – діти навчаються за типовою британською програмою, яка включає англійську мову, математику, природничі науки, географію, мистецтво та спорт.

Культурна програма:

Заходи дитячого клубу відпочинку можуть включати:

Стрільба з лука, декоративно-прикладне мистецтво, бадмінтон, кулінарія, танці, драма, фехтування, футбол, хокей, квік-крикет, лакросс, музика, пошук скарбів і сенсорне регбі. Вечірні розваги для дітей включають дискотеки, зумбу, вечір кіно та плавання.

Дорослі мають доступ до фітнес-центру, спортивного залу та басейну, щоб насолодитися низкою безкоштовних заходів.

Опціоні активності можна замовити за додаткову плату. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб дізнатися ціни та наявність.

Приклад екскурсій

Екскурсії на цілий день: Стретфорд-на-Ейвоні, Честер, Alton Towers, Замок Уорік, Ліверпуль (музеї та «Історія Бітлз»), Світ Cadbury, Айронбрідж, Олд Траффорд (домашня сторінка Манчестер Юнайтед).

Екскурсії на півдня: Аттінгем Парк, прогулянка по каналу, Замок Чирк, Замок Повіс, десяти кегельний боулінг, відвідування типової англійської чайної.

План харчування

Щодня надається сніданок, обід та вечеря. Обід і вечеря зазвичай гарячі; в екскурсійні дні студентам видають ланч. Залежно від програми деякі вечері будуть за межами школи.

Особливі дієтичні вимоги

Завжди в наявності вегетаріанська. Інші доступні за запитом.

Проживання:

Moreton Hall пропонує комфортабельне проживання на території кампусу. Двомісні та тримісні номери з ванною кімнатою. Батьки і діти проживають разом.

Вартість: £1,165 на тиждень з одної людини.

Входить у вартість курсу:

Додатково оплачується:

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи